-
kontrola abs i hamulca
wymieniałem tarcze tylne i jeden docisk (czy zacisk )
-
kontrola abs i hamulca
mam dokładnie to samo z tym że ja po wymianie tarcz tylnych zaraz po odpaleniu nic nie świeci przez pierwsze 100m i jak nacisnę lekko na hamulec to działa mi ABS czuć drganie na pedale i słychać potem oświeca się ABS i ta czerwona kontrolka z wykrzyknikiem
-
abs nie działa ..
tak przekładałem z tym że te pierścienie założyłem stare
-
abs nie działa ..
mam podobny problem wymieniałem tarcze tylne i teraz świeci mi abs co zrobiłem nie tak??
-
[ALL B6] Delikatny ruch wycieraczek do góry po zatrzymaniu
podobno jest to przekaznik 377 i znajduje się pod kierownicą nie wiem dokładnie gdzie bo jeszcze nie sprawdzałem ale zaraz sprawdze bo sam mam problem z wycieraczkami (u mnie nie chcą się wyłończyć a jak już staną to gdzieś na środku szyby) pozdrawiam
-
Kody climatronika Audi A4 B5
OK działa wtedy musiałem robić coś nie tak Dziękuje za pomoc :>
-
Kody climatronika Audi A4 B5
kurcze u mnie to coś nie chce działać jak długo trzeba trzymać ten przycisk recyrkulacji ? bo trzymam i nic sie nie zmienia
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
nie czarujmy się, z tym silnikiem co masz to już jest max prędkość wiem bo mam ten sam silnik i nie jechałem więcej niż 160
-
[B5 AFF] Zbyt niskie obroty
obroty mam poniżej tysiąca trudno powiedzieć dokładnie a gdy szarpie to jest znacznie mniej na obrotomierzu a poduchy wymieniłem na tanie zamienniki
-
[B5 AFF] Zbyt niskie obroty
poduchy mam już wymienione i w dalszym ciągu to samo
-
[B5 AFF] Zbyt niskie obroty
Mój problem polega na tym że gdy jadę i się zatrzymam np.( na światłach) to są tak niskie obroty że aż narywa całym autem, wystarczy tylko że musnę pedał gazu i chodzi normalnie. Proszę o pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Mariusz (33) mieszkam w Rudzie Śląskiej
skandall
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta