-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
Tak kaczy masz racje mam ceramiczne tarcze . co do zdjec nie mam teraz pod ręka a pogoda nie pozwala zrobic nic fajnego jak tylko bede miał to zamieszcze . O jakiej firmie muwisz stempel związanej z moim miastem ?? pozdr
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
Tak zmianialem pezednie amory na gwarancji Bo jeden mi sie lekki pocil I uszczelke przy pompie wody .skad wiesz o tym ? Tak wpz to Przasnysz . Wszystkim zycze radosnych I odjechanych swiat jak rowniez wielu ciekawych doznan motoryzacyjnych w nowym roku !
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
Witam kaczy b ladne zdjecia zrobiles wrest pod sheratonem pozdr
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
Nie nie franio choinke to kupil na akcyze od lesniczego. !! Ale Rs-a zapitolil?! Hahaha
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
witam kolegów posiadaczy b7 ! właśnie wróciłem dzis z choinką z lasu . ....... jechałem 40km/h ale potem po zdjęciu balastu pojeżdziłem sobie po tych lesnych ośnieżonych drogach ...
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
witam to jest nas dwóch tez mam avanat białego ubissa ...pozdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry wszystkim audi maniakom!!! Szczególnie pozdrawiam moderatorów . *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich
audimann
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta