Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze niunie i mrozy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qrde a zawieszenie może zamarznać? Mój tył przestał działać ;/

zużyte amorki zamarzły :cool1:

Czy zużyte to nie wiem ale jeśli to jedyna przyczyna dla którego mogły stanąć to pewnie to ;/ Jest szansa ze jak się ociepli to puszczą? A może to wina braku gumowych osłon?

Opublikowano

Moge Ci nagrać ze odpala z pierwszego strzału :wink4: odpalam go raz/dwa razy dziennie :wink4: zdrowy diesel dobrze przygotowany na zime pali od strzała :gwizdanie: a grzanie świec więcej niz raz mija sie z celem gdzieś to ładnie wyjaśnił Musashi

Nagrałem filmik co prawda tylko -8,5 sie udało złapac, ale on tak ciagle odpala :good:

Zauwazyłem że przy wciśnietym sprzęgle lepiej odpala, niz poprostu na luzie :gwizdanie:

Opublikowano

normalne kręcisz tylko silnikiem a nie cała skrzynią :tongue4:

Opublikowano

normalne kręcisz tylko silnikiem a nie cała skrzynią :tongue4:

no tak ale warto o tym wpsomniec, moze komus pomorze przy rozruchu :naughty:

Opublikowano

Słyszę MasterBlaster :naughty:

No ja zawsze na wciśniętym sprzęgle odpalam, lato czy zima.

Z tym że jak jest b.zimno to sprzęgło topornie chodzi to norma?? bo nie przypominam sobie jak było w zeszłą zimę.

Opublikowano

Słyszę MasterBlaster :naughty:

No ja zawsze na wciśniętym sprzęgle odpalam, lato czy zima.

Z tym że jak jest b.zimno to sprzęgło topornie chodzi to norma?? bo nie przypominam sobie jak było w zeszłą zimę.

hyhy stare auto to i stare płyty :polew: :polew:

A z tym sprzegłem to ja w sumie nie widze róznicy, moze troche gorzej chodzi zaraz po odpaleniu ale ogólnie chyba norma

Opublikowano

Słyszę MasterBlaster :naughty:

No ja zawsze na wciśniętym sprzęgle odpalam, lato czy zima.

Z tym że jak jest b.zimno to sprzęgło topornie chodzi to norma?? bo nie przypominam sobie jak było w zeszłą zimę.

hyhy stare auto to i stare płyty :polew: :polew:

A z tym sprzegłem to ja w sumie nie widze róznicy, moze troche gorzej chodzi zaraz po odpaleniu ale ogólnie chyba norma

Nie ma co się wstydzić :gwizdanie: też mam tą płytkę :kox:

a sprzęgło tak mi ciężko chodziło jak było po niżej -10 Stopni a teraz już jest ok wiec powiązałem to z temperaturą

Opublikowano

Słyszę MasterBlaster :naughty:

No ja zawsze na wciśniętym sprzęgle odpalam, lato czy zima.

Z tym że jak jest b.zimno to sprzęgło topornie chodzi to norma?? bo nie przypominam sobie jak było w zeszłą zimę.

hyhy stare auto to i stare płyty :polew: :polew:

A z tym sprzegłem to ja w sumie nie widze róznicy, moze troche gorzej chodzi zaraz po odpaleniu ale ogólnie chyba norma

Nie ma co się wstydzić :gwizdanie: też mam tą płytkę :kox:

a sprzęgło tak mi ciężko chodziło jak było po niżej -10 Stopni a teraz już jest ok wiec powiązałem to z temperaturą

A kiedy wymieniałes płyn hamulcowy? Moze porprostu masz zawodniony juz płyn i jak spada temperatura to Ci lekko przymarza w wysprzegliku. Teraz tak robiłem w Audi TT i wymiana płynu pomogła sprzegło nawet przy -17 chodzi juz normalnie

Opublikowano

Płyn hamulcowy wymieniałem jakieś 2miesiące temu (DOT-4)

Opublikowano

Dla mojej :audi: żadne mrozy nie straszne. Nawet -20 stopni. Odpala za pierwszym razem. Grzeje jak w piecu. Tylko jeden przypadek mi się przytrafił, że nie mogłem zamknąć prawych przednich drzwi, ale popsikałem WD40 i było już :good:.

Opublikowano

Skyliner89 jak będziesz mieć kopciucha to pogadamy o tych -20 :)

Opublikowano

Dobrze :hi:.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dsc01767b.th.jpg dsc01765g.th.jpg

Pada, pada i przestać nie może, samochód rano stał czysty bez śniegu :gwizdanie:

Opublikowano

Witam!

Ja to miałem ostatnio przymusową konserwacje zamka klapy w moim avancie. Dobrze, że łatwo się tam dostać i jakoś to przesmarować, ale z Opola 25km z myślą "otworzy się czy nie" musiałem jakos wracać :confused4:

jeśli chodzi o silnik to bez problemu :>

pozdrowienia

Opublikowano
  • Autor

Od czasu założenia wątku minęło dwa latka autko pali cały czas lecz już inaczej czuć że się starzeje chyba :decayed: wtedy była to moja pierwsza zima teraz jest różnie raz pali od strzała, raz trochę pokręci, raz po telepie budą, raz nie ale ogólnie jestem bardzo zadowolony Audi jest pod względem użytkowania w zimie nie do przebicia. Jak miałem VW to była jazda nieraz wracałem trzymając ręką drzwi bo się nie zamykały itp o bagażniku można było po ma żyć, -20 i nie odpalił. A :a4fan: nawet jak je myję w -15 nic nie zamarznie. Na razie ani razu mnie nie zawiodło oby tak dalej. :audi: :oklaski: Ale jednak gdyby jeszcze :quattro: był bym w siódmym niebie. :kox:

Opublikowano

Też bym chciała :quattro:, ale nie można mieć wszystkiego :disgust:

Opublikowano

No i aku mi padł dzisiaj poraz kolejny... chyba pora na wymianę :angry:

Opublikowano

a mi rozwaliło listwy Drzwiowe :angry: :angry:...chyba pora na listwy S-Line albo S4 Na wiosnę

Opublikowano

Od czasu założenia wątku minęło dwa latka autko pali cały czas lecz już inaczej czuć że się starzeje chyba :decayed: wtedy była to moja pierwsza zima teraz jest różnie raz pali od strzała, raz trochę pokręci, raz po telepie budą, raz nie ale ogólnie jestem bardzo zadowolony Audi jest pod względem użytkowania w zimie nie do przebicia. Jak miałem VW to była jazda nieraz wracałem trzymając ręką drzwi bo się nie zamykały itp o bagażniku można było po ma żyć, -20 i nie odpalił. A :a4fan: nawet jak je myję w -15 nic nie zamarznie. Na razie ani razu mnie nie zawiodło oby tak dalej. :audi: :oklaski: Ale jednak gdyby jeszcze :quattro: był bym w siódmym niebie. :kox:

Może miałeś jakiegoś starego trupa tego VW to nic dziwnego :tongue4:

Opublikowano

U mnie druga zima i pali od kopa (podstawą jest wszystko w 100% sprawne i zgrane) Jeśli tak mamy to :audi: nie do przebicia. -20 oC a ona mrrruum i później tylko mrrruczy jak kotek. :tongue4:

cała polska niby tak zasypana w tą zimę, a w centrum śniegu mało i coraz mniej aż pies nie chce na spacer jak mało śniegu. :(

A łańcuchy zdążyły mi przegnić w opakowaniu :polew: takie zimy mamy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.