Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi


TOM22

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam zamiAr to kupic ale niewiem dlatego pytam na forum czy ktoś to kupował i sie sie wypowie

[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 15:47 _________________________________________________dzięki [cayenne] poprostu pomyslałem ze to nie temat do nadwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie takie listwy.. I to niezaleznie czy u tego czy innego sprzedawcy.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cię taniej nie wyniesie jak kupisz sobie taką listwę na metry i podocinasz :przebiegly:

Nie lepiej poszukać oryginałów - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=326039057

Bo te taśmowe to szkoda kaski :thumbdown:

Aukcja kolegi Czaki22 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a gdzie takie orginały moge dostac jakie ceny tego

2 posty wyzej.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM22

Kolego , to sa zwykłe listwy ktore mozesz sobie kupić w sklepie i podocinać i nie wiem czy nei wyjdzie Cie taniej wiec nie wiem dlaczego na tą aukcje takiś uparty :tongue4:

Oryginał z tego co wiem to łatwo do sedana wsadzić ... nno i co oryginał to oryginał :kox::naughty:[br]Dopisany: Marzec 24, 2008, 05:43:45 _________________________________________________

nieno te orginały drogie jakies i chyba cięzko je załozyc zeby nieuszkodzic nic

Te , ktore kupisz na allegro nie będa wieczne :decayed: A jak bedziesz zdzierał i znowui naklejał to w sumie przeskoczysz cene Ori ramek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż kolego raggaman

chyba mnie przekonałeś i nie kupie tego a moze zczasem i przypływem gotówki poszukam ori :wink4:

Ot co :th: Jak będziesz szukał to w tym temacie jest napisane do kogo możesz sie zgłosić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale te od czaki22 to chyba juz aukcja zakończona

Pisać na PW do niego .. JA zobaczyłem ze w dziale "sprzedam " zamieścił ramki do sedana ... to i do avanta sie znalazły :wink4::decayed: Rezanko będzie niedługo :th: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to jakby co pisz

ja mam takie osobiście i nie narzekam. tyle ... że moje są ori ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy. Dajcie mi przosze namiary gdzie można kupic takie orginalne ori ramki bo do tego przyklejanego badziewia co sprzedaja na allegro tez nie mam przekonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz PW do kolegi "czaki22", on sprzedawał ori na allegro, ale chyba nikt nie kupil :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. On ma strasznie zaje wysoką cene nie ma szans spotkac tego gdzies taniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. On ma strasznie zaje wysoką cene nie ma szans spotkac tego gdzies taniej??

Po tyle one chodza. Czaki i tak mial je tanio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...