Treść opublikowana przez piotr26a4
-
Czy to turbina? Renault Scenic 1.9 dci 2001r. Proszę o pomoc!!!
Dzięki kolego za informację w poniedziałek do mechanika stawiam i może na święta będzie. Życzę wesołych i pogodnych świąt. ---------- Post dopisany 29-03-2013 at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 22:13 ---------- Jestem już po zabiegu turbina po regeneracji ale teraz jest troszeczkę przymulony (jest to wyczuwalne przy niższych obrotach jak już wejdzie na wyższe to ok) mechanik powiedział że trzeba zrobić parę klocków i stopniowo nabierze werwy. Czy to prawda czy coś jest nie tak mechanior raczej dobry wszyscy go polecają no i mam na piśmie gwarancję na rok bez limitu kilometów?
-
Czy to turbina? Renault Scenic 1.9 dci 2001r. Proszę o pomoc!!!
Witam wszystkich mam problem a mianowicie (w Renault Scenic 2001r 1.9 dci) najpierw lekko przykopcił po chwili było ok no i za jakiś czas zaczął kopcić na jasno dostał bardzo wysokich obrotów nie można było go zgasić kluczykiem po prostu kluczyk został wyłączony a silnik pracował na wysokich obrotach, a z wydechu wyżucił olej. Na bagnecie nie pokazuje stanu lecz kontrolka oleju się nie zapaliła. Czy to turbina czy coś innego? Jeżeli tak to oprócz regeneracji czy coś jeszcze trzeba zrobić przy silniku? Proszę o pomoc!!!
-
[B5 AVG] Pompka Centralnego zamka - usterka
Ja swój wirnik pokleiłem Poxipolem z tym że był w trzech kawałkach i wszystkie były bez ubytków także narazie całość w domu ale jak na zewnątrz temperatura się podniesie to montuję i dam znać a przy okazji czemu nie mogę otworzyć drzwi kierowcy z kluczyka? Kluczyk ładnie wchodzi się przekręca wszystko niby ok ale drzwi się nie otwierają. Od strony pasażera ok.
-
Jakie funkcje pełni pompka centralnego zamka o nr 8L0 862 257 L
Witam czy ktoś wie jakie funkcje pełni taka pompka oczywiście oprócz zamykania i otwierania konkretnie chodzi mi o ten numer 8L0 862 257 L?
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
A czy ktoś wie jak zrobić aby te ala dzienne można było włączyć oddzielnie bez włączania świateł postojowych w przedliftach?
-
zawieszenie a4 b6 czy jest różnica z b5
Masakra tylko kasę biorą a gdzie bezpieczeństwo???. Omijajmy takich "mechaniorów" szerokim łukiem.
-
pomoc w wyborze zawieszenia
Kolego jeżeli chodzi o zawieszenie to bierz lemfoldera ale ori nie w promocyjnej cenie z allegro... Kolega Dzik ma ori części właśnie jestem po wymianie kompletu. Wcześniej miałem firmy XXX trochę tańsze ale lipa. Polecam wydać raz dobrze i spokój... Pozdro
-
Wachacze kraft
Nie sam zakładałem montaż już nie pierwszy raz może trafiłem jakieś wadliwe no ale co by niebyło to więcej tej firmy nie kupie. Właśnie zamówiłem Lemfoldera
-
Wachacze kraft
Już pisałem do czego się nadają... Powiem tyle że wytrzymały poważny przebieg bo aż 4000 km masakra... Teraz wymieniam na LMO
-
Prośba o głosy ;)
Poszło.... Pozdrowienia dla Natalki
-
Problem z centralnym zamkiem
Koledzy dołączę się czy coś takiego jak na tej aukcji zda egzamin czy nie bardzo? STEROWNIK CENTRALNEGO ZAMKA PILOT SCYZORYK AUDI/VW (2745318096) - motoAllegro
-
Przerobienie Centralnego pod pilot
Ok tylko że mój pilot łapie zasięg dopiero przy samochodzie i dlatego chciałbym go wymienić (bateria jest nowa). A tak propo to to jest orginalny pilot od OOOO czy jakiś dołożony?
-
Przerobienie Centralnego pod pilot
Koledzy dołączę się mam u siebie dziwnego pilota do centralnego (widoczny na fotkach) chciałbym go wymienić na inny jak to zrobić czy trzeba wymieniać cały sterownik? Jak tak to gdzie może on się znajdować? Pozdrawiam <br /><br /> <br /><br />
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
Ja również jestem już po wymianie tarcz z klockami- teraz jest ok tylko jeździć... pozdro
-
Zbieżność a wymiana amorów?
Koledzy dołączę się po wymianie lewego wahacza (banana) przy skręcie na maksa w lewo jak i w prawo widzę jak tnie zewnątrz opony czyli tak jakby był zbieżny czy to możliwe że zbieżność się przestawiła? Dodam że w jeździe na wprost nie wyczuwam jakiegoś dziwnego zachowania. Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.
-
Stuki z przodu
Koledzy dołączę się do tematu u mnie słychać stuki przy lekko skręconych kołach choć czasem przy wyprostowanych także najbardziej słychać na nierównej powieszchni np. kostka. Zawiecha wymieniona ok 4 miechy temu przebieg ok 2000 km jeszcze dobrze nie zabrudzona. Jak cofam i szarpnę sprzęgłem to dźwięk jakby wszystko było poodkręcane do przody cisza proszę o pomoc...
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
Nie mają bicia bo było sprawdzane chyba że pod wpływem temperatury zaczynają bić. I jeszcze jedno jak bym faktycznie wymieniał tarcze na nowe to jakiej firmy najlepiej i czy klocki też wymieniać na nowe czy mogą zostać stare (mają przejechane od wymiany ok 10-12 tyś).
-
Mocne drganie hamulca przy jego naciśnieciu
Koledzy dołącze się do tematu mam ten sam problem tylko że moje tarcze nai mają żadnego bicia a jak jadę wolno i lekko przychamowuje to czuje jak w jakimś momencie łapie mocniej i puszcza już nie wiem czy to wina tarcz, klocków czy czegoś innego zawiecha nowa geometria ok już mnie ch.... strzela... Pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Koledzy dużo słyszałem o firmie KRAFT- tłumaczę gówno do potęgi n końcówki nie wytrzymały 1000 km masakra . Dobrze że zawiecha była tylko do testowania i nic mnie nie kosztowała teraz tylko LEM, FEBI, TRW pozdrawiam
-
Jak włączyć światła p. mgielne przód bez włączania postojowych??
Kurde aż podjadę do kumpla (ale dopiero w przyszłym tygodniu) jest elektromechanikiem niech on coś wykombinuje jak dowiem się coś to od razu napisze chyba że ktoś będzie pierwszy... pozdro
-
Jak włączyć światła p. mgielne przód bez włączania postojowych??
Koledzy nie rozumiem... Żeby można było włączyć p. mgłowe z przodu bez włączania innych świateł w przedlifcie trzeba dodać jakieś ustrojstwo czy jest sposób jakiś inny na to sorki ale jakoś nie mogę tego zrozumieć
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
Tak informacyjnie jaka cena?
-
Prośba o wypełnienie ankiety
Poszło powodzonka
-
Siłownia
Masz rację ale tak jak pisałem dla mnie pomogło więc wiadomo każdy chwali to co pomaga... pozdro
-
Siłownia
Dla ciebie może to kupa a dla kogoś innego może pomóc przecież każdy organizm jest inny...