Treść opublikowana przez TOM22
-
[ALL] Jak powinno się jeździć z włączoną klimatyzacją ?
śmieszne ale prawdziwe mianowicie chodzi mi w tym wątku oto jak powinno sie jezdzic na klimie tzn(przykład) ,,jest gorąco ,swieci słonko i włączam klime na np 18*C. I tu pytanie powinienem włączyć obieg wewntrzny czy normalnie z zewnątrz???? czy poprostu jak sie chce??
-
[B5 ADR] Czy to mogą być popychacze, napinacz, łańcuch rozrządu (video) ?
kolego ja zamawiałem to w normalnym sklepie motoryzacyjnym i poprostu oni to z orginału zamawiali tyle ze ja mam adine z 95r niewiem czy do ciebie jest to drozsze. ale wymien to puki co bo ja niezrobiłem tego w pore i wsadziłem 2.5 tysiąca za same częsci
-
[B5 ADR] Czy to mogą być popychacze, napinacz, łańcuch rozrządu (video) ?
jak wymieniłem napinacz i łańcuch ,(ten spinający oba wałki ze sobą ) to przestało tak robic napinacz łańcucha tylko z orginału jakoś 500pln łańcuch nie pamiętam i załoze sie ze to jest powodem tego klekotania[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 21:41 _________________________________________________ps. wymien to puki jeszcze łańcuch niespadł z napinacza i nie narobił ci kosztów w granicach 2tys. bo tyle bedziekosztowała wymiana zaworów
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
oki to jakby co pisz
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
tak ale te od czaki22 to chyba juz aukcja zakończona
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
no cóż kolego raggaman chyba mnie przekonałeś i nie kupie tego a moze zczasem i przypływem gotówki poszukam ori
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
nieno te orginały drogie jakies i chyba cięzko je załozyc zeby nieuszkodzic nic dlatego pytam o te do których podałem link :) więc prosze pisac o tych http://moto.allegro.pl/item329803652_audi_a4_obwodki_szyb_nowosc_hit_zobacz_.html bo napewno ktoś z forum je kupował
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
no dobra a gdzie takie orginały moge dostac jakie ceny tego
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
a ja mam zamiAr to kupic ale niewiem dlatego pytam na forum czy ktoś to kupował i sie sie wypowie [br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 15:47 _________________________________________________dzięki [cayenne] poprostu pomyslałem ze to nie temat do nadwozia
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
jak w temacie http://moto.allegro.pl/item329803652_audi_a4_obwodki_szyb_nowosc_hit_zobacz_.html Proszę nie zakładać dwóch takich samych tematów w różnych działach.Tamten wykasowałem. [cayenne]
-
[B5 ADR] Jakie wymiary powinien miec łącznik elastyczny w ADR
kolego było dzies na forum niewiem czy nie czAsem w warsztat -zrób to sam
-
[B5 AAH] Wieje, szumi, drga - drzwi od kierowcy.
miełem to u siebie i zrobiłem tak -uszczelki posmarowałem wazeliną (tę na około co na karoseri jest) -a wiatr przesłał szumiec jak otwarłem szybę i podoginałem tą uszczelkę z rowkiem co szyba wniej jezdzi teraz tylko słysze opony
-
[B5 ADR] ile tego czynnika chłodzącego
oki dzięki to juz wszystko wiem czyli trzeba podjechac do fachowca i nabic klime a moze ktos wie gdzie w Oleśnicy lub we Wrocławiu jest jakis dobry i kumaty koleś co sie tym zajmuje
-
[B5 ADR] ile tego czynnika chłodzącego
jak w temacie czyli czy mozna samemu sprawdzić czy klima jest nabita?? poniewaz jak włącze klime to słychać ze sie załącza zaczyna mocniej wiać ale nieleci takie zimne jak to powinno z klimy leciec ;(
-
[B5 ADR] którędy przeprowadzic przewód
dzięki froger34!! kurde a ja sie tyle naszukałem acha chodzi ci o tą skrzynkę od kąpa i dokładniej mam ją całą wymontować czy tylko tą górną pokrywke ??
-
[B5 ADR] którędy przeprowadzic przewód
Witam mam problem. Którędy przeprowadzić przewód plusowy od aku do wzmacniacza,mianowicie czy jest jakiś otwór lub ewentualnie którędy wy puściliście przewód ja nie mam zielonego pojęcia z góry dzięki!!! chodzi mi tylko oto jak przedostać przewód z komory silnika do kabiny
-
[B5 ADR] płyn we wspomaganiu
oki dzięki kupie tego febiego zielonego i wymienie
-
[B5 ADR] płyn we wspomaganiu
Witam! Miałem wyciek z układu wspomagania i w pojemniku jest poniżej minimum. Teraz mam dylemat jaki płyn powinienem dolać, ponieważ nie chcę spuszczać tego starego, tylko uzupełnić jego stan. Dodam, że płyn jest chyba czerwony. Kupiłem jakiś za 14 zł na stacji benzynowej, też jest czerwony. Mogę go dolać?? Poprawiłem całego posta. Czy wy ludzie nie umiecie pisać? / Hack
-
[B6 BBK] Problem z braniem oleju.
w książce pisze ze moze brać do 1 l na 1000 km
-
[B5 ADR] [B5 ADR] b5 ADR z 95r a b5 ADR z 99 przed liftingiem. ZAWIESZENIE
dzięki schiller sprawdze to u niego w ksiazce :th:
-
[B5 ADR] [B5 ADR] b5 ADR z 95r a b5 ADR z 99 przed liftingiem. ZAWIESZENIE
witam zastanawia mnie taka rzecz. mianowicie; kolega ma swoją a4 z 99r a ja z 95r i wydaje mi sie ze jago auto jest jakieś niższe tzn.niewydaje mi sie ale faktycznie tak jest ja i on mamy felgi 15cali ale u niego jest jakos mniej miejsca między nadkolem a oponą a umnie jest mnustwo. I tu pytanie czy oba te auta mają identyczne zawieszenie tzn. sprężyny i amorki czy to jakas różnica rocznikowa??(dodam ze nie są obniżone)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam to pierwsza przygoda z Audi autko jest z 95 i jest to oczywiscie a4 pozdrawiam i witam wszystkich