-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
grypy 3, 11 i 8 grupy 3,11.7
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
obcięło trochę: czyli od lewej 03, 11, 07 Mam jeszcze wyniki 03,11,08 tez moge wkleic[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 17:03_________________________________________________Czy jak tam muli dam rade dojechać do Polski z Danii? Trochę obawiam się, żeby mi nie stanął w Niemczech. Dodam jeszcze, ze auto stało ok 4 tyg bez odpalania czy to mogła byc przyczyna tego,ze straciło moc, może coś gdzieś się zapiekło, zardzewiało
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
Z uwagi na lejący w Danii deszcz zrobiłem tylko logi dynamiczne, które załączam :
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
Dodam jeszcze , że doszło lekkie falowanie obrotów na biegu jałowym co wcześniej nie wstępowało. Jakie konsekwencje będą z powodu tej zmiany?
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
Witam Bawiłem się Polskim Vagiem i niechcący przez Touch Pad na moim lapku zmieniłem wartość jednej z grup ( Grupa 35) na "0". Nie zdążyłem zapamiętać jaka wartość tam widniała, a nie chce uszkodzić auta Proszę może ktoś pomoże A4 B5 SIlnik AJM 2001 pilne bardzo... Zacząłem się bawić, dlatego że auto zaczęło mulić - brak mocy Po tej zmianie zrobiłem autotest i wyszedł taki błąd: ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Controller: 038 906 019 AN Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 1301 Coding: 00002 Shop #: WSC 63351 1 Fault Found: 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: N/A
-
Montaż tempomatu A4 B5
Mam AJM i bardzopszydałby się tempomat , trochę poczytałem ten wątek i o jakim numerze przełącznika szukać do mojego ajm 2001. I czy tam jest podwójny przełacznik czy pojedyńczy tylko? Znalzłem taki komplet w DE ale trochę drogi http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p68_GRA--Tempomat--Komplettset-Audi-A4-B5.html
-
[ALL] Przerejestrowanie auta na żone
28 tys rok temu jak kupowalem. No i chce by bylo cale na nia, zebym ja nie widnial
-
[ALL] Przerejestrowanie auta na żone
Witam bede musial przerejestrować auto na zone i tu pytanie czy musze od tego tez zaplacic podatek w Urzedzie Skarbowym. Moze jakeis porady jak to zrobic?
-
[ALL B5] Sprężyny do ramion wycieraczek
to pytanie do kolegów wtedy
-
[ALL B5] Sprężyny do ramion wycieraczek
Czy mozna gdzies kupic sprezyny do ramion wycieraczek?
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
czy mogę gdzieś kupić same spręzyny do ramion?
-
[ALL B5] Klocki z czujnikiem
Ja tez mam pół fisa i jak rano startuje to przy hamowaniu slysze szuranie z przody przy hamowaniu, potem to ustaje
-
[ALL B5] Klocki z czujnikiem
tnx, jak się ociepli w tygodniu to zaglądne bo pizga niemiłosiernie
-
[ALL B5] Klocki z czujnikiem
WIem, że tak dobrze to nie ma, tylko jak poznąć czy są z czy bez?
-
[ALL B5] Klocki z czujnikiem
Właśnie nie wiem czy są
Buuuuuuibek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta