Treść opublikowana przez pjurzak
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja mam te 2 lata już na nich jeżdżę świecą ładnie i nie wydają się żółte przy ksenonie Zobacz ofertę: Żarówki Philips T10 W5W 6000K X-treme 360 LED 2szt http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6564057680http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6564057680 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Ja kupilem od kolegi z forum komplet lozyska fag + tarcze klocki przod i tyl Otto Zimmermana http://www.directupload.net/file/d/4536/646s8k3s_jpg.htm
-
Audi a4 b5 1.9 tdi AJM po wymianie turbo i czipie FILM przed i po + wykres
Ja mam Ajma i wyszlo mi 175KM po usunieciu przeplywki i egra, usunieciu katalizatora i programie. A tak mi to jedzie
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Kupilbym cos podobnego dla siebie Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Hahaha Ja ostatnio pije Jacka z pepsi dla odmiany Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
Kupilem pianke. Docialem zalorzylem. Wyszlo nawet nawet Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
U mnie tak jest podczas jazdy czasem zmieni sie do +0.3 -0.3 Czyli jest ok Wysłane z iPhone 6s za pomocą Tapatalk
-
Centralny zamek - automatyczne zamykanie drzwi jak wylaczyc
Sprawdze i dziekuje za pomoc jakby cos nie pyklo to jak wgram to co bylo to bedzie ok po staremu?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Mam sedana i nie wiem ale wydaje mi sie ze dzialalo mi otwieranie samego bagaznika z kluczyka a nie dziala wiecie jak to zakodowac bo koduje wg rozpiski to srodkowy guzik nie dziala a guziki na pilocie dzialaja na odwrot zamykanie jest otwieraniem i otwieranie zamykaniem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk A i to autoryglowanie zamkow wylaczylem jak zakodowalem tak jak napisal de,_never. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
A nie wiem jakie doladowanie musze zapytac bo tam na wykresie chyba nie pisze. Zapytam i dam znac a fmic musze znalesc w okolicy ziomka co mi to dobrze ogarnie
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
moze byc Zastanawiam sie nad zalorzeniem centralnego ic. Orientujecie sie ile takie cos kosztuje??
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
przyspieszenie 160-210
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
Słuszna uwaga moment obrotowy moglby zaczynac sie przy wyzszych obrotach tak jak piszesz.
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Napisalem i odpisal mi tak: Producent podaje,że barwa zimna to barwa w przedziale ok 3300-7000K i każda zarówka mieszcząca się w tej skali jest określana barwą zimną http://www.modernhome.pl/data/include/cms/baner/fgdfdg3b.jpg i pogadane. Podjade do sklepu i zaplace wiecej i kupie sobie 2 zarowki w takim kolorze zeby pasowaly do tamtych bo zamawiac nie ma sensu jeszcze raz bo kij wie co przyjdzie i czy bedzie pasowalo do reszty
-
A4 1.9 tdi AJM+ turbo AWX
Witam jak w temacie a4 silnik 116KM AJM + turbo AWX (usuniety egr+ wylaczona przeplywka programowo - programik) reszta klamotow seria Napiszcie prosze czy wg. Was ten wykres jest ok??
-
A4 B5 1,9 AJM - turbo od AWX plus strojenie Spanky
Nie mozliwe czy nie potrzeba gratow dodatkowych ??
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Zamowione Gosc jest na urlopie ale jak przyjda wysle foto i napisze jak to swieci Kupilem takie ledy iii te 42mm co sa podwojne to swieca w innym kolorze niz reszta tamte bardziej na bialo a te bardziej na zolto. Niby kolor zimny ale kolor sie rozni i to widac niestety. Zrobie fotke jak to wyglada i zapodam na czasie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
Mozesz nazwe urzytkownika napisac bo cos mi sie nie wczytuje tylko do glownej allegro mnie wywala Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Macie jakiegos pewnego typa co ma dobre ledy na allegro?? Bo tutaj gdzie mieszkam to jest jakas porazka. Za leda 42mm takiego sieta chca 18zl to juz lekka przesada no i wybor zaden
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
Chyba bede musial tak zrobic tylko zastanawiam sie ktora kupic bo wiekszosc jest do 85 stopni
-
Stalowa Wola Adam Goński
Potwierdzam. Dobry mechanik. Naprawialem u niego auto i bylem zadowolony. Godny uwagi jest jeszcze Tomasz Gondek tez bardzo dobrze ogarnia auta z grupy vag
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
przeciez sama oslona bez gabki sie tlucze i brzeczy plastik o plastik
-
Wygluszenie pod oslone na silniku
Witam mam problem pod plastikowa oslona na silniku mam gabke ktora ulegla "rozkladowi" ze starosci i odpadla. Ma ktos z Was jakis pomysl co najlepiej kupic zeby tam nakleic?? Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdraiwam
-
Centralny zamek - automatyczne zamykanie drzwi jak wylaczyc
Witam mam problem chcialem wylaczyc automatyczne ryglowanie zamkow po przekroczeniu 15km/h i nie moge. Posiadam audi a4 b5 2000r silnik 1.9tdi ajm. W modol komfortu nie da sie wejsc bo go nie bylo w tych rocznikach. Wchodze w centalny zamek i tam moge to przekodowac tylko nie bardzo wiem co mam zmienic bo tam to sie inaczej jakos robi nie wg. klasycznego prostego opisu. Wchodze w Centralny zamek Kodowanie sterownika Grupa 35 funkcja-> 07 i mam tam cos takiego http://zapodaj.net/477a6a66df8c6.jpg.html co tu musze wpisac zeby drzwi sie nei zamykaly podczas jazdy?? Prosze o pomoc i z gory dziekuje.
-
Rezanie bixenonu
Jednak paruja mi lampy. Musza byc gdzies nieszczelne. Wysylam je w poniedzialek do Gwertego niech on sie tym zajmie
-
Rezanie bixenonu
Wyjalem lampy i przy kierunku zaczep byl pekniety i w dwoch lampach popekane byly plastiki co jest gniazdo od wtyku tam gdzie sie rozlacza wtyk z tylna zatyczka. Posklejalem wysuszylem lampy i narazie wyglada ze jest ok. Po wyjeciu lampy dokladnie ogladalem i wygladaja na szczelne. Dam znac czy jest ok tylko musi byc pare deszczowych dni