Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

blędu na FISie nie ma :question::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blędu na FISie nie ma :question::naughty:

Mam te same postojówki jak w linku. Kupiłem osobiscie od gościa mieszka 15 minut od mojej pracy. Świecą bardzo ładnie, błedu na FIS nie wywala. Nie wypowiem sie na temat trwałości bo za krótko ich używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie żarówki:

LED 9x SMD 5050 3Chip H6W Bax9s 12V Audi Alfa W210 (3796870273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam je u siebie już 5 miesięcy, ładnie i mocno świecą i co najważniejsze nie ma z nimi problemów z odpadającymi główkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blędu na FISie nie ma :question::naughty:

Nie ma żadnych błędów i światło jest fajnie rozproszone. Dla chętnych mogę zrobic zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić takie żarówki:

LED 9x SMD 5050 3Chip H6W Bax9s 12V Audi Alfa W210 (3796870273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mam je u siebie już 5 miesięcy, ładnie i mocno świecą i co najważniejsze nie ma z nimi problemów z odpadającymi główkami

U mnie ledowe postojowki padly totalnie po 11mc ale przy takich cenach mozna i co 6mc wymieniac :)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tutaj to 6000K albo 4000-4300K, a nie znacie jakiejś postojówki, która podejdzie do 5000K? Zwykłe żarówki są za żółte, z kolei LED zbyt niebieskie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tutaj to 6000K albo 4000-4300K, a nie znacie jakiejś postojówki, która podejdzie do 5000K? Zwykłe żarówki są za żółte, z kolei LED zbyt niebieskie... :decayed:

Wczoraj o tym rozmawiałem z kolegą Path i polecał takie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5578726103

Widziałem na żywo jak świecą i światło jest zbliżone do tego co masz w soczewce ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za info - spróbuje :-) za tydzień może się uda zobaczyć na spocie bo będę na pewno :-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie żarówki polecacie do bixenonów? Bo moje po 2 miesiącach padły i wywala błąd na FISie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Osram Cool Blue Intense. Wystarczy trochę się wysilić i poczytać wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Osram Cool Blue Intense. Wystarczy trochę się wysilić i poczytać wątek...

A znajdzie sie w H6W?

Ja zamówiłem takie bo już mam dość przepalania się zwykłych H6W

http://allegro.pl/show_item.php?item=5706694931

e4d8c27b712a7ef0med.jpg

Masz moze zdjęcia jak świecą na aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wygląda sprawa nagrzewania się takich ledów, bo mam u siebie od roku podobne 3 smd i strasznie sie grzeją aż w końcu przestają świecić. Po wyłączeniu jak sie ochłodzą znów świecą.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu próbach (sprawdziłem ponad 10 zestawów żarówek w tym halogenowe jak i ledy) wybrałem żarówki ledowe ze szklana bańką w kształcie walca. Barwa jest lekko niebieska ale bardzo zbliżona do białej (to juz pewnie kwestia żarówki, w rożnych sklepach bedą pewnie rożne barwy) ale dużym plusem dla mnie jest to że patrząc na lampę od przodu nie widać mocnego punktu światła jak w przypadku innych żarówek tylko klosz jest w miarę równomiernie oświetlony bo żarówka nie swieci na wprost tylko wokół siebie ze względu właśnie na jej kształt.

eede782c8d7c83adf555c8a092f969ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wygląda sprawa nagrzewania się takich ledów, bo mam u siebie od roku podobne 3 smd i strasznie sie grzeją aż w końcu przestają świecić. Po wyłączeniu jak sie ochłodzą znów świecą.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Koledzy jakie wybrać te ledy H6W badź BAX9S żeby nie było problemów z nagrzewaniem się ich. Moje już na amen zgasły i to własnie poprzez przegrzewanie się :/

Może ktoś ma jakieś które może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mojego posta w tym temacie.

Ja odkąd je założyłem, zapomniałem o nich (odpukać w niemalowane, niech świecą jak najdłużej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...