-
[ALL B5] Wiatraczek Klimatronik - Wymiana
za żadne skarby nie mogę sobie poradzić z wyjęciem tego klimatronika , a nie chce czegoś uszkodzić a4 1999 po lifcie - wyjmował ktoś wieeelka prośba o pomoc udało się! u góry panelu klimatronika są zaczepy, które trzeba odblokować
-
[ALL B5] Wiatraczek Klimatronik - Wymiana
jak wyjąć panel klimatronika nie mogę nigdzie na forum znaleźć (zalałem klawisze kawą i się blokują)
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
done
-
[B6 AWX] Ile palą wasze dieselki 1.9 zimą...
średnia jak niżej, cykl mieszany, jazda normalna.
-
Polecane opony letnie
które opony z poniższych będą najcichsze? ewentualnie może coś polecicie w tym rozmiarze w podobnej cenie. http://www.feuvert.pl/opony/barum-br...15_284702.html http://www.feuvert.pl/opony/barum-br...15_284703.html http://www.feuvert.pl/opony/kleber-d...15_282969.html http://www.feuvert.pl/opony/fulda-ec...15_210635.html PS. Mam do sprzedania 2x Furio 205/65 R15 http://allegro.pl/debica-furio-205-65-r15-2-szt-6-5-mm-i2216035753.html
-
opony letnie
witam, które opony z poniższych będą najcichsze? ewentualnie może coś polecicie w tym rozmiarze w podobnej cenie. http://www.feuvert.pl/opony/barum-brillantis-2-195-65-R15_284702.html http://www.feuvert.pl/opony/barum-bravuris-2-195-65-R15_284703.html http://www.feuvert.pl/opony/kleber-dynaxer-hp3-195-65-R15_282969.html http://www.feuvert.pl/opony/fulda-ecocontrol-195-65-R15_210635.html PS. Mam do sprzedania 2x Furio 205/65 R15 http://moto.allegro.pl/debica-furio-205-65-r15-2-szt-6-5-mm-i2184714006.html
-
Sterowanie pieca CO Vaillant wyłącz. czasowym (timer) czy zaszkodzi automatyce
najlepszym rozwiązaniem jest sterownik np. taki którego ja używam do swojego vailanta http://www.katalog.onninen.pl/index.php?act=produkt&id=508792
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
podpiałem jeszcze wczoraj vag-a, sprawdziłem błędy na radiu. był jakiś związany z synchronizacją czasu. usunąłem i dziś już jest ok. może to przypadek, bo piszecie o jakiejś antence w zderzaku od tego zegarka.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
dziś rano wsiadam do auta, a zegarze nieprawidłowa godzina. 40 min do tyłu w porównaniu z tym na concercie (rds). antenka cały czas świeci pełnym zasięgiem. ma ktoś tak?
-
[B5 AVG] Proszę o pomoc w ustawieniu inspekcji serwisowej
Ja tez mam problem z odpowiednią ilością km do następnej wymiany oleju. Operację zleciłem "fachmanom" i koleś przciskami skasował mi inspekcję, ale nastepną wymianę pokazuje mi na liczniku za 15 tyś. Poprzednim razem samemu kasowałem inspekcję i było ok. - 10 tyś. Jak to teraz zmienić?
-
Polecane opony letnie
Mam zamiar kupić komplet opon i mam pytanie odnośnie bieżnika - czym się kierować przy jego wyborze? Upatrzyłem sobie Fuldy. Cenowo obie wyglądają tak samo. 1. FULDA 195/65R15 PROGRESSO http://moto.allegro.pl/nowe-opony-letnie-fulda-195-65r15-progresso-h-i1752343895.html 2. FULDA 195/65R15 ECOCONTROL http://moto.allegro.pl/195-65r15-91t-fulda-ecocontrol-krakow-opona-i1763850136.html Może macie jakieś jakieś odczucia odnośnie użytkowania tych opon?
-
[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift
Koledzy, do mojego które sachs będą? Koleś z tej aukcji http://moto.allegro.pl/amortyzatory-sachs-tyl-audi-a4-kpl-osl-i-odboje-i1729106599.html powiedział przez telefon, że będzie ok. Mam polifta.
-
[ALL] Wydajność klimatyzacji
nie wiem czy ma to znaczenie, ale z autopsji wiem, że klima manualna jest bardziej wydajniejsza, jeśli chodzi o temperaturę wylotową z kratek, tzn. mozna ją zbić do niższej niż przy klimatronicu. byłem nie dawno na wymianie czynnika, odgrzybieniu i po wymianie filtra kabinowego temp. na kratkach spadła mi do 6,5 st.
-
[ALL] Wydajność klimatyzacji
mnie 7 wystarcza i podobno to dobra wartość
-
[ALL] Wydajność klimatyzacji
7 stopni