Blondi89

• Ostatnia wizyta

O Blondi89

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Blondi89

Reputacja

1. To był spontan i nie zdążyłem Ściemnia leniwiec:tongue4: Furka:kox:
  2. Super ogarneliscie temat:slina: Co bedzie nastepne?
  3. Ja zawsze powtarzam: bez znaczka nie ma kozaczka A tak na poważnie to zgadzam się z wypowiedziami powyżej: porównajmy auta innych marek z audi z podobnych roczników - niebo a ziemia. Jeden przykład: jadąc chociażby nissanem, jak kamień w karoserie uderzy to w środku jest odgłos jakby pół samochodu wyrwało... w audi raczej tego nie do świadczymy:wink:
  4. Auto-Wydech Bydgoszcz | Tłumiki Bydgoszcz | Naprawa Układu Wydechowego | Nowe Tłumiki oraz Wymiana za rozsšdnš cenę
  5. Te czyściki są w Auchan, super nadają się też do przypalonych garnków:thumbup1:
  6. Blondi ma szkołe:facepalm: niepolakierowany blotnik:grin: i dziecko Więc pewnie nawet szkołe sobie odpuszczę. Chyba, ze wpadniecie na herbatkę
  7. Uuuu bym się nigdy nie spodziewała, że tam ustawią Do zapamiętania:wink:
  8. Nie wiem czy wiedzieliście, że straż miejska podaje na swojej stronie gdzie ustawi fotoradar: Straż Miejska Bydgoszcz Podana jest tam ulica andersa, zorientowany ktoś, gdzie dokładniej? Bo ja tam nigdy fotoradaru nie widzialam, a jezdze codziennie po kilka razy:eusathink: ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Fordońska obstawiona codziennie, e tam z tą rozpiską, mogliby godziny podac:decayed:
  9. Hmm ja też mam takie objawy jak u Ciebie- czyli po odpaleniu nagle wskakuje mi na 2 tys (a czasem nawet na 2,2 tys. obrotów), nie pokazuje mi żadnych błędów, wymieniłam mimo wszystko czujnik temp. cieczy, skrzeczy mi pompa paliwa a na dodatek: jak ostatnio po przejechaniu 1,5 km zgasiłam silnik (był jescze na tych obrotach powyżej 2 tys) to nie mogłam jej odpalić i trzeba było pchać
  10. a ty gdzie się podziewałaś blondyna? ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- Tu i tam... ale duchem zawsze byłam z Wami hehe. Właśnie w pogodzie mówili, że od 4 marca temperatury będą wyższe, nawet 13 stopni. Jupi!!! Nareszcie! Pora malować fele i szukać opony.
  11. Ojjj ja też pamiętam te czasy;) Jędrek Ty masz rejestrację zaczynającą się na WE?