Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontra666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Auto było u mechanika, pompa hamulcowa została wymieniona i jest spokój.
  2. Witam, jakiś czas temu podczas jazdy tłoczek w prawym przednim kole nie odbił do końca i hamulec trzymał. Po rozebraniu, nasmarowaniu i wciśnięciu tłoczka problem ustąpił na niecały miesiąc a dzisiaj przytrafiło się to samo, ponownie rozebrałem i wcisnąłem tłoczek i narazie jest ok. Za pierwszym razem wycisnalem i nasmarowalem profilaktycznie też tłoczek w lewym przodzie, jednak przy wciskaniu odbijał ale ostatecznie udało się go schować na tyle żeby włożyć klocki i złożyć zacisk. Dodam że na jesieni w tamtym roku był wymieniany tylny lewy zacisk i przy odpowietrzaniu przez pomyłkę był lany olej silnikowy do układu ale cały został wypompowany i wlany płyn hamulcowy. Apropo przednich zacisków to podobno poprzedni właściciel wymieniał je w zeszłym roku. Jaka może być przyczyna takiego blokowania się tłoczków ? Nie wiem czy ma to związek ale zauważyłem że blokują się przy jeździe na wysokich obrotach (nie koniecznie wtedy często hamuje).
  3. Narazie problem zażegnany, ale wymieniłem tydzień temu w czwartek (31.10.2024) jeszcze świece oprócz przepływomierza, zrobione od tamtej pory 400km i póki co wszystko ok , dobrze przyspiesza i nie szarpie przem8 wielkie dzięki za pomoc
  4. Przepływomierz wymieniony ale auto dalej szarpie chociaż logi chyba się poprawiły, wstawiam nowe po wymianie: 003 + 020 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. 002 + 033 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. 115+118 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
  5. Powiedzmy że ciśnienie jest okej , gdzie dalej szukać ? Pisałeś że przepływomierz zaniża, czyścić go, wymienić ?
  6. Wczoraj sprawdzałem na postoju - 4,2 bara po przekręceniu kluczyka i podczas pracy Przy przegazowaniu wskazówka lekko skacze w zakresie 0,2 bara ale po odjęciu gazu wraca na 4,2 Dzisiaj podpiąłem manometr i pokazało 2,2 bara na jałowych Sprawdziłem pod obciążeniem i trzyma te 2,2 z wahaniami w zakresie 0,2 dodam że podczas tego testu pod obciążeniem samochód ładnie przyspieszał bez żadnego szarpania Nie wiem skąd ten przeskok o 2 bary w ciągu jednego dnia, może manometr mnie w wuja robi
  7. Rozebrałem też przepływomierz i pytanie czy to powinno tak wyglądać ?
  8. Zrobiłem jakąś prowizorkę i wyskoczyły ponad 3 bary tylko po przekręceniu zapłonu i na tym się skończyło bo moja prowizorka się porozszczelniala itp poszukam adapteru jakiegoś na dniach i spróbuję znowu
  9. Nie wykręciłem, próbowałem kombinerkami ale nie chciał się ruszyć i tylko porysowałem go, widziałem na YT jak ktoś tylko tą czarna nakrętkę odkręcił, zapiął wężyk i zmierzył Czyli rozumiem że musze go jakoś wykręcić i dopiero się podpiąć?
  10. Dzięki za odpowiedź a podpowiedziałbyś jak zmierzyć to ciśnienie? Bo zrobiłem coś takiego jak na zdjęciu ale na jałowych jak i na wysokich obrotach pokazuje 0 ciśnienia
  11. Zrobiłem i wrzucam linki do tych logów: 002+033 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. 003+020 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. 115+118 VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
  12. Program mi nie pozwala, żeby zrobić inne logi muszę zarejestrować vcdsa taki mam komunikat ale pokombinuje z tym na dniach
  13. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. VCDS Logs Viewer - VAGLOGS VAGLOGS.COM VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs. A na podstawie tych można coś powiedzieć ? Bo w programie narazie nie mam możliwości zrobienia takich jak napisałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.