Skocz do zawartości
IGNOROWANY

abs nie działa ..


karyl95

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie abs nie odbija pedału hamulca i świecą sie kontrolki tzn wykrzyknik i żółta kontrolka abs co sprawdzic samodzielnie oczywiście jeśli nie przyniesie to rezultatu to wtedy podłącze pod program ale niechce wydawac jeśli to ma byc błachostka.. audi a4 b5 96 1.6 101 km ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz posprawdzać czujniki abs. Najlepiej i najszybciej vagiem. Jeśli są dobre to może się któryś przesunął i jest za daleko od koronki.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Vaga na allegro za 50 zl i to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Vaga na allegro za 50 zl i to wystarczy

A programik coś kosztuje ? I jaki wg ten programik jak już?:)

Musisz posprawdzać czujniki abs. Najlepiej i najszybciej vagiem. Jeśli są dobre to może się któryś przesunął i jest za daleko od koronki.

tak jak napisałem problem zaczął sie ileś tam po wymianie klocków hamulcowych czujniki sprawdzone siedzą dobrze ale chyba zostaje mi sprawdzenie vagiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.allegro.pl/kabel-diagnostyczny-vag-com-vw-audi-skoda-seatpro-i4522106263.html#

Takie coś? I to będzie pasować tzn wejście w aucie na ten kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem wymieniałem tarcze tylne i teraz świeci mi abs co zrobiłem nie tak??

przekładałes/zakładałes pierscienie ABS na nowe tarcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo krzywe albo za duża odległosc od czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z ABS-em. Okresowo zaświeca się kontrolka. Sprawdzałem VAG-iem i pokazało błąd prawego przedniego czujnika. Wymieniłem go i najpierw kontrolka nie chciała zniknąć mimo kasowania błędu a potem znikła, 2000 km miałem spokój a od dziś okresowo się zapala a po zgaszeniu i odpaleniu znika i znów się zapala. Ma ktoś z Was jakiś pomysł jak zaradzić?

Wytaptane z Moto G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go przybliżyć?

Ten ABS ma jakąś fazę, przez całą drogę się nie zaświeci, dopiero przy ostatnim fragmencie trasy, przy wjeździe na parking...

Po zaparkowaniu i przekręceniu ponownie kluczyka kontrolka gaśnie.

edit:

Zauważyłem że kontrolka zapala się przy ostrym skręceniu kół w prawo. Jak przybliżyć czujnik do miejsca z którego zczytuje?

Edytowane przez MANjaK_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz śrubkę mocowania, przesuwane czujnik do koronki , sprawdzasz odległość,dokręcasz i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...