Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

od 2mc uzywam takich POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2876044465) - motoAllegro ladnie komponuja sie z xenonem 4300K, bledu nie wywala i jak dotad dzialaja bezproblemowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to każda pociagnir moje mam od wiosny ale już co jakiś czas błąd wywala i zaczyna migać czyli nie pociągnie już długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to każda pociagnir moje mam od wiosny ale już co jakiś czas błąd wywala i zaczyna migać czyli nie pociągnie już długo

jak padna to sie wymieni, za taka cene mozna je wymieniac nawet co 2mc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców Philipsy Blue Vision zostały bo po dłuższym przyglądaniu w sumie dobrze się komponuje ten żółty z ksenonem, one nie świecą jak zwykłe lampki tylko są mocniejsze i może rzeczywiście mniej żółte niż normalne:)

Jak pojawią się takie led-y co działają w dłuższym okresie nie mrygają i świeca na biało a nie niebiesko to wtedy może się zastanowię nad zakupem. W poprzednim samochodzie przerabiałem led-y w środku dwie żarówki w sumie kosztowały z 40 zł i się przepaliły po pół roku (chociaż efekt był fajny jak w neoplanie w nocy:)) postojówki pożyły dłużej ale mrygały i w końcu też padły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem diody na stronie maritex.com.pl i ponad 1,5 roku się świecą nic się nie przepaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie, juz duzo probowalem i dalej mi nie pasuje wyglad u mnie w aucie. mam zenka 4300K, na pcozatku zwykle postojowki oczywiscie byly zolte, pozniej postanowilem szarpnac sie i kupic z philipsa za krocie jakies bluevision, oczywiscie okazaly sie zolte :) moze ciut mniej niz zwykle. no i teraz mam led, drazni mnie natomiast barwa, 4300 to typowa biel, natomaist led ma zimniejsze swiatlo, wpada w niebieski w porownaniu z ksenonem, wyglada to jak w jakims golfie i nie mam juz pomyslu co zrobic. Niby nie mam canbusa takze moze poprostu wyjme zarowki i nie bede mial postojowek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny BiXenon czyli postojówki H6W. Zwykłe żarówki miałem najróżniejsze, od najtańszych po takie za 60 zł super xenon look BlueVision Philips. Żadne nie wytrzymały dłużej niż pół roku. Kupiłem diodowe 5xSMD. Błędu na FISie nie było, ale świeciły na niebiesko i mrugały podczas testu FIS :) Zdecydowałem wymienić gniazda na W5W i zamontować OSRAM W5W LEDRIVING. Żarówki świecą we właściwym kolorze (do wyboru 4000K lub 6000K), mają homologację, a w razie "W" z zakupem żarówek W5W nie ma problemu jak z H6W. Mimo, że jestem przeciwnikiem poprawiania fabryki, to zdecydowanie polecam takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz kolego wrzucic jakis.link do tych 4000k ? zmienilbym u siebie bo moje ledy sa niebieskie a juz sporo sprawdzalem... gniazdo mam na w5w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flin to co pisze iras opisalem w styczniu... luknij pare postow wstecz

Od siebie moge dodac ze w koncu jest to rozwiazanie niemal idealne. Ja nie wymienialem gniazd ale spilowalem bolec na zarowce no i co najwazniejsze nie mam upierdliwego systemu testowania zarowek :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flin to co pisze iras opisalem w styczniu... luknij pare postow wstecz

Od siebie moge dodac ze w koncu jest to rozwiazanie niemal idealne. Ja nie wymienialem gniazd ale spilowalem bolec na zarowce no i co najwazniejsze nie mam upierdliwego systemu testowania zarowek :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

czy te pozycje, które wrzuciłeś do siebie są na tyle jasne, że można na nich latać w dzień jako dzienne :naughty::question::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused:

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem Philipsy H6W Blue Vision (40zł 2 szt.)- Pan w sklepie zapewniał mnie że barwa jest biała, że może się delikatnie różnić od xenonu ale jest biała a nie żółta. Efekt niestety jest taki że świecą normalnie na żółto- ładnie ale wyraźnie na żółto co patrząc na cenę żarówek (40 zł za 2 sztuki) jest nieporozumieniem- mam zamiar dziś podjechać do tego Pana i zapytać czy nie za bardzo żółty jest ten biały...

Odradzam powyższe żarówki- świecą ładnie ale wczoraj jedna padła (po 9 miesiącach....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem Philipsy H6W Blue Vision (40zł 2 szt.)- Pan w sklepie zapewniał mnie że barwa jest biała, że może się delikatnie różnić od xenonu ale jest biała a nie żółta. Efekt niestety jest taki że świecą normalnie na żółto- ładnie ale wyraźnie na żółto co patrząc na cenę żarówek (40 zł za 2 sztuki) jest nieporozumieniem- mam zamiar dziś podjechać do tego Pana i zapytać czy nie za bardzo żółty jest ten biały...

Odradzam powyższe żarówki- świecą ładnie ale wczoraj jedna padła (po 9 miesiącach....).

tak jak mówisz-strasznie zolta!!! byłem szam w szoku iż tak swieca/taka cena/ a tu rozczarowanie!!!!:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio takie kupiłem

POSTOJÓWKI LED W5W T10 1 SUPER BRIGHT CREE LED 5 W (3406952957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

U mnie akurat komputer nie wywali błędu więc jest :thumbup1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mial ktos z Was takie cudo ??

Żarówka Philips T10 W5W LED 6700K Gen 1 X-treme (3574910028) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo takie??

Żarówka Philips T10 W5W LED 6700K Gen 2 Vision LED (3637759861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

troche drogie ale moze przy bixach berdzie to ladnie wygladalo

Jakies opinie ??

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 12:35 ----------

Kupilem pierwsza generacje i ladnie swieca na kolor bialo-niebieski (zero zoltego) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...