-
Strefa Śmiechu
- Kibice żużla
widać nikt tego nie docenił... teraz jest bezrobotny i: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/26/kryjom-ukarany-przez-ekstralige-musi-przeprosic-na-lamach-po/- Kibice żużla
no i doczekaliśmy się kolejnych zmian personalnych http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/25/kryjom-zwolniony/ bardzo dobra decyzja, bo ten gość tylko szkodził klubowi... gratulacje dla Stali za wynik, natomiast za frekwencje na meczu... no cóż... przywitanie gorzowskich Duńczyków bardzo mi się podobało i ten transparent: you get money, we get shame... po ciężkiej sobocie prawie cały mecz przespałem niestety, ale patrząc na wyniki biegów - niewiele straciłem... żałuję, że na finale też zasnąłem po półfinałach można wnioskować, że wynik korzystny dla Falubazu, ale życie pokaże.- Kibice żużla
ciekawe kto następny cytat z Komara po meczu: "Do tej pory nikt z zawodników czy sztabu szkoleniowego jeszcze nie zadzwonił do mnie i nie przeprosił." pewnie po outcie dla Czeczena telefon nie przestawał dzwonić- Kibice żużla
źle temu środkowemu nie życzę, ale mam nadzieje, że ktoś go sprowadzi na ziemię bo komuś krzywdę zrobi... Baliński u siebie zawalczy, a Skóra... nie trzeba pisać, chyba że będzie dzień konia to z 5 pkt dowiezie... liczę, że w Gorzowie Apator przywiezie coś koło remisu +- 4/6 punktów, a u siebie 12-14 na plusie finału nie obstawiam- Kibice żużla
może dotrze do kogoś w Gorzowie, że nie kasą buduje się drużynę... lepiej mieć 4 -5 średniaków, niż dwóch liderów i potem długo nic... no ale ameryki nie odkryłem wczoraj to wczoraj, teraz trzeba skupić się na niedzieli kusi mnie żeby jechać do Leszna, ale chyba bardziej kusi mnie żeby obejrzeć oba mecze w TV ( chociaż to co tvp odwaliła wczoraj to jakiś żart... dogrywka w meczu - spoko, ale potem niekończące się reklamy... ) Myślę, że mecz w Gorzowie będzie dla Was ( a bardziej dla Waszej prezesiny ) meczem o być albo nie być, bo kasy wpompował w Stal chyba tyle co połowa drużyn razem wzięta, a wyników (medali) brak... po tej całej szopie w Lesznie mam nadzieje, że Apator skupi się na przygotowaniach do meczu, a nie na torze- Kibice żużla
ok. powinni zostać ukarani, ale nie ma co się nakręcać niepotrzebnie na walkowera nie ma co liczyć ( mam wrażenie, że takie było założenia pana Kryjoma przed meczem ) nie sądzę aby upadki Pulczyńskiego i panny Miedzińskiej były spowodowane wyłącznie stanem toru, ten drugi objechał 4 okrążenia bez problemu i nagle wtopa... no cóż nie pierwszy raz się wyłożył ( oby ostatni ) co do toruńskiego menago to już wogóle żenadę odstawia swoimi wypowiedziami... pomijając tę całą szopę, liczę na to, że Apator się maxymalnie zmobilizuje i będzie ciekawy rewanż a co do derbów... sercem za Zieloną Górą, ale Gorzów nie raz potrafił zaskoczyć- Kibice żużla
już jest sprostowanie, że to pomyłka http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/09/14/pomylka-speedway-ekstraligi-w-unii-nie-startowal-zawodnik-ni/ a swoją drogą to niezły cyrk się zrobił na linii Toruń - Leszno...- Kibice żużla
jak słodko się zrobiło ja golloba również nie trawię, najbardziej za to co odstawiał z bratem i tatuśkiem kilka lat temu... i za tego typu zachowania: była podobna sytuacja na meczu w ZG, kiedy Jonsson go woził po całej szerokości, a panicz gollob focha zarzucił w GP stawiam na kogoś z dwójki Hampel / Greg i chyba innej opcji nie ma,- Kibice żużla
ja słyszałem, że kogoś znaleźli, ale nie znam człowieka nawet z nazwiska. Podobno z dolnym KSMem się zmieszczą- [ALL B6] Podłokietnik
też się niedawno dowiedziałem- [ALL B6] Podłokietnik
musiałem tylko dziurę wyciąć żeby ustrojstwo zamontować... żadnego odkręcania tunelu! stosuj się do obrazków z pierwszej strony wątku i będzie OK powodzenia- [ALL B6] Podłokietnik
mijają 3 lata ja nadal szukam... :polew: ale teraz zajrzę na Allegro śmiejecie się a kolega miał dobre chęci, może te 3 lata myślał nad odpowiedzią ( kupiłem oryginał i tylko takie polecam )- Strefa Śmiechu
gówno prawda, Kaczyński nie ma prawa jazdy [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 15:10_________________________________________________Cashback (2006) - kung-fu move [PL]- Strefa Śmiechu
szukałem nie widziałem Dave Chappelle o kobietach i facetach [ PL ] - Kibice żużla
menthol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta