Treść opublikowana przez ROGER
-
Spocik w Wieluniu
tak ja jade a ty co wymiękasz
-
Spocik w Wieluniu
tak jak napisałeś AUDI I TYLKO AUDI no niewiedziałem że jestem wyrozumiały
-
Spocik w Wieluniu
maro przekazał pozdrowienia wielkie dzięki OSETTI :evil: zlot udany w 100% szkoda że bez SKL dzięki wszystkim za przybycie
-
[B5 ADP] Czujnik temperatury czy przepływomierz ?
ja bym podpioł VAG-a i sprawdził czujnik czy na VAG-u i na liczniku ma takie same wskazania
-
[B5 ADP] Wymiana przegubu czy tylko osłona ?
wymień opaski na nowe i uzupełnij smar i będzie ok
-
[B5 AFN] Gdzie kupić takie tylne lampy ?
ja ich szukałem 2 miechy i nic ;( są zaje...
-
Spocik w Wieluniu
ciekawe czy sami się pojawicie jak nie to a gumy niespale bo niema czym ADR za biedny :polew:
- Spocik w Wieluniu
-
[B5 ADR] Wahacze MS z 3-letnią gwarancją ?
ja na master sport z allegro zrobiłem 50000 km i jest ok ja ze swojej strony polecam MS
-
Spocik w Wieluniu
i ekipy z SKL nie będzie jutro jechać nie jechać, na zlot bo taka cisza może wielunia też nie będzie oto jest pytanie
-
[B5 ADR] Przy jakich obrotach zmiana biegu vs. przy jakich prędkościach zmiana biegu ?
poco 3 na 4 daje sobie świetnie rade i według mnie niema sensu wbijać 3 do wyprzedzania
-
Spocik w Wieluniu
maro twoja wygląda lepiej
-
Spocik w Wieluniu
na niedziele niedam rady ale myśle nad tym :gwizdanie: :kox:
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
i jak to wygląda :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja te wachacze kupiłem przejechałem na nich do tej pory 50000km i wszystko ok mogę je polecić :evil:
-
[ALL] Masło pod korkiem wlewu oleju
tematów pełno na forum
-
Spocik w Wieluniu
Zasada jest taka że każdy swoją furką i bez piwka Piwko będziemy pić na spotach kilku dniowych tak jak maro pisał każdy swoją furą a to u mnie oznacza kawę
-
Spocik w Wieluniu
i zapowiada się :drunk:
-
Spocik w Wieluniu
dobra bez jaj to 15,03 szukuje się zaje... zlot 1- roger 1000%
-
Spocik w Wieluniu
o czym o mojej ALFIE 159
-
Spocik w Wieluniu
A Ty znowu co??? a nic
-
Spocik w Wieluniu
to miłego zlotu z nową ekipą
-
[B5 ADR] Czy możliwe jest pobieranie benzyny przy jeździe 140-150km/h na LPG ?
mi jakiś czas temu padła pompa paliwa i to nie z braku benzyny i tak jeździłem 2 tygodnie i wtrysków nic nie trafiło a dobrze założona instalacja lpg niepobiera Pb nawet przy 205km/h
-
Strefa Śmiechu
ten gość wymiata http://www.youtube.com/watch?v=-VadhUTXdiA :polew: :polew: