Treść opublikowana przez major
-
[ALL B6] Problem z pilotem
u mnie po wymianie baterii tez niedziałal, wystarczy wsadzic do stacyjki i po przekreceniu zaprogramuje sie, tak juz miałem 3 razy, ale niejestem pewny 3y tobie pomoze, jak nie to vag!
-
[B6 ALT] Radio chorus II i cd changer
witam,mam podobny problem tylko ze połaczenie navi plus ze zmieniarka, navi jej niewidzi,jak sie z tym uporałes???
-
[ALL B6] co to za klapka?
klapke pochylasz w doł zeby cie słonce nieraziło w oczy!!zamyka ona przeswit
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
1-czerwony 2-biały 3-czarny 4-niegra roli
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
witam, dołącze sie poniewaz własnie zlikwidowałem taki problem, na 100% felgi do wywazenia, jezeli trzesie to od 100 do 140Km/h, wywazyłem w dobrym zakładzie i po problemie!!
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
witam wszystkich, widze ze bardzo ciekawy temat sie pojawił. Mam tylko jedno pytanie, jestem posiadaczem b6 z audi navigation plus, czy jak podłacze taki emulator w miejsce zmieniarki bedzie konieczne zmienianie kodowania radyjka za pomocą VAGa???chodzi mi o to czy radyjko bedzie widziało ten emulator mp3?? dodam tylko ze przy zmianie zmieniarki przy navi konieczna jest zmiana kodowania radyjka vagiem. Z gory dzieki,major
-
[ALL B6] Przod z B7 do B6
nie no bez jaj, moze bmw z b6 zrobicie!!
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
ten sam problem widze ma kazdy, ja rozebrałem ta tape, odradzam klejenie poniewaz element musi byc odlany w całosci zawsze sie bedzie łamał ! koszt w ASO 43euro
-
[B6 AWX] Problemy ze swiatlami
otoz tak jak kolega pisze, ja mam to sama ale z tylnymi ledami, pokazuje błąd,tylko oporniki!!
-
[B6 AEB]klima jak obsługiwać audi a4 B6?
przycisk econ<właczanie i wyłacanie agregatu> gdy sie swieci guzik agregat niechodzi tzn klima niedziała nie podaje zimnego powietrza!!
-
[ALL B5] Otwórzcie mi auto - awaria centralnego zamka
w ostatecznosci wywiercic mała dziurke pod zamkiem i pociagnac za ciegno! tanszy sposob nic tłuc szybe, dziurke zakleic i malowanie punktowe<groszowe sprawy>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, od roku jestem posiadaczem b6 i jak narazie niezle sie sprawuje, moje zdanie tylko AUDI !!