Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

major

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez major

  1. u mnie po wymianie baterii tez niedziałal, wystarczy wsadzic do stacyjki i po przekreceniu zaprogramuje sie, tak juz miałem 3 razy, ale niejestem pewny 3y tobie pomoze, jak nie to vag!
  2. witam,mam podobny problem tylko ze połaczenie navi plus ze zmieniarka, navi jej niewidzi,jak sie z tym uporałes???
  3. major odpowiedział(a) na Pichux temat w Audi A4 B6/B7
    klapke pochylasz w doł zeby cie słonce nieraziło w oczy!!zamyka ona przeswit
  4. 1-czerwony 2-biały 3-czarny 4-niegra roli
  5. witam, dołącze sie poniewaz własnie zlikwidowałem taki problem, na 100% felgi do wywazenia, jezeli trzesie to od 100 do 140Km/h, wywazyłem w dobrym zakładzie i po problemie!!
  6. witam wszystkich, widze ze bardzo ciekawy temat sie pojawił. Mam tylko jedno pytanie, jestem posiadaczem b6 z audi navigation plus, czy jak podłacze taki emulator w miejsce zmieniarki bedzie konieczne zmienianie kodowania radyjka za pomocą VAGa???chodzi mi o to czy radyjko bedzie widziało ten emulator mp3?? dodam tylko ze przy zmianie zmieniarki przy navi konieczna jest zmiana kodowania radyjka vagiem. Z gory dzieki,major
  7. major odpowiedział(a) na rzecik temat w Audi A4 B6
    nie no bez jaj, moze bmw z b6 zrobicie!!
  8. ten sam problem widze ma kazdy, ja rozebrałem ta tape, odradzam klejenie poniewaz element musi byc odlany w całosci zawsze sie bedzie łamał ! koszt w ASO 43euro
  9. otoz tak jak kolega pisze, ja mam to sama ale z tylnymi ledami, pokazuje błąd,tylko oporniki!!
  10. przycisk econ<właczanie i wyłacanie agregatu> gdy sie swieci guzik agregat niechodzi tzn klima niedziała nie podaje zimnego powietrza!!
  11. w ostatecznosci wywiercic mała dziurke pod zamkiem i pociagnac za ciegno! tanszy sposob nic tłuc szybe, dziurke zakleic i malowanie punktowe<groszowe sprawy>
  12. witam, od roku jestem posiadaczem b6 i jak narazie niezle sie sprawuje, moje zdanie tylko AUDI !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.