Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi.wielun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audi.wielun

  1. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    W tygodniu nigdy nie było spotów,pierwsze słyszę o poniedziałku. ?
  2. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jak nie będzie ciekawych propozycji, to spotkanie na Podwalu i skoczyć do jakiejś ciepłej knajpki:wink:
  3. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Ustalić wreszcie datę 100go spota:thumbup1:
  4. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Na spot 100-ny się piszę
  5. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Do pierwszego nie mam dojscia, jeżeli jest ustalony termin następnego spota to kazdy może go podać dużymi literami w swoim następnym poście.
  6. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Łukasz(trzeciaq) rzuciłeś wyzwanie, więc masz prawo ustalenia natępnęgo terminu spota w WIELUNIU:thumbup1:
  7. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 08.07.2012r ul.PODWALE godz.16.00
  8. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Kto dzisiaj chętny na spota?
  9. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    NASTĘPNY SPOT 24.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00
  10. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Rafał, kto odliczył się w niedziele?
  11. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    NASTĘPNY SPOT 03.06.2012r, UL.PODWALE GODZ 16.00:thumbup1:
  12. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Jeżeli o mnie chodzi to mam trochę pilnych spraw i obowiązków.Po EURO 2012 na pewno się zjawie
  13. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Przyjedż po zdanej maturze.Powodzenia.
  14. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    SPOT MAJOWY 13.05.12r, ul.PODWALE godz.16.00!!!!!!!
  15. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Bardzo ładnie,teraz nazywasz się odpowiednio:thumbup1:
  16. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Następny spot 22 kwietnia godz. 16.00 ul.Podwale
  17. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ROGER nie może zalogować się na forum,sam wiesz jak ciężko było. Pisałem wcześniej że spot jest ustawiony na 1 kwietnia o 16.00 tam gdzie zawsze czyli Podwale. Linki można chyba edytować na starej stronie forum,poszukaj-www.a4-klub.pl/archiwum
  18. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Lekko po asfalcie oponki trzeba przepolerować
  19. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Rafał na pewno przyjedzie, letnie laćki założone a na nich jeszcze tyle bieżnika
  20. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ======================================================================== Następny spot 01.04.2012r(niedziela) godz.16.00 ========================================================================
  21. Taki klucz możesz kupić w sklepie lub allegro.Kosztuje ok 50zł.
  22. Trochę nudne ale poszło. Czy lubi pan bardziej panią? Czy samochód? Oto jest pytanie!!!!!!!!!!!!!!
  23. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Trochę pozmieniało się na forum, dopiero dzisiaj próbuje to ogarnąć. >>>>>>PRZYPOMINAM O SPOCIE ZA TYDZIEŃ W NIEDZIELE 11.O3 GODZ 16.00<<<<<<
  24. jak chcesz orydżinal to szukaj nie wiem czy było. A co do tektury jesli ją dobrze włożysz tak jak wyzej napisałem to niema możliwości żeby było cokolwiek widać bynajmniej z zewnątrz bo trzeba sobie zostawić mały wystający kawałek żeby było jak wyjać bez rozkręcania chłodnic Po sezonie zimowym tekture na skupie można sprzedać Nikt nie zasłania chłodnicy jak ma sprawny układ chłodzenia.
  25. audi.wielun odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Fajna stara fotka, tak samo jak ostatnia twoja wizyta u nas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.