Treść opublikowana przez audi.wielun
-
Spocik w Wieluniu
W tygodniu nigdy nie było spotów,pierwsze słyszę o poniedziałku. ?
-
Spocik w Wieluniu
Jak nie będzie ciekawych propozycji, to spotkanie na Podwalu i skoczyć do jakiejś ciepłej knajpki:wink:
-
Spocik w Wieluniu
Ustalić wreszcie datę 100go spota:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
Na spot 100-ny się piszę
-
Spocik w Wieluniu
Do pierwszego nie mam dojscia, jeżeli jest ustalony termin następnego spota to kazdy może go podać dużymi literami w swoim następnym poście.
-
Spocik w Wieluniu
Łukasz(trzeciaq) rzuciłeś wyzwanie, więc masz prawo ustalenia natępnęgo terminu spota w WIELUNIU:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 08.07.2012r ul.PODWALE godz.16.00
-
Spocik w Wieluniu
Kto dzisiaj chętny na spota?
-
Spocik w Wieluniu
NASTĘPNY SPOT 24.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00
-
Spocik w Wieluniu
Rafał, kto odliczył się w niedziele?
-
Spocik w Wieluniu
NASTĘPNY SPOT 03.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
Jeżeli o mnie chodzi to mam trochę pilnych spraw i obowiązków.Po EURO 2012 na pewno się zjawie
-
Spocik w Wieluniu
Przyjedż po zdanej maturze.Powodzenia.
-
Spocik w Wieluniu
SPOT MAJOWY 13.05.12r, ul.PODWALE godz.16.00!!!!!!!
-
Spocik w Wieluniu
Bardzo ładnie,teraz nazywasz się odpowiednio:thumbup1:
-
Spocik w Wieluniu
Następny spot 22 kwietnia godz. 16.00 ul.Podwale
-
Spocik w Wieluniu
ROGER nie może zalogować się na forum,sam wiesz jak ciężko było. Pisałem wcześniej że spot jest ustawiony na 1 kwietnia o 16.00 tam gdzie zawsze czyli Podwale. Linki można chyba edytować na starej stronie forum,poszukaj-www.a4-klub.pl/archiwum
-
Spocik w Wieluniu
Lekko po asfalcie oponki trzeba przepolerować
-
Spocik w Wieluniu
Rafał na pewno przyjedzie, letnie laćki założone a na nich jeszcze tyle bieżnika
-
Spocik w Wieluniu
======================================================================== Następny spot 01.04.2012r(niedziela) godz.16.00 ========================================================================
-
[B6 AWX] Stopiony i zerwany pasek alternatora
Taki klucz możesz kupić w sklepie lub allegro.Kosztuje ok 50zł.
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Trochę nudne ale poszło. Czy lubi pan bardziej panią? Czy samochód? Oto jest pytanie!!!!!!!!!!!!!!
-
Spocik w Wieluniu
Trochę pozmieniało się na forum, dopiero dzisiaj próbuje to ogarnąć. >>>>>>PRZYPOMINAM O SPOCIE ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELE 11.O3 GODZ 16.00<<<<<<
-
[B5 AHU] Zimowy grill na maskę
jak chcesz orydżinal to szukaj nie wiem czy było. A co do tektury jesli ją dobrze włożysz tak jak wyzej napisałem to niema możliwości żeby było cokolwiek widać bynajmniej z zewnątrz bo trzeba sobie zostawić mały wystający kawałek żeby było jak wyjać bez rozkręcania chłodnic Po sezonie zimowym tekture na skupie można sprzedać Nikt nie zasłania chłodnicy jak ma sprawny układ chłodzenia.
-
Spocik w Wieluniu
Fajna stara fotka, tak samo jak ostatnia twoja wizyta u nas