Treść opublikowana przez dobry6897
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Już poprawione .Różnica w jezdzie jest naprawde znaczna
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Witek namawiał mnie na turbine od CAHA było by ponad 200KM .
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Prosze wykresik
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
OK po pracy :>
-
Dobrzy chiptunerzy
Mr Motors Warszawa , pozdrowienia dla kolegi Witka
-
[B8 CAG] Mr Motors Warszawa
Witam w dniu wczorajszym odwiedzilem kolege Rogala w Warszawie.Moj CAGA z przebiegiem 58tys km w seri pokazal 150,1KM ,346,6 NM Po dopieszczeniu przez Witka pokazal 185,5KM,420,1NM
-
[B8 CAG] Spryskiwacze Xenonu
Ok dziekuje
-
[B8 CAG] Spryskiwacze Xenonu
Witam, mam problem po wysunieciu i spryskaniu lamp nie chowaja sie spryskiwacze w zderzak. Jaka przyczyna ze nie wracaja na swoje miejsce ?
-
[B8 CAG] Obudowa kluczyka
Ok dziekuje.
-
[B8 CAG] Obudowa kluczyka
Ok ten czarny plastyk tzn. obudowe musze wymienic , czy mozna ja bardziej rozebrac ?
-
[B8 CAG] Obudowa kluczyka
Panowie jak rozebrac kluczyk ,czy mozna zamowic w aso obudowe kluczyka ? Prosze o numer czesci.
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Kolego mxzibi, Masz racje poprostu tak chodzi wspomaganie w naszych audiczkach. Pozdrawiam :>
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Duzy kolorowy wyswietlacz (sa jeszcze male cale czerwone)
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Audi Symphony
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Ok dziekuje
-
[B8 CAG] Demontaz ramki plastykowej wokoł wyswietlacza
Srebrny plastyk wokoł duzego wyswietlacza nad cd ,musze wymienic .Jak to zdemontowac,czy sa jakies roznice miedzy sedanem a avantem ?
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Zalany nowy plyn Febi (biala butelka) i nic,zadnej poprawy :no:Chyba jednak pompa wspomagania (jak ja sprawdzic ? )
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Kolego mmgar77 ,czy cos wyjasniles ?
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Ok dzieki
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
1N1 -Elektryczno hydrauliczne wspom.ukladu kiero. Czy to normalne ze ciezko chodzi,dodam ze przed zakupem auto bylo sprawdzone w aso ,nic nie wykryli.Zawieszenie to 1BA zawieszenie komfortowe.
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Jaki kod ma serwotronic ? Mialem b6, b7, nastepnie chwila pomylki VW passat cbab wrocilem do audi atu taki kwiatek z tym wspomaganiem
-
[B8 CAG] Serwotronic awaria ?
Ciezko chodzi uklad kierowniczy,manewrujac autem na parkingu mam wrazenie jakbym wogole niemial wspomagania ,poziom plynu jest w normie. Czy w modelu B8 tak jest ?
-
ASO nie sprawdza histori serwisowej
Czestochowa ASO Marszalek
-
ASO nie sprawdza histori serwisowej
Koledzy co sie stalo ze ASO nie podaje zadnych danych odnosnie pojazdu ,nawet w obecnosci wlasciciela pojazdu ? Obecnie szukam b8 i troszke mnie to zdziwilo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]