Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie wiocha - jak te zwykłe ledowe postojówki świecą niebieskawo w porównaniu do ksenonu :thumbdown:

no pisałem już nie raz, ktoś polecił też to wcześniej - Philips http://allegro.pl/zarowka-philips-t10-w5w-led-4000k-sklep-wawa-fv-i2105697022.html

Tylko ty mi tu wyskakujesz z żarówkami w5w a ja pisałem wyraźnie , że potrzebuję h6w...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o h6w polecam tańszą wersję halogenowych Philips bluevision dostępnych po 10zł:

Link do allegro:

Żarówki h6w allegro blue vision

Na pewno będą o wiele bardziej trwałe niż nie jedna żarówka Led, a kolor świecenia biały.

Co za bzdura to ostatnie zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj założyłem te postojówki Philipsa 4000K - rewelacja.

Kolor idealnie pasuke do ksenonu 4300K, a światła więcej niż żarówek które maja 5 diód - takie miałęm wcześniej.

No, w końcu nie ma wiochy!

Może i nie wiocha tylko zobaczysz jak długo poświęcą, miałem też philipsy tylko białe - miesiąc wytrzymały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te ledy philipsa tylko że 6000K i świecą już 2 rok... Mało tego, kupowałem chyba nawet w tym sklepie z linku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie napisane na zarniku xenonu jaki to model? wiem ze mam żarniki D2S Philips ale czy 4000 czy 6000 to nie wiem... a chciałbym dopasować postoje ;D

A tak pozatym to jeździcie w dzien na xenonach? Mi jakoś ich szkoda na dzień :) Jedyna alternatywa są swiatla ledowe do jazdy dziennej lub mandacik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem te LED-y już. Niestety w lampie zbiera się czasem wilgoć i po około 2 miesiącach przestała jedna świecić. Poza tym jedna wyglądała jakby się przytopiła. Wyjąłem i H6W standardowe siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ledy smd tak jak mówi przedmówca wojtas88 u mnie też siedziały jakieś 3miechy i jedna wyglądała jak przytopiona a po wyjęciu rozsypała się na pojedyńcze elementy dodatkowo objawem poprzedzającym było tak że w jednej żarówce jeden led mrygał albo zapalał się kiedy chciał i przy odpalaniu wywalało bląd na chwilę na początku po założeniu nie było żadnych błędów oczywiście ledy były z can busem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi postojówkami to ogólnie lipa jakaś jest. Ja się zastanawiam nad zakupem T4W Osram LED i spiłowaniem jednego bolca ale nie wiem czy nie wywalą błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę ja już 2 komplety w ciągu roku wymieniłem ale nie chcę wracać do tych żółtych i tak teraz coś kombinuje bo już czasem mi błąd wywala a czasem nie więc pewnie już niedługo padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Philipsa czy mają zamiar produkować H6W LED - niestety nie zamierzają. Chyba zaryzykuje i kupie te Osramy T4W i się zobaczy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postojówki H6W Blue Vision CAN BUS Lepsze niż LED - te niebieskie bańkowe ma ktoś jak barwa światła ma się do xenona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem Philipsy H6W Blue Vision (40zł 2 szt.)- Pan w sklepie zapewniał mnie że barwa jest biała, że może się delikatnie różnić od xenonu ale jest biała a nie żółta. Efekt niestety jest taki że świecą normalnie na żółto- ładnie ale wyraźnie na żółto co patrząc na cenę żarówek (40 zł za 2 sztuki) jest nieporozumieniem- mam zamiar dziś podjechać do tego Pana i zapytać czy nie za bardzo żółty jest ten biały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...