Treść opublikowana przez kretcik
-
[ALL] Silnik zgasł przy szybkim ruszaniu ze skrzyzowania help!
opcja szukaj Ci pomoże wszystko jest na forum tylko trzeba poszukać - nikt za Ciebie nie będzie tego robił. Co do Twojej sytucacji to ja bym obstawiał niestety na rozrząd - tu lepiej chyba zaciągnąć do mechanika żeby sprawdził niż samemu sięza to brać szczególnie jeśli sięnie wie co do czego. Jak kolega już wcześniej powiedział nie baw się już rozrusznikiem.
-
[ALL] Silnik zgasł przy szybkim ruszaniu ze skrzyzowania help!
zobacz czy się nie zapowietrzył - czy nie ma bąbelków powietrza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zobaczę jeśli mi się uda to przyjadę
-
[ALL] Silnik zgasł przy szybkim ruszaniu ze skrzyzowania help!
sprawdź paliwo i rozrząd - może przeskoczył ci o ząbek i dlatego nie odpala podepnij vag'a i zobacz czy nie zmienił się kąt wtrysku i czy nie ma innych błędów
-
[B5 AVG] Mój avancik
Dzięki - przygoda nie była moja jakby co i mnie to denerwuje że brak halogenów ale jak się dorobię to będą a gril jest błyszczy więc nie wiem czy będę robił
-
[B5 AVG] Mój avancik
tak bo ma inną maskę i zderzak niestety miał mały przypadek i tak wyszło
-
[B5 AVG] Mój avancik
Nadszedł i na mnie czas by pokazać moją niunie Z bajerów to standard - klimatronik, el szyby przód, el lusterka i nie wiem czy coś jeszcze - chyba wszystko. Pewnie napiszecie gleba itp - ale nie będzie takiego modu - auto ma jeździć i tyle Mam nadzieję na zmiane felunku ale to jużnie ten rok.
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
ładny kolor a reszta hmm Tobie ma się podobać nam nie musi
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
tak wiem właśnie to stwierdziłem dzisiaj po braku bezpiecznika nr 28 autko stoi u doktora gnojówka w baku jest - wymieniony filtr i niestety nadal nie pali - ale dzisiaj już więcej nie robiliśmy u doktora też zero błędów na kompie - rozrząd ok - prawdopodobnie gnojówka z BP była do bani - auto w karju zrobiło 200 kilometrów niestety niemiecka gnojówka sięskończyła - na niej auto aż rwało się do pracy a na naszej d*pa - jutro zlewamy wszystko i gnojówka z shela przychodzi - powinno pomódz - do tego coś na przeczyszczenie i mam nadzieje że bęzie git
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
nie wiem ale po zalaniu 10 litrów przejechałem jakieś 45 kilometrów więc gnojówka powinna być dzisiaj jak poszedłem to po przekręceniu zapłonu nie słyszę pompki paliwa - tylko że nie wiem czy wcześniej było ją słychać bo nie bardzo zwracałem na to uwagę[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 07:11_________________________________________________teraz tak sobie myślę czy pompa paliwa czy też może pompa wtryskowa nie padła i znowu pytanie czy jak padnie : pompa paliwa - to czy są jakieś błey na vag pompa wtryskowa - czy są błedy jak padnie jak wrócę do domu to dalej powalcze z autkiem a teraz mogętylko snuć domysły
-
[ALL] I czego wymagać od zwykłego obywatela ?
no - ma gest 100 zł
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
odkręciłem korek na dole przy filterku - usłyszałem uchodzące powietrze - zakręciłem - przekręciłem silnikiem - nic - ponownie odkręciłem korek i znowu usłyszałem powietrze - jutro kupuje nowy filtr paliwa i zobacze
-
Problem z lapem HP dv6820ew - nie widzi nagrywarki...
