Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

likwidator98

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lepiej kup jakiś silnik od nowej audicy ja kupiłem od q7 za 60 zł na allegro
  2. silnik oraz mechanizm jest ten sam ale rurka sprysku jest inna z passata i grupy ww jast sprysk stały czyli pryska w jeden punkt szyby i kładzie sie po lewej stronie szyby ,a z audi podąża za wycierką. ja do swojej b6 zakupiłem silnik wycierki z q7 za 60 zł na allegro
  3. kruca ja dopiero co wymieniłem jedna przetwornice ale na orginała valeo za 280zł ale z tego co czytałem to pewnie padnie mi nastepna bo ze 5miesiecy temu wymieniałem zarniki d1s ale kto wie może nie padnie . Ajeszcze pytanko jaki model przetworki hella pasuje z tego co widziałem jest tego sporo [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 13:12_________________________________________________jestem po zamianie z badziewnego moim zdaniem valeo na hella poszło szybko i bez problemów ,tylko mam nadzieje ze hella podziała dłuzej jak ta valeo bo 6miesiecy to zdeko za mało jak na nową przetworke pasująca przetwornica helli to 5DV 009 000 00[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 17:14_________________________________________________czarny lub brązowi masa - , czerwony lub żółty plus +
  4. witam ponownie tym razem jestem zainteresowany olejem motul tylko do skody octavi 2,0 tdi bkd daj znac jaki olej bedzie pasował to go zakupie pozdrawiam rafał
  5. witam ponownie tym razem jestem zainteresowany olejem motul tylko do skody octavi 2,0 tdi bkd daj znac jaki olej bedzie pasował to go zakupie pozdrawiam rafał
  6. panowie a czyścił ktos zwykłe lampy xenon nie bi .Bo ja mam ori xenon a przetwornice nie ztyłu lampy tylko z dołu i za cholere niemam pojecia jak wyjac ta soczewke mało miejsca .ktos pomoże z góry dzieki odyniec98
  7. miałem ten sam problem z tymi przetwornicami valeo tylko ze ja miałem od razu na 4 pinową po wymianie 3 przetwornic firmy valeo trafił mnie szlag i zmieniłem firme z valeo na boscha i smigaja do tej pory 2lata
  8. no niezłe fajne to smiga :>
  9. witam ponownie to juz rok i pytam o wycene Motul Specific 505.01 5W40 5lit plus komplet filtrów czyli filtr oleju ,powietrza kabinowy
  10. ramie od octavi 2 polo z 2010 pasuje a cena w aso 70 zł
  11. i ja mam ori xenon i żarówki h6w
  12. witam mi wymiana trezystorka nic nie dało,pewnie jakis inny układ walniety ,ale zakupiłem silnik chyba od passata podmieniłem mechanizm,bo pasuje i wszystko smiga 8E9955711A tylko wycieraczka staje po lewej a nie po prawej
  13. jestem po wymianie tego trezystorka i lipa wycierka stoi a zasilanie jest i co dalej
  14. http://obrazki.elektroda.net/58_1293906255.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.