Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pjurzak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam te 2 lata już na nich jeżdżę świecą ładnie i nie wydają się żółte przy ksenonie Zobacz ofertę: Żarówki Philips T10 W5W 6000K X-treme 360 LED 2szt http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6564057680http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6564057680 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Ja kupilem od kolegi z forum komplet lozyska fag + tarcze klocki przod i tyl Otto Zimmermana http://www.directupload.net/file/d/4536/646s8k3s_jpg.htm
  3. Ja mam Ajma i wyszlo mi 175KM po usunieciu przeplywki i egra, usunieciu katalizatora i programie. A tak mi to jedzie
  4. Kupilbym cos podobnego dla siebie Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
  5. Hahaha Ja ostatnio pije Jacka z pepsi dla odmiany Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
  6. Kupilem pianke. Docialem zalorzylem. Wyszlo nawet nawet Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
  7. U mnie tak jest podczas jazdy czasem zmieni sie do +0.3 -0.3 Czyli jest ok Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
  8. Sprawdze i dziekuje za pomoc jakby cos nie pyklo to jak wgram to co bylo to bedzie ok po staremu?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Mam sedana i nie wiem ale wydaje mi sie ze dzialalo mi otwieranie samego bagaznika z kluczyka a nie dziala wiecie jak to zakodowac bo koduje wg rozpiski to srodkowy guzik nie dziala a guziki na pilocie dzialaja na odwrot zamykanie jest otwieraniem i otwieranie zamykaniem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A i to autoryglowanie zamkow wylaczylem jak zakodowalem tak jak napisal de,_never. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. A nie wiem jakie doladowanie musze zapytac bo tam na wykresie chyba nie pisze. Zapytam i dam znac a fmic musze znalesc w okolicy ziomka co mi to dobrze ogarnie
  10. moze byc Zastanawiam sie nad zalorzeniem centralnego ic. Orientujecie sie ile takie cos kosztuje??
  11. przyspieszenie 160-210
  12. Słuszna uwaga moment obrotowy moglby zaczynac sie przy wyzszych obrotach tak jak piszesz.
  13. Napisalem i odpisal mi tak: Producent podaje,że barwa zimna to barwa w przedziale ok 3300-7000K i każda zarówka mieszcząca się w tej skali jest określana barwą zimną http://www.modernhome.pl/data/include/cms/baner/fgdfdg3b.jpg i pogadane. Podjade do sklepu i zaplace wiecej i kupie sobie 2 zarowki w takim kolorze zeby pasowaly do tamtych bo zamawiac nie ma sensu jeszcze raz bo kij wie co przyjdzie i czy bedzie pasowalo do reszty
  14. Witam jak w temacie a4 silnik 116KM AJM + turbo AWX (usuniety egr+ wylaczona przeplywka programowo - programik) reszta klamotow seria Napiszcie prosze czy wg. Was ten wykres jest ok??
  15. Nie mozliwe czy nie potrzeba gratow dodatkowych ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.