Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

Przy 160 km/h (prędkość) odcina mi dopływ paliwa (lub co innego), nie jest to problem z silnikiem bo jak tylko schodzę poniżej 160 km/h odzyskuje moc, a równiutko przy wspomnianej prędkości, kicha nic dalej, odcięcie, czy poprzedni właściciel mógł coś takiego zrobić na vagu,tzn. odcięcie przy takiej prędkości??

Znajomy mechanior stwierdził, że oprócz sprzęgła autko jest bajka, ale wydaje mu się, że powinno mieć lepszego kopa może to też jest z tym związane... i zgłupiałem.

Poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zglupialem.... czytajac Twojego posta....

Nie za bardzo wiadomo o czym piszesz :mysli:

Rozjasnij troche[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:14_________________________________________________Masz tempomat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz wtedy obroty?? zwróc uwage czy wystepuje to na kazdym biegu przy tych wysokich obrotach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty około 4000 o ile dobrze pamiętam, i na każdym biegu, po prostu przy tej prędkości tak jak by odcinało zapłon (jak przy fabrycznych odcięciach)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:23_________________________________________________nie szarpie, nie dusi się po prostu odcina do zejścia poniżej 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czarujmy się, z tym silnikiem co masz to już jest max prędkość

wiem bo mam ten sam silnik i nie jechałem więcej niż 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiesz mi nie potrzebna większa :) pytam bo nie wiem czy to normalne czy nie, do 160 km/h idzie jak burza (przy tej mocy :) ) i nagle buuuuuu ... to mnie dziwi , on się nie muli ma ochotę na więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czarujmy się, z tym silnikiem co masz to już jest max prędkość

wiem bo mam ten sam silnik i nie jechałem więcej niż 160

co ty piszesz,miałem B5 z silnikiem 1Z (90KM) i bez problemu 180-185km/h jechał, a nie raz przy pomyślnych wiatrach wydusiłem z niego 200km/h, sprawdz przepływke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie V-max techniczny dla 90tki to 186km/h. ja bym zaczał od zmiany filtra paliwa. moze zbyt zasyfiony i przy duzej predkosci obrotowej nie przepuszcza wystarczajacej ilosci paliwa która ciagnie pompa wtryskowa... podobnie kiedys miałem w mk3 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to by działało jak odcieńcie??? do 160 bajka i nagle buuuu spada do 155 i auto dostaje kopa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zapiac Vaga i zrobic porządną diagnostyke ...

przyczyn moze byc wiele, od perdol po dosyc kosztowne gadzety , nie ma co tutaj uprawiac wrozbiarstwa ...

p.s auto spokojnie powinno pojechac 180 km/h :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wracam do początkowego pytania vagiem można ograniczyć prędkość??

mozna ... ale nie tedy droga ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy masz może kabelek?? :wink4: :gwizdanie:

jaki kabelek ... ?

p.s mam sporo roznych kabelkow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh żeby sprawdzić tego mojego staruszka i co ja kupiłem :) napisz na PW ile i czego za taką diagnostykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh żeby sprawdzić tego mojego staruszka i co ja kupiłem :) napisz na PW ile i czego za taką diagnostykę

poszlo PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jak będę miał czas to się odezwę, kurcze szkoda , że wcześniej się nie zgadaliśmy bo dzisiaj miałem urlop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...