Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież Nawigacji!


Rekomendowane odpowiedzi

Twoja RNS-E jeśli nie była włożona do innego auta to po włożeniu z powrotem do Twojego nie zapyta o kod - to tak w razie co jakbyś chciał podjechać sprawdzić tą z ogłoszenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja RNS-E jeśli nie była włożona do innego auta to po włożeniu z powrotem do Twojego nie zapyta o kod - to tak w razie co jakbyś chciał podjechać sprawdzić tą z ogłoszenia :wink4:

OK Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, u mnie na Osiedlu :thumbdown:

Z tym dostrajaniem sie do zamka -czytałem gdzieś w necie że złodzieje posiadaja jakieś klucze serwisowe(takie jakich uzywa w Niemczech ADAC do awaryjnego otwierania aut),i takimi kluczami bez problemu otwierają auto jak swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(takie jakich uzywa w Niemczech ADAC do awaryjnego otwierania aut),i takimi kluczami bez problemu otwierają auto jak swoje.

Tak się zastanawiam po co ADAC awaryjne otwieranie aut? Czy jeżeli takie klucze (wg mnie nie bardzo) istnieją to jaki ma w tym interes producent dawania takich kluczy innym firmom?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(takie jakich uzywa w Niemczech ADAC do awaryjnego otwierania aut),i takimi kluczami bez problemu otwierają auto jak swoje.

Tak się zastanawiam po co ADAC awaryjne otwieranie aut? Czy jeżeli takie klucze (wg mnie nie bardzo) istnieją to jaki ma w tym interes producent dawania takich kluczy innym firmom?? :mysli:

Po to by w razie wypadku czy jakiejs zaistniałej sytuacji mogli w miarę szybko otworzyc auto. Poszukam w wolnej chwili tego tekstu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostrojenie sie do zamka

ja to rozumie tak

jak załaczasz alarm z centralnym to wysyłasz sygnał

wiec cwaniaki mogą stac obok twojego auta lub siedziec w zaparkowanym i jakims tam urzadzeniem przechwycic ten wysyłany sygnał i maja dostep do twojego auta

na youtube widziałem jak robili to telefonem komórkowym ale nie wiem czy to nie bajka

To jest prawda, znajomemu tak garaż zdalnie otwierali bo ma na pilot i też to na policje zgłosił.

te navi jest już od kilku dni a jemu zginęło 28.12 więc to na pewno nie jest to :gwizdanie:

A co za problem wklejić zdjęcia własnego RNS-E a po sprzedaniu na allegro wysłać ten się akurat zakosiło z czyjegoś auta...

Chyba tylko po kodzie PIN możesz sprawdzić czy to Twój sprzęt, bo aż tak się nie znam czy można przekodować RNS-E żeby pytał o inny PIN. A jeśli by to była twoja navi to i tak wątpię żeby coś policja z tym zrobiła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko po kodzie PIN możesz sprawdzić czy to Twój sprzęt, bo aż tak się nie znam czy można przekodować RNS-E żeby pytał o inny PIN. A jeśli by to była twoja navi to i tak wątpię żeby coś policja z tym zrobiła...

Dokładnie. W sumie i tak wiadomo że taki sprzęt znajduje się Bardzo rzadko.

Więc nie pozostaje nic innego jak zakup Nowej Nawigacji..

Jakieś propozycje?? Ma ktoś do sprzedania RNS'a?? :)

Serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A AC masz? Nie dostaniesz jakieś kasy z ubezpieczenia, bo to w sumie wyposażenie samochodu tak jak ktoś by Ci alu zakosił a to też jest objęte AC, bynajmniej ja tak mam...

