-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Już poprawione .Różnica w jezdzie jest naprawde znaczna
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Witek namawiał mnie na turbine od CAHA było by ponad 200KM .
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Prosze wykresik
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
OK po pracy :>
-
Dobrzy chiptunerzy
Mr Motors Warszawa , pozdrowienia dla kolegi Witka
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Witam w dniu wczorajszym odwiedzilem kolege Rogala w Warszawie.Moj CAGA z przebiegiem 58tys km w seri pokazal 150,1KM ,346,6 NM Po dopieszczeniu przez Witka pokazal 185,5KM,420,1NM
-
[B8 CAG] Spryskiwacze Xenonu
Ok dziekuje
-
[B8 CAG] Spryskiwacze Xenonu
Witam, mam problem po wysunieciu i spryskaniu lamp nie chowaja sie spryskiwacze w zderzak. Jaka przyczyna ze nie wracaja na swoje miejsce ?
-
[B8 CAG] Obudowa kluczyka
Ok dziekuje.
-
[B8 CAG] Obudowa kluczyka
Ok ten czarny plastyk tzn. obudowe musze wymienic , czy mozna ja bardziej rozebrac ?
-
[B8 CAG] Obudowa kluczyka
Panowie jak rozebrac kluczyk ,czy mozna zamowic w aso obudowe kluczyka ? Prosze o numer czesci.
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Kolego mxzibi, Masz racje poprostu tak chodzi wspomaganie w naszych audiczkach. Pozdrawiam :>
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Duzy kolorowy wyswietlacz (sa jeszcze male cale czerwone)
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Audi Symphony
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Ok dziekuje
dobry6897
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta