Treść opublikowana przez TOM22
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterko
kolego to samo umnie żadko się to zdaża ale jednak tez niewiem jak można temu zapobiec
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Dibo tak mam soczewki
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
czym sie różnią te hidy h7 a h7r które mam kupić??
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nosfer niedenerwuj sie ja tak już mam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zeby ktoś niemusiał sie tak męczyć niekupujcie reflektorów na allegro z "MOTO HIT" Oleśnica
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wiązki były poprawnie zrbione,problem tkwił w tym kielichu gnieździe na żarówke trafiłem na jakies felerne podłorzyłem przed wsadzeniem zarówki taki półksiężyc zrobiony z cienkiego drócika tak aby była skierowana lekko w dół i jest dobrze 100% poprawy. skośnoocy coś zje.a.i i tyle
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
okej dziękuje bardzo za chęci z rozwiązaniem mojego problemu i jeszcze zebym juz więcej nietruł podsumowanie -patrzeć np na cyferke 2 w kostce od przodu czyli tam gdzie dziórka nie kabelek i podpinać ten przewód do nowej wtyczki też patrząc od przodu jak dam sobie juz rade z tym ustrojstwem to napisze co miałem nie tak
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja juz niewiem panowie na tych depo to ja jezdze po omacku na bosch'ach było super jótro jótro rozwalam całą wiązkę i robie odnowa ale jeszcze pytanie mam na tą ori kostke okrągłą z ori wiązki patrzyliście od tyłu tam gdzie przewody wchodzą czy od przodu bo na tych schematach od damosa jest to troche słabo opisane tzn. tam są te cyferki i od przodu i od tyłu ale jak wy to robiliście[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 21:42_________________________________________________dsz33 a ty niemasz tam czasem xsenonu?? czy to ci tak świeci na zwykłej zarówce h7
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dsz33 zmieniłem zarówki i lipa tak samo słabo lampy nowe to jak mają być złe odbłyśniki[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 16:54_________________________________________________umnie teraz pada śnieg pojechałem sie przejechac na innych żarówkach i normalnie masakra słabizna straszna
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
endriuu a jakie ty miałeś żarówki zanim wsadziłeś xenon te na których robiłes tą fotke nocną [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:50_________________________________________________ide zmienic zarówki i zobacze
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kurcze juz sam niewiem ale jak by przebicie było to raczej nie na obu lampach a umnie dwie swiecą lipnie nawet jak bym przecież plus z minusem zamienił to dalej by świeciło bo przeciesz żarówka świeci a jak można sprawdzić czemu słabo świecą (tzn. czy jest jakiś słaby prąd) ile ma być na tych przewodach co w chodzą do żarówki ,12v??[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:14_________________________________________________a może ja miałem oryginalnie valeo a nie bosche ktoś miał dzwonka i wsadził bosche z halogenem a znowu niewiem bo te bosche działały dobrze halogeny działały wszystko było oki i dodam ze moja jest z 95r.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a jak bym coś z podłączeniem pinów popiepszył to chyba wogóle by niedziałały a nie słabiej .Tak czy sie myle?? [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:22_________________________________________________dobra jótro sie zrobi dzięki ide w kime
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
endriuu a może to miec coś wspulnego ztym przełożeniem kabelków w zespolonym przełączniku przy kierownicy ja tam zamieniłem miejscami te dwa przewody aby soczewka działała po włączeniu długich?? czy raczej to niema nic do tego [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:17_________________________________________________hehehhe to niejest smieszne bo az mi sie w nocy odechciewa jezdzic to nie zarówki bo inne tez juz wkładałem
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ale tak jest naprawde na tym zdięciu to umnie tak długie swiecą ale soczewki słabo bardzo niewiem co moze byc nie tak[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:05_________________________________________________mam depo takie jak ty swiatło cień idealny ale słabo świecą a jak mozna zle żarówki załozyc
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jestem juz jakiś czas po zabiegu z ori bosch na zespolone ale mam pytanko ori bosche które miałem wcześniej były rewelacyjne nocą świeciły idealnie :>a te depo zespolone to normalnie nic niewidze jak bym maluchem jechał ;( ;( ;(czy też tak macie??? dodam ze żarówki nówki philipsy jakieś plus 30% światła,reflektory ustawione w stacji diagnostycznej i lipa proszę podzielcie się waszą wiedzą
-
[ALL B5] lampy zespolone depo co oznaczają te symbole hg
hg(niewiem) d2s(to wiem) h7(wiem)
-
[ALL B5] Jak to jest z "Devil Eyes"?
bezsens podobają Ci sie to kupuj tobie ma sie podobac a nie innym
-
[ALL B5] przymiarka do montazu sprysków reflektora
witam co będzie potrzebne do założenia spryskiwaczy reflektorów czy to wystarczy http://moto.allegro.pl/item481880743_xenon_hid_nowe_spryskiwacze_reflektorow_kpl.html lub http://moto.allegro.pl/item478593018_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_legalne_xenony.html a co ze zbiorniczkiem i włącznikiem całego ustrojstwa może juz to ktoś montował czekam na jakąś fotoparade
-
[ALL B5] zmiana lamp boscha dzielonych na zespolone po II lifcie NOWE INFO!!!!!!
tzn kupiłem od fabi za 25 zeta sztuka takie jak wtym linku co wkleiłem ty;lko niewiem czy na bank podejdą
-
[ALL B5] zmiana lamp boscha dzielonych na zespolone po II lifcie NOWE INFO!!!!!!
radzisz22 czy takie od fabi podejdą http://moto.allegro.pl/item482141187_silniczek_regulacji_skoda_fabia.html bo umnie coś tamto foto niedziała to które wkleił nosfer
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
panowie było coś na temat silniczków od fabi ale tamto foto niedziała niewiedzieć czemu i mam pytanko czy takie podejdą http://www.allegro.pl/item476262502_silniczek_regulacji_lamp_skoda_fabia.html
-
[ALL B5] Na jakiej wysokości powinny świecić światła mijania ?
ta śruba u góry na imbus bliżej chłodnicy jest od ustawiania góra dół a ta druga bliżej kierunka jest od ustawienia lewo prawo
-
[ALL B5] czy jak niema napisu d2s na zespolonych lampach to można zamontowac xenon
lampy juz kupione :> depo zespolone poliftowe i napis d2s jest dzięki za odpowiedzi
-
[ALL B5] czy jak niema napisu d2s na zespolonych lampach to można zamontowac xenon
witam chcę kupić zespolone lampy ,byłem w sklepie oglądałem i klops niema na nich oznaczenia D2S, i tu pytanie czy mogę do nich w przyszłości wsadzić xsenon czy szukać innych, jak inne to gdzie kupie w okolicach Wrocławia
-
[B5 ALL] Pytanie o tylne, wewnętrzne światełka
ja to zrobiłem inaczej ale jak ci działa to wporządku