Treść opublikowana przez pjurzak
-
Rezanie bixenonu
Mozecie polecic jakis dobry klej ktorym to mozna skleic jeszcze raz?? Bo na weekendzie wyjme lampy i postaram sie je rozkleic odczyscic i skleic jeszcze raz.
-
Rezanie bixenonu
A te lampy co Wam paruja tez robil Gwerty??
-
Rezanie bixenonu
http://fotowrzut.pl/LMYRYS3G13 to sa zdjecia moich bixow lampy robil gwerty na wiosne wiec nie parowaly bo nie bylo takich roznic temperatur jesienia troche przy kierunkach zaczely parowac ale to co jest teraz to masakra jakas. Jakies pomysly co z tym mozna zrobic zeby bylo dobrze??
-
Rezanie bixenonu
Moje bixy od Gwertego nie wiem dlaczego e paruja i to bardzo. Jak myslicie co moze byc przyczyna??
-
Chiptuning AJM
Co 425NM i 186KM w AJM??
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Ja mam te i extra swieca i nie wydaja sie zolte przy ksenonie http://allegro.pl/showItem2.php?item=4580020125
-
Chiptuning AJM
To fakt cena kusi klienta jak ktos moze dorzucic niskim kosztem troche koni to to robi i cieszy miche
-
Chiptuning AJM
Ja mialem gotowca wsad wgrany(takie auto juz kupilem) Audi powiedzmy ze w miare jechalo choc moment byl dojebany od dolu i na 2 mielil jak glupi przeladowywalo turbo i turbo sie wypierdzialo. Dobrze ze dwumas sie nie rozlecial. Za czipa zaplacilem ok 900zl mam wykres z hamowni i zupelnie inna jazda i dynamika auta. Moim zdaniem warto dolorzyc i zrobic to u jakiegos cziptunera. Auto bedziesz mial zrobione dobrze dostaniesz wykres z hamowni i oszczedzisz kase na naprawach (turbo,dwumas-sprzeglo).
-
Rezanie bixenonu
thx jutro bede dzwonil
-
Rezanie bixenonu
gwerty dalej zajmuje sie przerobka lamp ?? Bo nie mam z nim kontatku zadnego a chcialem lampy przerobic bo nie swiecia.
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
I co przelacza sie na tuner tv teraz normalnie??
-
[ALL B5] Naprawa maglownicy w okolicach Rzeszowa
Napisalem wyzej gdzie robia ale nikt nie odpisal czy warto tam to wyslac
-
[ALL B5] Naprawa maglownicy w okolicach Rzeszowa
Nie nic nie robilem bo dziwnym trafem przestal sie saczyc plyn i przestalo ubywac wiec narazie nic nie robie
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
Gdzies kiedys widialem podobny post i tez gosciu mial podobny problem i z tego co pamietam problem tkwil po stronie tunera tv ze byl uszkodzony i mimo ze tuner byl zakodowany to nagi nie chcialo sie przelaczyc na niego
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
Kolega mial gotowca kupil kosci wlutowal i niby cos lepiej auto szlo niz seria ale kopcil jak stary autobus jak mu gazu wcisnales troche wiecej
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
Przed czipem go mniej cisnalem ale mysle ze podobnie bedzie bo to nie benzyna ze jak cisniesz to wciagnie duzo wiecej ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- Piteros1 po czipie powinien ci mniej palic niz przed
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
Przed korekta miasto 7.4 trasa 5.7 po korekcie jeszcze nie sprawdzalem.
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
Ale navi ci smiga tylko nie widzi tunera tak??
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
Korekta w piatek 13 tego robiona byla hehe ale jedzie spoko nie narzekam narazie
-
A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER
dzieki jeszcze tylko fajne alu zalorze, grzane dupki zrobie, obnize i narazie styka
-
Jak zakodować tuner TV w Navi Plus rns-d ?
Dodanie tunera do rns-d.wchodzimy w 37 navigacja pozniej klikamy 10adaptacja wchodzimy w kanal 07 i do liczby ktora jest tam wpisana (w razieczego zapisujemy ja sobie gdzies)dodajemy 04 (np mamy tam liczbe 03dodajemy 04 i wpisujemy 07) zatwierdzamy.i juz navigacja bedzie widzialatuner.do polaczenia sie z tunerem przez komputer jest potrzebny kabel zobsluga can bo te tanie niestety z tunerem sie nie lacza.ale zebyzaadaptowac tuner do navi wystarczy nawet taki chinol za 30zl.pozdrawiam
-
Problem z podswietlaniem licznika 1/2 fis a4 b5 lift
Wymienic sobie wymienie chodzi mi jakie diody kupic i jaka barwa swiatla ile kelwinow
-
Problem z podswietlaniem licznika 1/2 fis a4 b5 lift
Sprawdzilem cala plyte zimnych lutow nie ma. Wydaje mi sie ze problem tkwi w diodzie bo ona musi poswiecic ok 10 minut zeby zaczela mrugac. Zna ktos z Was jakiegos fachmena co mozna od niego kupic taki sam kolor diody bialej zeby nie roznila sie od reszty?? Ewentualnie link jakis do aukcjii gdzie moge takowa diode kupic?? ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 19:50 ---------- Pomoze mi ktos z Was w tym temacie??
-
[ALL B5] Naprawa maglownicy w okolicach Rzeszowa
2 posty wyzej dalem adres na kraczkowa ponoc oni w miare ok robia maglownice co do ceny nie wiem trzeba dzwonic i pytac
-
[ALL B5] Naprawa maglownicy w okolicach Rzeszowa
Ja nie robilem jeszcze bo sie delikatnie saczy i zastanawiam sie wlasnie czy regenerowac czy szukac uzywki