Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aryeti

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Serdecznie. Na wstępie przepraszam ale pewnie podałem błędny prefiks silnika. Mam następujący pojawiający się coraz częściej problem z audiczką. Przekręcam zapłon, wszystkie kontrolki świecą i gasną normalnie. Uruchamiam silnik, zapala na dotyk, po czym gaśnie po ok 1sekundzie i puszcza chmurkę dymu. Uruchamiam ponownie i dzieje się tak samo. Czasem problem występuje innym razem już nie. Jak występuje to też z różną częstotliwością. Raz uruchamia się normalnie za drugim razem innym za 10. Kontrolka z immo gaśnie. Zauważyłem też inną dolegliwość i nie wiem czy ma powiązanie z poprzednim problemem. Czasem podczas gwałtownego przyśpieszania słyszę jakby "gwizd" lub "świst" choć też nie zawsze, oraz samochód bez problemu przyśpiesza, innym razem czuć jakby mu coś nie pozwalało i ograniczało wręcz jego moc. Jednym słowem raz potrafię bez problemu nacisnąć i osiągnąć ponad 190km/h a czasem przy 120 coś go blokuje. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
  2. Mam podobny problem. Jak jade po dziurach nawet małych nierownosciach slysze takie "dzwonienie" albo jakby jakis metal dzwonil o metal. Z racji ze miałem luz na wahaczu, wymieniony został odrazu komplet. Problem pozostał a wydaje mi się że nawet zaczyna się nasilac. Co to może być, bo juz zaczynam sie bac wyjezdzac na dluzsza droge....
  3. ech no to lipa... ale dziekuje za pomoc. W zwiazku z czym jednak jezeli ktos posiada takową czesc chetnie odkupie
  4. dzieki za info, a wiesz czy mozna wogule nabyc gdzies takowy wirnik sam bez pompy? jakis sklep np. czy aso?
  5. Witam Serdecznie, Mam problem. Padła mi pompka centralnego zamka, a konkretnie rozsypał się w niej grafitowy wkład. Mam pytanie. 1) czy można w jakiś sposób to naprawić? Dostać gdzieś lub wie ktoś gdzie dokupić takowe części? Sama pompka działa tj. załącza się zarówno na kluczyk jak i otwarcie/zamykanie drzwi z pilota, jednak nie pompuje oczywiście. 2) Co mogło być tego przyczyną? Czy jakaś nieszczelność w układzie, zużycie czy może zima? 3) Ma może ktoś do sprzedania takową pompkę i czy ważna jest literka w końcowym numerze pompki "A" "E" itp.? Dzieki wielkie za odpowiedzi. [mod]Gdzie jest prefix !!! - poprawione[/mod]
  6. Niestety nawyrazniej ktos faktycznie grzebał w liczniku... swoja droga tak polzartem polserio, moze twoje autko jezdzilo na taksowce
  7. Witam Serdecznie wszystkich. Mobilek Audi A4 Avant 1,9Tdi 1997r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.