Blondi89

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blondi89

1. To był spontan i nie zdążyłem Ściemnia leniwiec:tongue4: Furka:kox:
  2. Super ogarneliscie temat:slina: Co bedzie nastepne?
  3. Ja zawsze powtarzam: bez znaczka nie ma kozaczka A tak na poważnie to zgadzam się z wypowiedziami powyżej: porównajmy auta innych marek z audi z podobnych roczników - niebo a ziemia. Jeden przykład: jadąc chociażby nissanem, jak kamień w karoserie uderzy to w środku jest odgłos jakby pół samochodu wyrwało... w audi raczej tego nie do świadczymy:wink:
  4. Auto-Wydech Bydgoszcz | Tłumiki Bydgoszcz | Naprawa Układu Wydechowego | Nowe Tłumiki oraz Wymiana za rozsšdnš cenę
  5. Te czyściki są w Auchan, super nadają się też do przypalonych garnków:thumbup1:
  6. Blondi ma szkołe:facepalm: niepolakierowany blotnik:grin: i dziecko Więc pewnie nawet szkołe sobie odpuszczę. Chyba, ze wpadniecie na herbatkę
  7. Uuuu bym się nigdy nie spodziewała, że tam ustawią Do zapamiętania:wink:
  8. Nie wiem czy wiedzieliście, że straż miejska podaje na swojej stronie gdzie ustawi fotoradar: Straż Miejska Bydgoszcz Podana jest tam ulica andersa, zorientowany ktoś, gdzie dokładniej? Bo ja tam nigdy fotoradaru nie widzialam, a jezdze codziennie po kilka razy:eusathink: ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Fordońska obstawiona codziennie, e tam z tą rozpiską, mogliby godziny podac:decayed:
  9. Hmm ja też mam takie objawy jak u Ciebie- czyli po odpaleniu nagle wskakuje mi na 2 tys (a czasem nawet na 2,2 tys. obrotów), nie pokazuje mi żadnych błędów, wymieniłam mimo wszystko czujnik temp. cieczy, skrzeczy mi pompa paliwa a na dodatek: jak ostatnio po przejechaniu 1,5 km zgasiłam silnik (był jescze na tych obrotach powyżej 2 tys) to nie mogłam jej odpalić i trzeba było pchać
  10. a ty gdzie się podziewałaś blondyna? ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- Tu i tam... ale duchem zawsze byłam z Wami hehe. Właśnie w pogodzie mówili, że od 4 marca temperatury będą wyższe, nawet 13 stopni. Jupi!!! Nareszcie! Pora malować fele i szukać opony.
  11. Ojjj ja też pamiętam te czasy;) Jędrek Ty masz rejestrację zaczynającą się na WE?
  12. Panowie, kto jeździ szarym B6 na tablicach CSW 44UK? Widziane dzisiaj pod WSB (zreszta juz nie pierwszy raz ale dopiero dzisiaj dojrzalam naklejke A4klub). Pytam bo ja ostatnio nie w temacie jestem;)
  13. Kompletuje już części, także niedługo wróci do żywych :>[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________Będę musiała alu pomalować, boje sie ze jak pomaluje tylko 1 to bedzie różnice widać w kolorze. Może zrobić je wszystkie na biało? Co myślicie?
  14. Ehhh no ja już sama nie wiem co mam robić:/ w innym temacie napisałam, że kase już dostałam (4777,90) i oczywiście od tego chcę się odwołac. Wezwałam niezależnego rzeczoznawce, który kosztorys naprawy wyliczył mi na ponad 18.000 ()-na nowych częściach oryginalnych. Zgłosiłam się już z tym do prawnika, który mówi, że sądzić będziemy się jeszcze o 10tys oprócz tego co już dostałam. No ale on chce za to 25% netto odzyskanego odszkodowania. Szczerze mówiąc to idąć do niego myślałam, że doradzi mi jak napisać odwołanie, jak się za to zabrać, ale on stwierdził, że Concordia to ubezpieczalnia z którą trzba załatwiać sprawy "konkretnie". Co robić: pisać odwołanie na własną rękę, czy odrazu do sądu??? Problemem jest jeszcze to, że u prawnika podpisałam już umowę, ale nie ma jeszcze podpisu właściciela auta na upoważnieniu (ja jestem współwł.)
  15. Wrazie co mogę polecić Ci adwokata, który zajmuje się tego typu sprawami, chyba że masz jakiegoś dobrego w Ciechocinku ale mam nadzieje, że u Ciebie obejdzie się bez tego. Powodzenia
  16. Ja też już dostałam kase, ale tyle że aż żal ściska, tak więc to nie jest koniec przygód z Concordią... Wyspa 7 - niech sprawca pokaże Ci/wyśle potwierdzenie z poczty o nadaniu przesyłki. Gorzej jak zrobił to zwykłym listem, albo poprostu kręci A na załatwienie takiej sprawy masz podobno 3 lata.
  17. Oooo to ja już wiem, gdzie szukać pomocy w przyszlym roku
  18. To mnie rozwaliłeś. :polew: Najmniej podrabiana jest wódka w nietypowych butelkach ( nemiroff, finlandia itp. ). finlandię niestety podrabiają na potęgę kształty butelek to nie jest żaden problem Zamarzła a kupowana w TESCO.
  19. Do ASO to nie pojade, pokłóciłam się z panem który przyjmuje auta do serwisu :gwizdanie:Jestem ciekawa na ile wycenilby to niezalezny rzeczoznawca, bo może to tylko moje wrażenie że 4800 to mało, wiec nie wiem czy oplaca mi sie wydawac teraz na wycene 650zl. Zobczymy jeszcze jak list przyjdzie, co oni tam policzyli
  20. Bum było , nie z mojej winy i jak na moje to coś mało kasy dostałam. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235128.0