schmielu

Osiągnięcia schmielu

Reputacja

1. Opona to 225/40 R18, tylne się chowają idealnie ale przednie nieco wystają
  2. Włożyłem do mojej B5 felgi 18" 8J ET32 i przednie nieco wystają, mimo że wygląda to super to problem jest w tym że autko strasznie chlapie i zdarzyło się już kilka razy że odpryskiwały kamyczki po drzwiach:( o ile mógłbym to w ostateczności zaakceptować (w końcu chyba nie zawsze będzie błoto na naszych drogach) to jest jeszcze pytanie czy takie autko przejdzie przegląd?? tzn czy nie zagraża innym uczestnikom ruchu? Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupić jakieś nakładki na błotniki tak żeby felga się schowała tylko nic takiego nie udało mi się znaleźć do A4. Proszę o pomoc jak rozwiązalibyście taki problem. Jak znajdę chwile to wrzucę foty. Pozdrawiam.
  3. schmielu

Znaczenie ET Felgi

Narazie kupie fele i wstawię do ori zawiechy zobaczymy jak to będzie wyglądało a o obniżaniu sie najwyżej niedługo pomyśli, w końcu to nie jakiś kosmiczny koszt
  4. schmielu

Znaczenie ET Felgi

Ok dzięki, a bardzo śmiesznie to będzie wyglądało przy ori zawiasie?
  5. schmielu

Znaczenie ET Felgi

Witam, mam zamiar kupić felgi 18" 8J ET32, otwór piasty 57mm, 5*112mm oczywiście, rozmiar opon 225/40. Mam pytanie czy nie będą felgi za bardzo wystawały obcierały w moim B5?
  6. A może ktos przerobił orginalną instalacje i np: jezeli wczesniejszy philips nie miał wyjścia na wzmacniacz więc niemiał tez możliwości podpięcia atywnego tyłu dlatego ktos mogł pociagnać kable bezposrednio z radia do tyłu do głośników albo wykorzystać te co są w kostce sygnałowej na tył (ja tak robiłem). Objawy by się zgadzały bo w chorusie sa tylko 2 kanały więc przy takim ustawieniu tyły nie powinny grać.
  7. To mówicie że to od seata ma jednak inny odcień czerwonego? Mi sie podoba to radyjko tymbardziej ze cene ma przystepną, jakby niebyło to przeszło połowe mniej niż concert z przeróbka can-a. W tej chwili mam nieori JVC ale to istna choinka co mnie wkurza, dlatego zmiana jest nieunikniona
  8. Witam! Znalazłem na allegro takie radyjko http://www.allegro.pl/item304961342_radyjko_do_seata_mp3_i_nie_tylko.html Jak myślicie, będzie pasowało do B5? Ma czerwone podświetlenie, dekoder mp3 i co najważniejsze prosty niezwariowany design czego niemożna powiedzieć o radyjkach nieori. Pozdrawiam!
  9. Jednak mimo ładnego wyglądu wyrzucę chorusa który i tak jest uszkodzony (procek głośności) i zastąpię go jakimś nie ori na mp3, mam tylko pytanie jak zrobić najprościej aby tylne głośniki zagrały? Wzmacniacza który był przy lewym głośniku niestety niemam, wisi tylko kostka, czy trzeba ciągnąć kable od kostki iso do samego tyłu czy jest jakiś prostszy sposób? (np: wykorzystać kable które już idą do wzmacniacza)
  10. No to sprawa się troszkę komplikuje przez ten wzmacniacz bo u mnie obok tylnego lewego głośnika wisi tylko sama kostka. Rozumiem że nie da rady tak łatwo podmienić radyjka na np: Audi ConcertII?? A jak się ma sprawa z radyjkami niefabrycznymi wyposażonymi w kostke ISO?
  11. Troszkę nie rozumiem po co w takim razie regulacja FAD (tył-przód) skoro radio ma tylko 2 kanały?? Tak czy inaczej myślałem nad wymianą tego radyjka na oryginalne Audi ale cd, teraz mam pytanie które modele będą pasowały do mojej B5 bo na allegro tego sporo jest??
  12. Niewiem czy działało bo samochód mam od 2 dni, kurcze z tym rozbieraniem to będzie troche roboty:( co do podświetlania tych pokręteł od sterowania nawiewami to chyba w każdym aucie jest taka opcja:)
  13. Mam problem jak w temacie, z tego co wyczytałem już na forum to czuwa nad tym bezpiecznik nr 5 (5A), u mnie jest 10A i jest on sprawny, czy mam jeszcze coś sprawdzić czy niestety trzeba się brać za rozbieranie konsoli? Czy od nawiewu, zapalniczki i popielniczki jest tylko jedna żaróweczka? bo jeśli jest więcej to chyba mało prawdopodobne aby wszystkie padły
  14. W mojej A4 mam radyjko audi chorus, niestety nie grają tylne głośniki, ponieważ autko mam od kilku dni nic jeszcze nie sprawdzałem, radyjko na pewno ma 4 kanały bo jest regulacja FADER głośniki z tyłu są podpięte. Czy jak odłączę radyjko i wepnę inne to chorus mi się zakoduje?
  15. Jestem od kilku dni posiadaczem A4 98rok 1,8 benzyna+gaz. Pozdrawiam wszystkich!!!