-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja mam te 2 lata już na nich jeżdżę świecą ładnie i nie wydają się żółte przy ksenonie Zobacz ofertę: Żarówki Philips T10 W5W 6000K X-treme 360 LED 2szt http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6564057680http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6564057680 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Ja kupilem od kolegi z forum komplet lozyska fag + tarcze klocki przod i tyl Otto Zimmermana http://www.directupload.net/file/d/4536/646s8k3s_jpg.htm
-
Audi a4 b5 1.9 tdi AJM po wymianie turbo i czipie FILM przed i po + wykres
Ja mam Ajma i wyszlo mi 175KM po usunieciu przeplywki i egra, usunieciu katalizatora i programie. A tak mi to jedzie
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Kupilbym cos podobnego dla siebie Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Hahaha Ja ostatnio pije Jacka z pepsi dla odmiany Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
Kupilem pianke. Docialem zalorzylem. Wyszlo nawet nawet Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
U mnie tak jest podczas jazdy czasem zmieni sie do +0.3 -0.3 Czyli jest ok Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Centralny zamek - automatyczne zamykanie drzwi jak wylaczyc
Sprawdze i dziekuje za pomoc jakby cos nie pyklo to jak wgram to co bylo to bedzie ok po staremu?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Mam sedana i nie wiem ale wydaje mi sie ze dzialalo mi otwieranie samego bagaznika z kluczyka a nie dziala wiecie jak to zakodowac bo koduje wg rozpiski to srodkowy guzik nie dziala a guziki na pilocie dzialaja na odwrot zamykanie jest otwieraniem i otwieranie zamykaniem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A i to autoryglowanie zamkow wylaczylem jak zakodowalem tak jak napisal de,_never. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
A nie wiem jakie doladowanie musze zapytac bo tam na wykresie chyba nie pisze. Zapytam i dam znac a fmic musze znalesc w okolicy ziomka co mi to dobrze ogarnie
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
moze byc Zastanawiam sie nad zalorzeniem centralnego ic. Orientujecie sie ile takie cos kosztuje??
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
przyspieszenie 160-210
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
Słuszna uwaga moment obrotowy moglby zaczynac sie przy wyzszych obrotach tak jak piszesz.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Napisalem i odpisal mi tak: Producent podaje,że barwa zimna to barwa w przedziale ok 3300-7000K i każda zarówka mieszcząca się w tej skali jest określana barwą zimną http://www.modernhome.pl/data/include/cms/baner/fgdfdg3b.jpg i pogadane. Podjade do sklepu i zaplace wiecej i kupie sobie 2 zarowki w takim kolorze zeby pasowaly do tamtych bo zamawiac nie ma sensu jeszcze raz bo kij wie co przyjdzie i czy bedzie pasowalo do reszty
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
Witam jak w temacie a4 silnik 116KM AJM + turbo AWX (usuniety egr+ wylaczona przeplywka programowo - programik) reszta klamotow seria Napiszcie prosze czy wg. Was ten wykres jest ok??
-
A4 B5 1,9 AJM - turbo od AWX plus strojenie Spanky
Nie mozliwe czy nie potrzeba gratow dodatkowych ??