Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o tych amorkach na tej aukcji? http://moto.allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-tyl-sachs-2szt-oslony-3l-gwa-i1724480252.html

W sklepie pytałem i tam za sztuke powiedzieli mi 300 zł a tu za komplet+odboje 325 zł .Wjechałem w dziure w drodze i czeka mnie wymiana,ewentualnie KYB.Dowiedziałem się jeszcze że do LIFTA z 2000r są tylne amorki inne niż do wcześniejszych wersji A4.CZym się różnią amorki od rocznika 95-99 od rocznika 99-01 ????

Opublikowano

takie amortyzatory w intercarsie kosztuja 220zl/szt, obydwie firmy robia dobre amorki, roznica to jest w parametrach tłumienia amortyzatorów (niech mnie ktos poprawi jak sie myle)

Opublikowano

jest jeszcze opcja TRW, tutaj masz takie amortyzatory, cena przystepna bo 320 pln za komplet na przód a firma dobra

Opublikowano
  • Autor

W Inter Carsie w Krakowie powiedzieli mi za Sachs 350 zł szt.

Opublikowano

konkretnie o numer amortyzatora z aukcji pytałes?, 350 kosztuja o nr 280 560, a te 170 814 kosztuja 220. te pierwsze do polifta drugie do przedlifta

Opublikowano

Tylko uważaj na KYB, trafiają się podróby. Na Twoim miejscu brał bym Sachs.

Opublikowano

mam AFNa po drugim lifcie - wg VINu w katalogu powinny podejsc te droższe SACHSy ....założyłem te tańsze i jest malina i niech nikt ci nie wmawia ze jest jakas roznica (potwierdzone u znajomego sprzedawcy w hurtowni)

Ps....osobiscie unikałbym okazji na allegro ....w tej samej cenie kupilem w sklepie

Opublikowano

Jeździłem na Sachs i u mnie niestety była lipa z tymi amorkami, jakieś dziwne były. Wymieniłem na KYB o niebo lepsze amorki, auto lepiej według mnie się na nich prowadzi, trzyma drogi itd. i są w tańsze w zakupie.

Zajrzyj do działu Sprzedam - ogłoszenia komercyjne, są tam osoby np. TOM77 lub dzik, którzy sprzedadzą Ci w dobrej cenie pewne amorki (nie jakieś chińskie podróby z allegro).

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem do TOM77 i kupie u niego te amorki ma wdobrej cenie :hi:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam wymieniłem amortyzatory tył na sachs i pukają wszystko dobrze zrobione i puka ?

Opublikowano
  • Autor

Ja jednak zdecydowałem się na KYB.Już są zamontowane i super się na nicj jezdzi..Polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.