MemberA4

AWX
    quattro

2,208 profile views
  1. możesz dokładniej napisać co on tam przycinał bo jak dla mnie nic się tam nie powinno docinać... jak coś zakładasz to bez żadnej destrukcji EDIT : ok już doczytałem a może tarczę sprzegła odwrotnie wsadził?
  2. jest prawdopodobieństwo że jak założył ta blachę (osłone koła i sprzęgła) nie zapiął jej na zatrzasku za blok w miejscu zaznaczonym na załączonym zdjęciu i po dokręceniu skrzyni blacha lekko się odkształciła i ociera o koło zamachowe. U mnie był przypadek że w miejscu gdzie jest rozrusznik jest tam nacięcie i po skręceniu skrzyni ta blacha nie wiem czemu lekko się odkształciła i wpadała w rezonans przy wyższych obrotach i hałasowała strasznie.
  3. A My na pierwszy raz zdecydowaliśmy się na te 200 coś złoty na dodatkowe ubezpieczenie po tym jak nasza znajoma powiedziała że w drugim dniu swojego pobytu jej mężowi wylał się wyrostek a nawet żadnych objawów nie miał w drodze jedynie w tym dniu silny ból brzucha go dopadł. cały urlop spędził w szpitalu. EKUZ nie pokrył by kosztów leczenia niestety i dobrze że mieli wtedy osobne ubezpieczenie. Także różne sytuacje mogą się zdarzyć w życiu o których człowiek nawet nie wie.
  4. nie nie to są ceny gdzieś z granicy czeskiej
  5. znajomy podesłał mi ceny winiet bo był ostatnio na czechach i trochę sobie zawyżają w porównaniu do tolltickets dla tego się zdecydowałem... od razu piszę że nie wiem jak jest w innych miejscach mozliwe że na granicy bedzie inaczej
  6. no i się stało nie zwróciłem uwagi przy zamówieniu i dopiero jak już przyszedł email potwierdzający zakup dojrzałem że jedna winieta na czechy ma zły miesiąc wklepany , musiało mi przeskoczyć jak wybierałem datę ważności ( 09.09.20 a powinno być 09.08.20 ) a potem już poleciało Możecie mi podpowiedzieć w jaki sposób sprostowac ta sytuację w tym serwisie aby zmienili datę wązności "od" na tej winiecie bo w swoim zamówieniu nie mogę nic zmienić oprócz danych do odbioru. Edit: Sytuacja się wyjaśniła. Udało się anulować stare zamówienie i zrobić poprawnie nowe. Błędne zamówieni
  7. nie no w takie manewry nie będe się bawił więc musi zostać tak jak jest ewentualnie całość przepnę do obwodu po zapłonie. Dzieki za odpowiedź pozdrówki
  8. Cześć Koledzy zakupiłem sobie smart boxa aby podtrzymywał napięcie do kamerki którego wpina się w dwa obwody auta - do stałego plusa i do plusa po stacyjce. Po takim podpięci jest możliwość ustawienia po jakim czasie ma się ten smart box wyłączyć(6h,12h,18h,24h) lub przy minimalnej wartości zadanej na urządzeniu aby kamerka nie wyssała całego pradu z aku i tu się pojawia problem który dotyczy właśnie działu w którym piszę czyli obwodu elektrycznego w B6. Mianowicie podczas rozruchu nie ważne gdzie bym się wpiął nawet bezpośrednio pod aku jest chwilowy spadek napięcia poniżej 11V który po
  9. A te kuny to na granicy HR w Cvetlin lub Ormoz lub Trnovec idzie kupić w jakimś kantorze czy lepiej zaopatrzyć się w PL już żeby nie błądzić?
  10. Mam jedynie debetówkę Visa i nie wiem czy ściągnie mi w PLN czy przewalutuje z euro przy zakupie?
  11. A powiedz mi czy płaci się w PLN czy w EUR ?
  12. Koledzy na pewno ktoś z Was na wyjazdy do Chorwacji zamawiał winietki przez Tolltickets.com Przed rejestracją na tym portalu chciałem się zapytać z jakim wyprzedzeniem można zakupić tam winietki i jaka jest forma płatności bo z tego co piszą w internetach jest to bardzo wygodne. Wyjazd do Chorwacji mam w połowie sierpnia, pierwszy raz bym robił taki manewr z zakupem online i mam niepewność żeby nie zrobić jakiegoś babola przy zakupie. Z góry Dzięki za porady.
  13. Sorki ze względu ze robiłem to dawno troche sie walnąłem z tym co napisałem bo rozrusznik zrobiłem z dwóch o nr 03G911023 i 068911024H od 03G911023 wziąłem czarną cześć z wirnikiem a od 068911024H górę bo nie opierała się od blok silnika i umożliwiła mi podłączenie przewodów bez konieczności ich przedłużania jedynie wtyczkę od cewki musiałem zmienić.
  14. Jechałeś autostradą przez Słowenię czy jest już możliwość jechać np przez Bad Radkersburg?
  15. Ja mam z dwóch rozruszników zrobiony jeden tak aby zmieścił się przed sprężarką. Od Seata exeo i od BRD ten od Seata jest ciut krótszy a ten od BRD ma inaczej wyjście na cewkę