Treść opublikowana przez ROGER
-
Spocik w Wieluniu
taa, jade teraz na myjke, na zlocik przyjade lekko przed 16-ą ja o 16 będe napewno
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie było super jak zawsze :evil:
-
Spocik w Wieluniu
normalnie niechęć na zlot ;(
-
Spocik w Wieluniu
no co taka cisza niema czasu na nic mody muszą zaczekać na urlop :evil:
-
Spocik w Wieluniu
Było zimno i deszczowo,ale spot dzisiaj udany
-
Spocik w Wieluniu
czemu nie coś się wymyśli _________________________________________________ no to jutro na zlocie może z 19 będzie :evil:
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie było super boby tak dalej
-
Spocik w Wieluniu
ZMIANA!!!! Spot dzisiaj o 17.00
-
Spocik w Wieluniu
jutro się nagadamy :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
sory ale mnuswo pracy 13 będe na 100%
-
Spocik w Wieluniu
żaden problem polecam się na przyszłość
-
Spocik w Wieluniu
Dzięki za dzisiejszego spota Jak zwykle było
-
Spocik w Wieluniu
dziś jest i będzie super zlot
-
Spocik w Wieluniu
Ja zakładam i pale pierwszy
-
Spocik w Wieluniu
czy będzie padać czy nie to ja i tak będe
-
Spocik w Wieluniu
Dziękuje wszystkim za przybycie
- Spocik w Wieluniu
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
Też bym taką pośmigał :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie było super oby tak dalej
-
[B5 ABC] Zacinający się zacisk hamulcowy. Luźna dźwignia ręcznego.
kolega pisze dobrze i jeszcze jedno tam przy zacisku jest sprężyna sprawdź czy nie pękła a jak się zapiekł tłoczek to rozbierz wyczyść i po sprawie
-
Spocik w Wieluniu
Ja będę na 100% i tu i tu fura umyta to można śmigać
-
Spocik w Wieluniu
dzięki za głos a może mu fura niedomaga
-
Spocik w Wieluniu
niema czasu na pisanie praca jeszcze raz praca postaram się nadrobić zaległości jak dla mnie ruiny ul. podwale
-
[B5 AVG] Świerszczący pasek wielorolkowy
a kiedy zmieniałeś pasek jak niedawno to może być za bardzo naciągnięty już w kilku autach poprawiałem napęcie paska