Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no ja mam już nowe sprzęgło i skrzynię biegów w weekend wybywam w trasę to sprawdzę :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 19:25_________________________________________________hehe nie wiem co podziałało ( wymieniłem sprzęgło, i skrzynię regenerowałem) ale dzisiaj na A2 podeszło pod licznikowe 190 Km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ahu i mam taki sam problem 160 max mam wymienione filtry i nic jak dodam gazu na postoju to widac że przy 3,5 tys obr go cos dławi wolnioej wychodzi na obroty spotkał sie ktos z czyms takim na kompie zero błędów logów niestety nie moge zrobic bo nie mam vaga. dodam jeszcze że jak mu wcisne sprzęgło to dużo szybciej sie zbiera na obroty a po puszczeniu sprzęgła jest bardziej zmulony wolniej wychodzi na obroty i wolniej spada z obrotów. wie ktos może co go boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj afn poleciał kiedyś w szczycie formy zanim zrobiłem pierwszą modyfikację licznikowe 218. To było tylko po czyszczeniu wtrysków. Teraz kilka modyfikacji ale pompa troche nie domaga i dobija spokojnie licznikowe 200-205. Wasze AHU muszą musowo latać licznikowe 180 bez łaski. W innym wypadku - jakieś niedomagania w osprzęcie silnika. Ja bym obstawiał przepływomierz jak nie chce się już odpychać od 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jaka jest przyczyna że max prędkość to tylko 160km/h.... dlatego że to 15letni zajeżdżony diesel :D

Przecież autor napisał ze wymienił sprzęgło i zregenerował skrzynie i już mu idzie 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...