tak dziwna sprawa - ale to vista - kiedyś miałem coś podobnego za diabła nie działała stacja dyskietek - 2 takie same kompy na jednym ok a na tym nie - pomogło dopiero ponowne zainstalowanie systemu - przerzucaliśmy też systemy gostem i t p ale nic to nie dawało - ponowna instalka niestety - jeśli masz taką możliwość to podłącz inny hdd i zainstaluj i zobacz czy zadziała
-
[B5 AFN] Wlałem benzynę do diesla
jeśli nie masz do pełna to dolej ropy na maxa wyjeździj do połowy i jeszcze raz na maxa i będzie ok
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
jest jeszcze jedna rzecz - wydaje mi sie że zanim się wszystko stało to tak jakby na moment silnik stracił ciąg na sekunde potem leciał już normalnie - po chwili zaczołem zwalniać - a po około może nie wiem 30 sekundach już stracił moc - jak wcisnołem sprzęgło to zdechł zupełnie. może mi siętylko to wszystko już wydaje ale pisze bo może to być ważne - czy mógł przeskoczyć pasek rozrządu ?? jeśli tak to jakie mogą być konsekwencje?? pasek na bank jest cały bo sprawdzałem
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
witam mam kłopot - silnik zgasł mi w czasie jazdy sprawdzałem pasek rozrządu jest na miejscu więc to nie to VAG 311.2 n - brak błędów na silniku co to może być ?? zjechałem na luzie na pobocze i koniec - teraz silnik jest już prawie zimny i nadal nie odpala Może to immo ?? - nie mogę się połączyć słynny komunikat bite 17 ... a może filtr paliwa się zapchał ?? czy mogę prosić o jakieś rady co ewentualnie vagować ? robiłem test auto - 0 błędów już nie mam pojęcia na co patrzeć
-
[B5 AVG] Elektryczna regulacja świateł - nie działa
Witam - mam taki problem - nie działa mi elektryczna regulacja światła lewego - prawe widać, że się zmienia wysokość a w lewym jak zmienię to słyszę silniczek, że chodzi ale nic się nie dzieje na dodatek jak przełączę z zera na 1 czy inne to ten silniczek pacuje cały czas nie wyłącza się a lampa stoi w miejscu. Czy jest możliwość, że silniczek się wyczepił ? czy można to jakoś sprawdzić ? Mam auto od 2 tygodni i od początku tak jest więc nie wiem czy kiedyś działało poprawnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
-
Formuła 1 2008
wszyscy popełniamy błędy co do tego wyścigu gdzie Robert się "rozbił" to może przytoczyć ile razy kręciła się reszta czołówka stawki - taki Masa co chwile walił bączki - Robert jest super i już.
-
Problem z Vag-Comem - aktywacja
podpinam się z tą aktywacją - wszystko jest pięknie tylko, że oni aktywują program tylko dla swoich kabli a jak się kupiło kabel z allegro a nie ross tech to jak aktywować ?
-
[B5 AVG] złe wskazania - kontrolka paliwa
Dzięki - wczoraj patrzyłem i jużjest jakby ok - dzisiaj jadętrochę dalej to sprawdze czy znowu się to nie pojawi
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
gratuluję :>
-
[B5 AVG] złe wskazania - kontrolka paliwa
Witam mam takie coś - na zegarach wskaźnik gnojówki stoi ponad pierwszą kreską białą - a na mini fis zapala się już kontrolka paliwa - jak zatankowałem i była prawie połowa ziornika to kontrolka zgasła niby nie jest to problem ale w takiej sytuacji nie wiem któremu wskazaniu wierzyć - nie chciałbym aby zapowietrzył mi się układ z powodu braku paliwa. Czy może ktoś coś podpowiedzieć - co sprawdzić itd? Z góry dzięki Pozdrawiam
-
Szybka naprawa komputera
hehe 300 stówki - u mnie w firmie bierzemy za to 100 a ja prywatnie 50 hehe dobre
-
[B5 AVG] Odcięcie przy 1500 obrotów
rozwiązanie problemu - brak przejścia pomiędzy pierścieniem na stacyjce a immobilajzerem - przeczyszczone styki kabel wrzuciłem w folie alu - śniadaniową - wszystko śmiga jak należy 1500 obrotów - gaśnie nie odpala rozwiązanie prostsze od konstrukcji cepa pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AVG] Odcięcie przy 1500 obrotów
zawór niby ok