simsonek

• Skrzynia
    • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Witam. Kupię tunel środkowy do A4 B6 w kolorze granatowym (maritim). Dobrze zeby był 2 din ale nie musi być. Bardziej zależy mi na stanie i kompletnosci uchwytów.
    2. Zobacz ofertę Kupię granatowy tunel środkowy do A4 B6 Witam. Kupię tunel środkowy do A4 B6 w kolorze granatowym (maritim). Dobrze zeby był 2 din ale nie musi być. Bardziej zależy mi na stanie i kompletnosci uchwytów. Dodający simsonek Wysłano 02.12.2018 Kategoria Audi A4 B6/B7
    3. simsonek

Nie ma nic w tym dziwnego. Kabel od K+CAN Commander nie współpracuje z VCDSem. Musisz szukac kogos kto ma VCDSa i kabel HEX-CAN
    4. simsonek

Kupie rnsd

Witam. Kupię rnsd do a4 b5. Najlepiej żeby było non dx. Jeżeli dx to dobrze było żeby w zestawie był tuner Tmc i wiązka do niego. Wchodzi też o grę rnsd od a6 c5, z dopasowaniem sobie poradzę.
    5. simsonek

Przechodzilem to u siebie tyle ze moje auto wyszlo ori z multifunkcja z fabryki wraz z radiem concert2. Potem zalożylem sobie symphony 2 i wszystko dzialalo jak na concercie. Problem zaczął się gdy wstawilem rnsd. Nie działało nic prócz głośnikow przednich... Tył zrobilem kodujac rnsd. Do dzialania multi i fisa musialem zalozyc tuner tmc. Gdzies czytalem ze wszystko bedzie dzialac jak kupisz rnsd non dx. Z kolei nie ma non dx do b6 chyba ze jakas hybryda z b5/c5/d2 czyli ze wnetrze z b5/c5/d2 a obudowa z b6. Nie wiem tylko czy to warto tyle kasy łatożyć w system który bedzie tylko ładnym radiem
    6. Witam. Kupię jak w tytule. Zależy mi na wersji non dx gdyż chce mieć tylko kolorowe radio które bedzie ładniej grało od symphony 2 a nie bedzie wymagało tunera tmc do wyswietlania rds na fisie oraz dzialania kierownicy multifunkcyjnej
    7. simsonek

Multi ori z b6. Na radiu Symphony 2 wszytko działa. Wiesz może gdzie i jakie kodowania powinne być ?
    8. simsonek

Kupiłem własnie RNSD. Po podłączeniu do auta z najważniejszych rzeczy nie dziala multifunkcja, odpalanie z kluczyka i dane z radia na fisie. Radio woła o tuner tmc. Nie miałem zamiaru podłączać wszystkich rzeczy zeby dzialala nawi. Chodziło mi bardziej o ładniejszą i głośniejszą wersję Symphony II. Natknąłem sie na mnóstwo postów nie tylko na naszym forum ze radia ,,no dx'' można p&p wstawić zamiast Symphony. Prawda to ? Jeżeli tak to szukam ,,no dx'' jeżeli nie to wracam do Symphony II raczej. Doradzi ktoś ??
    9. Witam. Mam problem z A4 B7 1.9 TDI BKE. Mianowicie rano przed odpaleniem auta w zbiorniczku płynu chłodzącego jest pusto. Odpalam zimne auto i słychać jak bulgocze płyn. Po chwili te bulgotanie zanika i jest prawie stan. Podczas jazdy wygania płyn dołem zbiorniczka (podmieniłem go wraz z drugim korkiem i dalej to samo), więc dotarło do mnie najgorsze co mogło sie przytrafić czyli uszczelka głowicy. Wizyta u mechanika tylko to potwierdziła, test CO2 wykazał obecność spalin w zbiorniczku płynu. Czapka do góry, głowica do planowania i sprawdzenia szczelności (była szczelna i trochę zwichrowana bo zdjęli 0,25mm z niej). Mechanik wszystko poskładał i dzwoni ze mamy problem bo dalej płyn bulgocze po uruchomieniu silnika i kapie spod zbiorniczka. Test juz nie wykazuje obecności spalin w układzie chłodzenia ale problem dalej jest. Podpowiedzcie prosze, gdzie można jeszcze szukać problemu. Mam przeczucie ze blok pęknięty... Czy to możliwe ?
    10. simsonek

Prawdopodobnie łącznik elastyczny na wydechu. Mam to samo..
    11. Witam. Problem jak w temacie. Wszystko zmieniło sie po zmianie z Concert II na Symphony II. Opcja balance i fader są ustawione na ,,0''. Jak myślicie, kupiłem trefne radio czy trzeba coś tylko przekodować ?
    12. Witam. Potrzebuję wszystkich drzwi do Audi A4 B6 AVANT (lewy przód, lewy tył, prawy przód i prawy tył) w kolorze LY7W. Ktoś, coś ?
    13. simsonek

Tak, sam. Prosta robota. osłona silnika i rozrządu w góre. odkręcasz 3 śruby na klucz 13. Obserwujesz 4 okno w grupie 4. kręcisz kluczem 19 w lewo na + a w prawo na -
    14. simsonek

Tak mam mniejsze. Wcześniej były ok +0.4 do -0.4 a teraz mam ok +0.2 do -0.2. Nie wiem czy u Ciebie coś sie zmniejszy bo -2.5 a -1 to nie jest raczej jakaś duża różnica a natomiast u mnie -5 a obecne 0.0/-0.6 to juz sporo