Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przybym

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. po wirusie autko naprawde nabrało wigoru... mysle ze warto zainwestowac te pare zł... zastanawiam sie nad Rangerem, ale decyzja jeszcze nie podjęta...[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 12:07_________________________________________________Moge prosic któregoś z kolegów o wrzucenie linku do mojego autka w dziale Sprzedam auto? (brak postów)
  2. kolorek GIT!
  3. właśnie - wirusik i będzie GIT
  4. super autko
  5. w sumie 1,5 roku:) nie, nie silniczek super! wogole zero problemów, tylko potrzebuje terenówke:)
  6. Niestety chyba trzeba sprzedać A4. Może znajdzie się ktoś chętny z forum?
  7. w którymś z wątków spotkałem sie ze zdaniem że CD uaktywni sie po podłączeniu adaptera
  8. Witam; Próbowałem szukać ale niestety... gdzie w Warszawie (lub okolicach) ktoś może dokonać podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, wraz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem? Ile to może kosztować? model auta b7. pozdrawiam
  9. Witam; A w Warszawie kto może dokonać takiej podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, w raz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem? pozdrawiam
  10. przybym odpowiedział(a) na menthol temat w Lifestyle i Hydepark
    powiem Ci szczerze że miałem taki sam dylemat, wczesniej jezdziłem s40 i było ok, oglądałem v50 i juz miałem w zasadzie brać ale akurat znajomy jechał do niemiec po auto wiec sie z nim zabrałem i wróciłem a4, przejechałem 15tys i autko naprawde jest super! ps: poczytałem wczesniej opinie uzytkownikow v50 i niestety sporo było negatywnych... chyba wpływ forda
  11. no i jak koledzy? sprawdziliscie czy działa ten BT?
  12. Powiedzcie mi czy w moim przypadku 2.0 TDI BPW gdy usunięty jest DPF i chce przejść na krótkie przeglądy wlać 507.00 czy inny, jeśli tak to jaki polecacie? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.