Ale tego koksika bym sprawdził

http://www.allegro.pl/item517246187_nawigacja_audi_rns_e.html

Nowe konto z 07-12-2008 zero gwiazdek i już RNS-E sprzedaje, ja bym wziął pałe, łysego i byśmy jechali obejrzeć towar. Tylko nic nie mów ze Ci ukradli i skąd jesteś, a PIN jeśli niemasz to może Ci w ASO podadzą za opłatą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item516534484_navigacja_nawigacja_navigation_audi.html lub to zobacz ... do rozkodowania :mysli: baseball twoim najlepszym przyjacielem w pl :good: ja mam za piecem juz nie byl tak dawno używany aż poszarzał od kurzu ... może i to dobrze :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro a na pewno znajdziesz, bo wątpię żeby ktoś dla własnego użytku zakosił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez śladów ? zostawiałeś gdzieś samochód z kluczykami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez śladów ? zostawiałeś gdzieś samochód z kluczykami ?

Ta bardzo śmieszne.. Zostawiłem i tylko czekałem aż przyjdą. :no:

Z perspektywy czasu człowiek się cieszy że zwinęli tylko Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym sprawdził te navi z allegro... tyle, że jak je zobaczysz i nie będziesz miał pewności czy to akurat te to nic Ci z tego... Nie jestem aż taki zawistny, ale jak ktoś by mi coś ukradł to się krew w człowieku gotuje i chciałbym szybko znaleźć winnego. Co prawda nie potrafię powiedzieć jak bym sie zachował na miejscy naszego biednego kolegi... Nieraz takimi poszukiwaniami można sie wpakować w jeszcze większe bagno i natrafić już nie na 1, a grupkę typów w to zamieszanych... i wtedy juz nie jest tak hop.

Ta osoba może i nawet czyta nasze forum...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez śladów ? zostawiałeś gdzieś samochód z kluczykami ?

Ta bardzo śmieszne.. Zostawiłem i tylko czekałem aż przyjdą. :no:

Z perspektywy czasu człowiek się cieszy że zwinęli tylko Navi.

bez nerw :)

koledze pewnie chodziło czy u jakiegoś machera nie zostawiałeś ostatnio samochodu z kluczykami,

bo piszesz, że śladów włamu nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez śladów ? zostawiałeś gdzieś samochód z kluczykami ?

Ta bardzo śmieszne.. Zostawiłem i tylko czekałem aż przyjdą. :no:

Z perspektywy czasu człowiek się cieszy że zwinęli tylko Navi.

bez nerw :)

koledze pewnie chodziło czy u jakiegoś machera nie zostawiałeś ostatnio samochodu z kluczykami,

bo piszesz, że śladów ałamu nie było...

Nie tak to nie.. Furę zostawiałem tylko w 2 pewnych miejscach..

Wiec taka opcja w gre nie wchodzi. :no:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 09:44_________________________________________________A mam pytanie.. Jak już się rozglądam za RNS-E'ami to w jakich cenach.. :mysli: mniej więcej chodzą bo nie chce kupić jakiegoś bubla. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w temacie...

A może zostawiłeś w navi jakąś płytkę lub kartę SD?? Wątpię aby złodziej podłączył navi i ją wyjął. W ten sposób można zidentyfikować Twój sprzęt:-) Pozdrawiam

No własnie... płytę zawsze sie ma w napędzie jakąś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w temacie...

A może zostawiłeś w navi jakąś płytkę lub kartę SD?? Wątpię aby złodziej podłączył navi i ją wyjął. W ten sposób można zidentyfikować Twój sprzęt:-) Pozdrawiam

dobry pomysł :good:

ja bym obstawiał tą na allegro za 800zl,zbyt wielki zbieg okoliczności :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kartę SD akurat wyjąłem żeby zmienić muzykę :confused4: choć może to dobrze bo karta ocalała :)

A płyta.. jak wiele innych nie ori. wiec nikomu nie udowodnię ze to moje :/ zostanie mi tylko satysfakcja że co?? znalazłem i nic nie mogę z tym zrobić? :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kartę SD akurat wyjąłem żeby zmienić muzykę :confused4: choć może to dobrze bo karta ocalała :)

A płyta.. jak wiele innych nie ori. wiec nikomu nie udowodnię ze to moje :/ zostanie mi tylko satysfakcja że co?? znalazłem i nic nie mogę z tym zrobić? :smutas:

płytę poznasz ( :gwizdanie:) więc wiesz, że navi Twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...