Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Alternatywa dla chińskich plastikowych hidów ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się, że ta nazwa to tylko chwyt marketingowy.

Jak brałem HIDY to takie same żarniki miałem w zestawie, a brałem je w czasach kiedy jeszcze nie było "żarników z metalowym cokołem i porcelanową podstawą". Chyba po prostu ktoś sobie wzbogacił opis przedmiotu, ale to moje zdanie.. China to China :)

Wszystkie te hidy mają to samo pochodzenie, a różnią się jedynie opakowaniem i naklejkami.

Opublikowano
  • Autor

a ja pierwszy raz widze takie z tym metalem i porcelaną

w moim zestawie zamiast porcelany był jakiś silikon miękki taki i bańka szklana sie ruszała delikatnie

musze kupić nowe żarniki niewiem czy te czy może polecicie coś dobrego tzn.dobrze wykonanego

Opublikowano

W razie czego kup. Bądź pierwszy i powiedz co i jak..

Sam muszę się rozejrzeć za nowymi.. :decayed:

Opublikowano

A w sumie jaka jest róznica że to bedzie plastik czy stal :mysli: jedno i drugie świeci przecież :mysli:

Opublikowano

Ceną się nie różnia.. Dla mnie jeden drut. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale ten plastik jest dociśnięty drucikiem tym w lampie i pod wpływem temp. sie tam wygina a metalowa obudowa żarnika sie niepodda będzie tak jak zwykła żarówka idealne dopasowanie

a w moich depo to jest kombinacja żeby dobrze dopasować żarnik kiedyś gdzieś otym pisałem mają jakąś wadę aby poprawnie świeciły musze podłożyć taki adapterek samoróbkę z drucika aby był podniesiony trochę żarnik ,wygląda to tak jakby żarnik wchodził za głęboko i jest lipne światło :blink:

Opublikowano

U mnie takich problemów nie ma, mam załozone Xenony Well-Done :gwizdanie: od 1,5 roku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

U mnie takich problemów nie ma, mam załozone Xenony Well-Done :gwizdanie: od 1,5 roku :wink4:

problem tkwi w lampie depo a nie w żarniku czy jak wolisz w zestawie xenonów

ty masz pewnie ori lampy więc niewiesz oco chazi

Opublikowano

No moze i tak :)

Opublikowano

Ja mam Depo i tez hula.. W ogóle nie ogarniam tego tematu z samoróbkami i temperaturą :dontknow:

Więc chyba nie pomogę.. Jeśli gołym okiem widzisz, że te palniki są dużo lepsze niż twoje to kup je i przetestuj.. Tak bym zrobił.. 110zł nie majątek, a tak czy siak nie wyrzucisz ich w błoto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.