-
Giełda Dolnośląska
Komplet ori stalówek 15" 15 cali 5x112.Stan b.dobry,bez korozji,proste.Cena 150zł,wysyłka kurierem 50zł,dowóz na terenie Dolnego Śląska po wcześniejszym uzgodnieniu.Tel. 692 141 523
-
Spręzyny Jamex - ktoś,coś?
Zawieche mam standard
-
Spręzyny Jamex - ktoś,coś?
Chce założyć do swojej A4 B5 Avant AHU do ori amorów komplet sprężyn JAMEX-a -40/40 mm.Przerabiał ktoś to już może?Jakieś opinie,doswiadczenia?Bede niezmiernie wdzieczny...
-
Problem z układem chłodzenia
Po temacie-uszczelka pod głową...
-
Problem z układem chłodzenia
Witajcie!Przejrzalem juz caly dzial ale nie moge znalezc odpowiedzi.Prosze wiec o pomoc w tym temacie.Ostatnio moje podejrzenia padly na termostat,byl wymieniany jakies 1,5 roku temu na Wahlera bo szalala wskazowka od temp.Tydzien temu wymienilem na ori.Problem polega na tym,ze teraz raz mam ogrzewanie,raz nie.Wspomne tylko,ze nie mam klimy.Przez ostatnie 3 dni wszystko bylo ok,tzn wskazowka od temp.jak zaczela sie podnosic to zaczynalo leciec cieple powietrze z nawiewow.Jak odpowietrzalem uklad na wezu przy nagrzewnicy to na 10 odpowietrzen 3 razy plyn nie lecial do nagrzewnicy,poprostu zero.Jak auto troche przepalowalem grzalo jak w piekle,za chwile ogrzewanie znikalo,po zatrzymaniu sie na poboczu i przytrzymaniu przez chwile 2500or/min ogrzewanie sie pojawialo by zaraz znowu zniknac.Dzis pojechalem do kumpla mechanika.Wracajac od niego pod spora gorke auto zlapalo 100 stopni,a ogrzewanie zniknelo calkowicie.Pytanie:pompa wody kaputt(wymieniana 5 lat temu przy rozrzadzie)czy uszczelka pod głowa?
-
kierunki ala USA
Mam u siebie ori kierunki USA.Foto Wam pomoże???
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Zadnych z tych nie przymierzalem ale wydaje mi sie,ze tylko opcja nr 1,reszta raczej gabarytowo za duza i ciezka do "ulozenia" :-/
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
No tu juz jest troszke wyzsza szkola jazdy ;-) . Jako,ze mam dostep do roznych halogenow bo pracuje w hurtownii motoryzacyjnej to przymierzalem Polo 01- ,Megane 2,Tourana i jeszcze pare innych ale Passat FL lezal najlepiej.Halogeny sa zamocowane do oryginalnej poprzeczki zderzaka u góry i dorobione sa dolne mocowania do zderzaka.Trzeba jednak popodcinac troszke te poprzeczki w zderzaku zeby halogeny lezaly symetrycznie.Bardzo pomocny byl ten oto opis ------> AudiWorld Tech Articles . On akurat dotyczy montazu halogenów z polifta do przedlifta.
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Kratki rezane troche na szybko bo bylem sam ciekaw efektu a poza tym nie patrzysz na nie z ultra bliska ;-)
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Sory za jakosc ale z kalkulatora
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Foty z bliska musze cyknąć-wtedy wrzuce! Jesli chodzi Ci o same kratki to zero szpachli,poprostu żmudne docinanie,żeberko po żeberku
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Ponizej efekt mojego działania:halogeny z Passata FL na soczewce + docięte kratki :-) Jezeli chodzi o modele z intercoolerem to wystarczy lekko wymodelowac kierownice powietrza !
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
Ja jechałem do ślubu kumpla A4 B7 w Avancie :-),takze jak najbardziej !
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
Nie , dzięki Michał !!! :-)
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
Bosch juz nie produkuje tych lamp.Nowe to AL lub Magneti Marelli-ok.350zł/szt.