Jump to content
IGNORED

[ALL B6] Zmiana audio na inne

Recommended Posts

Czy jest jakies fajne radyjko z wyswietlaczem DVD i oblsuga Navigacji ktore moglo by zastapic standardowe jedno unitowe radyjko audi i zarazem nie wygladalo jak z innej bajki? Idealne by bylo takie ktore by bylo na oparte na Windows Mobile ;) Zeby mozna bylo tom toma wrzucic albo auto mape ;)

Wiem ze bylo juz duzo na ten temat ale mam kilka pytan i bylbym zobowiazany jezeli udzielili byscie odpowiedzi na nie.

Zakladajac ze wymienie audio na RNS-E Q7

1. Obecnie w samochodzie dysponuje stemem Bose - czy zmiana na RNS-E nie bedzie cofnieciem sie w jakosci dzwieku?

2. Jaka antene zastosowac w przypadku Cabrio

3. Czy zmieniarka CD bedzie bez problemowo wspolpracowac z RNS-E

4. Czy musze wymieniac panel klimatronika czy moge uzyc tego ktory mam juz zainstalowany

5. Czy ma ktos wersje navigacji na zachodnia europe i czy mozesz sprawdzic czy obsluguje wyszukiwanie po 7 znakowym kodzie pocztowym w UK?

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

4. Czy musze wymieniac panel klimatronika czy moge uzyc tego ktory mam juz zainstalowany

a nie wiem jak masz :) Ale generalnie zmienia się panel na inny (musi zejść niżej, a tam się zwęża delikatnie).

Ale to tania operacja, kupujesz nowe - sprzedajesz swoje. Tylko różnica w cenie :grin:

1 bose jest dla głuchych,rnse kodujesz pod bose bez problemu

2 antena powina byc w seri

3 tak

4panel klimatronika,popielnicznke,tunel srodkowy,rame pod to wszystko

Znacie jakas firme ktora zajela by sie wymiana tego w Krakowie lub Rzeszowie? Wole zaplacic i wiedziec ze wszystko bedzie dobrze chodzic. Ile taka usluga moze kosztowac?

Rzeszów ? To do Lublina już niedaleko... Zagadaj właśnie do ctv

Ogolnie poprosze o koszt wyceny - czy ctv czy Ragalotii lub inna firma najchetniej w Krakowie bo tam czesto jestem. Czy Warszawa czy Lublin nie robi mi wielkiej roznicy bo i tak bede jechal z Przemysla lub z Krakowa - dodatkowe 180km nie zbawi mnie ;)

CTV

napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

Dzieki za odp.

napisales ze musze zmienic popielnicznke i tunel srodkowy - dzisiaj ogladalem taka sama wersje z audio ktore mialo navi - popielniczka w identycznym miejscu jak moja i tunel taki sam - dlaczego uwazasz ze ja bede musial to zmienic?

trzeba zmienić... Przejrzyj proszę forum, bo są na ten temat informacje już i pisać po raz kolejny raz nikt nie zamierza.

Jest w warsztacie dobry opis co trzeba wymienić.

trzeba zmienić... Przejrzyj proszę forum, bo są na ten temat informacje już i pisać po raz kolejny raz nikt nie zamierza.

Jest w warsztacie dobry opis co trzeba wymienić.

Czytalem juz to kilka razy i dobrze wiem jak denerwujace jest odpowiadanie na to samo pytanie kilka razy ale jak wspomnialem porownywalem dwa idenczyczne samochody z roznym audio i popielniczka i tunel byla dokladnie taka sama w obu samochodach dlatego moje pytanie.

Jezeli trzeba to trzeba i plakac nie bede ;)

Jezeli trzeba to trzeba i plakac nie bede ;)

sprzedaż swoje stare graty i będzie Cię mniej kosztowało, zresztą tragedii nie ma - to nie są jakieś kosmiczne ceny...

:cool:

Witam;

A w Warszawie kto może dokonać takiej podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, w raz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem?

pozdrawiam