Treść opublikowana przez TOM22
-
Strefa Śmiechu
spoko dziubek hehhee
-
[B5 ADR] Czy da się kupic jakiś zestaw naprawczy do lewarka zmiany biegów?? +foto
no tak cały można kupić ale ja chce tą tylko jedną część nową najlepiej
-
[B5 ADR] Czy da się kupic jakiś zestaw naprawczy do lewarka zmiany biegów?? +foto
jak w temacie gdzie moge takie coś kupić do mojej dokładniej chodzi mi o to siedzenie gumowo plastikowe, gdzie wskakuje ta kulka lewarka
-
[ALL] Alternatywa dla chińskich plastikowych hidów ??
problem tkwi w lampie depo a nie w żarniku czy jak wolisz w zestawie xenonów ty masz pewnie ori lampy więc niewiesz oco chazi
-
[ALL] Alternatywa dla chińskich plastikowych hidów ??
no tak ale ten plastik jest dociśnięty drucikiem tym w lampie i pod wpływem temp. sie tam wygina a metalowa obudowa żarnika sie niepodda będzie tak jak zwykła żarówka idealne dopasowanie a w moich depo to jest kombinacja żeby dobrze dopasować żarnik kiedyś gdzieś otym pisałem mają jakąś wadę aby poprawnie świeciły musze podłożyć taki adapterek samoróbkę z drucika aby był podniesiony trochę żarnik ,wygląda to tak jakby żarnik wchodził za głęboko i jest lipne światło
-
[ALL] Alternatywa dla chińskich plastikowych hidów ??
a ja pierwszy raz widze takie z tym metalem i porcelaną w moim zestawie zamiast porcelany był jakiś silikon miękki taki i bańka szklana sie ruszała delikatnie musze kupić nowe żarniki niewiem czy te czy może polecicie coś dobrego tzn.dobrze wykonanego
-
[ALL] Alternatywa dla chińskich plastikowych hidów ??
widział to ktoś ,kupował warto?? http://moto.allegro.pl/item699866256_zarnik_palnik_xenon_hid_h7_ksenon_metalowy_cokol.html
-
[B5 ADR] Problem z uruchamianiem silnika
witam podpinam sie do tematu u mnie po przekręceniu zapłonu niesłychać pompy paliwa i przez cały czas myślałem ze tak ma być auto odpala prawie normalnie tzn nie na dotyk ale musi sie przekręcić chwile jak moge sprawdzić pompe??
-
[B6 AVF] Woda na progach
panowie to norma musi tak byc ponieważ między uszczelkę a szybę wcieka woda do srodka drzwi a z tamtąd wylewa sie na próg przyjrzyjcie się od spodu drzwi są takie 2 lub 3 szparki i tamtędy kapie na próg
-
[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa
przepraszam niewkleiłem linka prosze http://www.a4-klub.pl/smf/sygnal_brzeczyk_wlaczonych_swiatel-t4509.0.html to jest porada jak wymienić głośniczek który znajduje się w zegarach
-
[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa
tak oświetlenia po otwarciu drzwi reaguje normalnie,,zapala sie,,[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:08_________________________________________________ stelo jak tak zrobisz to powinno powrócić do normy
-
[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa
aha a ja cały czas myslałem ze jest jeden ten w zegarach dobra a ten co jest pod kierowwnicą to który dokładnie i co sie z nimi dzieje ze połowa ludzi na forum ma problemy z tym a tak na marginesie to czemu większość osób wymienia głośniczek w zegarch i działa im wtedy sygnał otwartych drzwi/zapalonych świateł [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:22_________________________________________________ps. panowie pod kierą owszem jest przekaźnik 2 od lewej ale to chyba chodzi o sygnał klaksonu niejestem pewiem w książce "sam naprawiam" napisane jest tak.. skrzynka przekazników A nr przekaźnika 2 -Przekaźnik sygnału akustycznego[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 20:21_________________________________________________czy znajdzie się jeszcze ktoś co kuma bazę w tym temacie bo wciąż tego niejarze
-
[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa
tzn mam sprawdzić czy w żółtej kostce jest 8 pin??
-
[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa
witam panowie mam problem jak w temacie, wymieniłem ten mały głośniczek i działa ale tylko jak zapali się rezerwa natomiast niepowiadamia o zapalonych światłach po otwarciu drzwi i tu pytanie co można z tym fantem zrobić w szukajce jest masę wątków podobnych ale nieodpowiadają mi na mój problem zainteresowanym serdecznie dziękuję
-
[B5 ADR] Problem z centralnym zamkiem
najprościej to sprawdz czy bezpiecznik sie niespalił
-
[B5 AAH] Wieje, szumi, drga - drzwi od kierowcy.
ramki?? to napisz jak i co jak jesteś w temacie
-
[B5 ADR] Czy będzie pasować miska olejowa od 1.8 bez turbo ?
dzięki a więc znalazłem juz miske dla potomnych miski rużnią sie tylko tym że miska od silnika z turbo ma jakiś czujnik gościu mi mówił że poprostu sie go niewkręca i tyle
-
[B5 ADR] Czy będzie pasować miska olejowa od 1.8 bez turbo ?
właśnie są ale od turbo jedną znalazłem ale jakoś tak strasznie zasyfiała
-
[B5 ADR] Czy będzie pasować miska olejowa od 1.8 bez turbo ?
moja audi miała bliskie spotkanie z torami kolejowymi i miska sie posypała a najlepsze ze w sklepie jest ona niedostępna i tak sobie szukam ;(
-
[B5 ADR] Czy będzie pasować miska olejowa od 1.8 bez turbo ?
aha czyli tylko i wyłącznie podejdzie od 1.8 zwykłej??
-
[B5 ADR] Czy będzie pasować miska olejowa od 1.8 bez turbo ?
WITAM JAK W TEMACIE CZY MISKA OLEJOWA OD 1.8 TURBO PODEJDZIE DO 1.8 BEZ TURBO JAK KTOŚ MA Z WROCKA I OKOLIC TO PISAĆ KUPIE * nie pisz wielkimi literami, bo to oznacza krzyk - jesteś na forum ponad rok więc powinieneś o tym wiedzieć - Łukasz
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a co zrobiłeś z tymi lampami bo mi tez lekko kierunki wystają poza błotnik
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ghost Dog zrób tak jak ja zrobiłem umnie pomogło gdzieś tu w temacie o tym pisałem
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterko
no ja mam elek. składane i tez tak chałasują te silniczki kiedyś popsikałem tam wd-40 i było jakoś tak ciszej
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
umnie to niezadziałało !!! ja podłożyłem pułkole zrobione z drutu przed wsadzeniem żarówki tak aby żarówka byla odchylona do tyłu i nieco w dół i teraz soczewka daje lepiej zresztą mam juz xenon i jest super jasno