Treść opublikowana przez ROGER
-
Spocik w Wieluniu
najwyżej później dojadę
-
Spocik w Wieluniu
nie 30 minut temu wruciłem z pracy i nic mi sie niechce tylko jutro mam wolne
-
Spocik w Wieluniu
To raz,a dwa z tego co wiem, i już widziałem, to co niektórzy zderzaki jeszcze malowali [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 10:43_________________________________________________ To raz,a dwa z tego co wiem, i już widziałem, to co niektórzy zderzaki jeszcze malowali Widzę wszystkich jutro na starcie o 10.00 no i niewiem czy dam rade
-
Spocik w Wieluniu
Marian daj z siebie wszystko i przyjeżdżaj 3-go
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
no to dziś o 16:00 alex181266 fura wygląda
-
Spocik w Wieluniu
O co chodzi? Nie jedziesz Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem no właśnie nie jade bo mi sie niechce :bicz3: maro jak roger pisze, że mu się nie chce to znaczy, że na bank pojedzie do Wierusza :polew: no i jak tam się udał zlot pisałem że mi się niechce a tak naprawde miałem pilny wyjazd ;( ale widzimy się za tydzień
-
Spocik w Wieluniu
O co chodzi? Nie jedziesz Mam nadzieje że dołączysz z resztą w Białej pod Słoneczkiem no właśnie nie jade bo mi sie niechce
-
Spocik w Wieluniu
miłej zabawy na zlocie w wieruszowie
-
Spocik w Wieluniu
wesołych świąt wielkanocnych i mokrego dyngusa dla kolegów z EWI i nietylko życzy ROGER
-
[ALL B5] Czemu trzeszczą mi nowe głośniki ?
jaką mają moc te głośniki? i jaką moc ma twoje radio?
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie chociaż pogoda i tak było super
-
Spocik w Wieluniu
i znowu będziecie beczeć że zimno i trzeba się zbierać
-
Spocik w Wieluniu
w niedziele ma padać ;( pier.. nie jade
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
super fura czarna i fele na lato
-
[ALL B5] Problem z przełączaniem na gaz
kolega dobrze pisze to wtryski na 99% trzeba je wyczyścić i wyregulować
-
[B5 AHU] Jakiej firmy kupić czujnik ABS ?
ja pół roku temu zakładałem kumplowi czujnik ABSu z allegro za 80zł i działa do dziś a zrobił ok. 20000 km i według mnie to nie wina czujnika
-
[B5 AFN] Wygłuszenie tablicy rejestracyjnej
proponuje silikon nic nie brzęczy i blachy nikt nie zaj...
-
Spocik w Wieluniu
pogoda na niedzielę ma być super bo następny zlot za 3 lub 4 tygodnie ;( bo za 2 są święta
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
fura fajna tylko przekłóadka kiery z prawej na lewą
-
Spocik w Wieluniu
mi też było miło was poznać SKL z asią na czele
-
Spocik w Wieluniu
Teraz działa przecież jak ja robie to wszystko śmiga
-
Spocik w Wieluniu
tak mówił mi że na następny zlot przyjedzie
-
Spocik w Wieluniu
ale wiesz jak z nim jest :gwizdanie: wczoraj widziałem jacka
-
Spocik w Wieluniu
wiem, wiem jaja sobie robie opowiem ci jak było apropo rafał chciał jechać A6 Godnie zaprezętuje EWI paląc gume