Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerobienie Centralnego pod pilot


EmilAudi_LLE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jeżeli to zły dział proszę o zmianę ;)

Podjął by się ktoś przerobienia centralnego pod pilot ? Denerwuje mnie zamykanie i otwieranie auta kluczykiem ;)

Mam Immobilajzer. Jakie koszty i czas operacji ?

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

Zapomniałem dopisać że interesuje mnie Łęczna/Lublin ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, brat montował w audi 80, miał do tego 2 klucze scyzoryki w zestawie, dorobić groty i git, koszty do 100zł szukaj na allegro. Z niego żaden elektryk więc stopień trudności nie jest wysoki a jaka radocha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sterownik nieoryginalny, coś np ze stajni "Stig" to jest pewien trik, ja u siebie właśnie taki montowałem w oryginalnym kluczu masz kapsółkę z immobilejzerem, ponieważ miałem 2 to z jednego klucza wydłubałem i wkleiłem silikonem do nowego scyzoryka, jak rozłożysz obudowę to zobaczysz miejsce na tą pastylkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piotr26a4

Mam podobnego pilota,dorobiłem klucz,wydłubałem immobilejzer jest tam miejsce na niego.Obcinasz klucz wiercisz otworek i go przykręcasz.

Rozbierz pilota to zobaczysz,że można.

Ok tylko że mój pilot łapie zasięg dopiero przy samochodzie i dlatego chciałbym go wymienić (bateria jest nowa). A tak propo to to jest orginalny pilot od OOOO czy jakiś dołożony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...