-
Spocik w Wieluniu
W tygodniu nigdy nie było spotów,pierwsze słyszę o poniedziałku. ?
-
Spocik w Wieluniu
Jak nie będzie ciekawych propozycji, to spotkanie na Podwalu i skoczyć do jakiejś ciepłej knajpki:wink:
-
Spocik w Wieluniu
Ustalić wreszcie datę 100go spota:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
Na spot 100-ny się piszę
-
Spocik w Wieluniu
Do pierwszego nie mam dojscia, jeżeli jest ustalony termin następnego spota to kazdy może go podać dużymi literami w swoim następnym poście.
-
Spocik w Wieluniu
Łukasz(trzeciaq) rzuciłeś wyzwanie, więc masz prawo ustalenia natępnęgo terminu spota w WIELUNIU:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 08.07.2012r ul.PODWALE godz.16.00
-
Spocik w Wieluniu
Kto dzisiaj chętny na spota?
-
Spocik w Wieluniu
NASTĘPNY SPOT 24.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00
-
Spocik w Wieluniu
Rafał, kto odliczył się w niedziele?
-
Spocik w Wieluniu
NASTĘPNY SPOT 03.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
Jeżeli o mnie chodzi to mam trochę pilnych spraw i obowiązków.Po EURO 2012 na pewno się zjawie
-
Spocik w Wieluniu
Przyjedż po zdanej maturze.Powodzenia.
-
Spocik w Wieluniu
SPOT MAJOWY 13.05.12r, ul.PODWALE godz.16.00!!!!!!!
-
Spocik w Wieluniu
Bardzo ładnie,teraz nazywasz się odpowiednio:thumbup1: