Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi.wielun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    W tygodniu nigdy nie było spotów,pierwsze słyszę o poniedziałku. ?
  2. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jak nie będzie ciekawych propozycji, to spotkanie na Podwalu i skoczyć do jakiejś ciepłej knajpki:wink:
  3. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ustalić wreszcie datę 100go spota:thumbup1:
  4. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Na spot 100-ny się piszę
  5. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Do pierwszego nie mam dojscia, jeżeli jest ustalony termin następnego spota to kazdy może go podać dużymi literami w swoim następnym poście.
  6. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Łukasz(trzeciaq) rzuciłeś wyzwanie, więc masz prawo ustalenia natępnęgo terminu spota w WIELUNIU:thumbup1:
  7. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 08.07.2012r ul.PODWALE godz.16.00
  8. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Kto dzisiaj chętny na spota?
  9. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    NASTĘPNY SPOT 24.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00
  10. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Rafał, kto odliczył się w niedziele?
  11. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    NASTĘPNY SPOT 03.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00:thumbup1:
  12. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jeżeli o mnie chodzi to mam trochę pilnych spraw i obowiązków.Po EURO 2012 na pewno się zjawie
  13. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Przyjedż po zdanej maturze.Powodzenia.
  14. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    SPOT MAJOWY 13.05.12r, ul.PODWALE godz.16.00!!!!!!!
  15. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Bardzo ładnie,teraz nazywasz się odpowiednio:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.