Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo1597

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam Rozumiem że polecasz, ale co miałeś wcześniej, chodzi mi do czego go porównujesz?Ja miałem różne vertexy i chodziły super ale padały jak muchy, średnio od roku do 1,5 przy pracy 24/7. Ja miałem 830, 840 a teraz 850 Evo w stacjonarce i 850 Evo pro w laptopie. Nie mam porównania do Plextorów, ale porównując je w "codziennej" pracy nie zauważam żadnej różnicy między zwykłym Evo a Pro... Z mojego punktu widzenia, wydajny ssd w dobrej cenie
  2. A ktoś miał do czynienia z nowym Asusem Zenfone 2 ? Bardzo mnie interesuje ten telefon, głównie ze względu na Dual SIM Active... Opinie teoretycznie ma dobre, wydajność też zadowalająca, troszkę gorzej z aparatem...
  3. Wg mnie to czyści tylko pliki podręczne danej aplikacji - zapisane hasła, podpięte konta, pliki tymczasowe itp. Przy ponownym używaniu i tak z powrotem nagromadzi pliki tymczasowe. Nie będzie to miało żadnego wpływu na zużycie RAMu, tylko na miejsce na telefonie / karcie...
  4. Mam na swoim S5 i żonki S4 - rewelacja
  5. Jest i oficjalna cena na OnePlus 2 w Polsce https://www.youtube.com/watch?v=0beQH0UdfFQ
  6. W końcu chwila na wrzucenie nowych foto i aktualizacja modów ... Teraz A4 tylko sporadycznie na weekendy używana bo tygodniu służbowa Fabia wzywa We wnętrzu zagościły LEDy - zimna biel - od razu przyjemniej się zrobiło Drobnym zmianom uległ tył I najważniejsze - przyciemnione szyby
  7. Ja od razu przeszedłem na soft niebrandowany - kod XEO. Aktualizacje wychodzą najszybciej i znacznie częściej niż do brandowanych. Na chwilę obecną najnowszy soft XEO to G900FXXU1BOE5 (wszystkie softy dostępne są na sammobile) Wg mnie działa znacznie stabilniej niż poprzednie wydania...
  8. Witam. W jaki sposób zrobiłeś u siebie na panelu nawigacyjnym menu w języku polskim? Może ktoś ci pomógł.Mnie ten niemiecki dobija.Możesz mi coś doradzić.Pozdrawiam Zapasu było ok, nie wyszło mi zakończenie listew, na szerszym końcu - albo za mocno naciągałem albo za słabo bo się trochę folia pomarszczyła Jak są drzwi zamknięte to nie widać, a jak otwieram to wolę się nie przyglądać ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 10:36 ---------- Zapasy na wiosnę zgromadzone ---------- Post dopisany 11-05-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2014 at 15:39 ---------- Na mody jeszcze nie przyszła pora Ale pogoda dopisała, więc trzeba było troszkę w środku posprzątać Niestety język polski nie jest możliwy do ustawienia... Jedyne co to przestawiłem na angielski, który dla mnie jest mniej rażący w oczy niż niemiecki... ;-) Ale do tego jest kabel potrzebny... Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  9. Witam kolegów, ja posiadam kamerkę G1WH z wgranym firmware od LS388W. W mojej opinii za tą cenę świetnie się sprawdza. Tu link do przykładowych nagrań.
  10. W końcu i FB doczekało się wersji odchudzonej http://cyanogenmod.pl/2015/06/09/facebook-lite-w-google-play/ Niestety apka jeszcze nie jest dostępna w PL... ale może niedługo Ooo - już jest info jak ją pobrać http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/3775-aplikacja-facebook-lite-szybko%C5%9B%C4%87-i-p%C5%82ynno%C5%9B%C4%87-w-ko%C5%84cu/
  11. Podejrzewam, że niejednego z forum wciągnęła - dla mnie jak na razie gierka bardzo przyjemna
  12. Ja u siebie znalazłem w opcjach profiluSettings - Advanced Settings - Alert Tone, Vibrate, LED Settings.
  13. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie ostatnio zmieniałem aku i nic nie przyuczałem - włożyłem kluczyk, odpaliłem i pojechałem - później działało i zamykanie z kluczyka jak i otwieranie/domykanie szyb ...
  14. mateo1597 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba się przyzwyczaić do nowego wyglądu - no i linki do naszych autek w sygnaturkach zmienić bo stare nie działają
  15. Jeżeli lubicie koreańskie kino to polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.