Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Naprawa maglownicy w okolicach Rzeszowa


marcinstudio1

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w okolicach Rzeszowa można kupić zregenerowany magiel a uszkodzony zdać w rozliczeniu po wymianie ?

Chciałbym uniknąć kosztów przesyłki oraz wymienić w ciągu jednego dnia .

Miał ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOlaczam sie do tematu jak cos bo tez mam problem z maglownica i takie cos by mi pasowalo ze stara zdaje dostaje zregenerowana zakladam i po sprawie

---------- Post dopisany 31-03-2014 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2014 at 21:16 ----------

a co o tej firmie myslicie??

Przekładnie Rzeszów - regeneracja przekładni kierowniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robilem jeszcze bo sie delikatnie saczy i zastanawiam sie wlasnie czy regenerowac czy szukac uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jak jechałem do Rzeszowa to w połowie drogi poczułem brak wspomagania, zobaczyłem pod maskę a tam 0 płynu...

dolałem z 150ml i zanim dojechałem do Rzeszowa to płyn zniknął - stąd to pytanie.

Jakby ktoś znał ceny w kilku miejscach w Rzeszowie/okolicach to chciałbym rozpoznać się w cenach - gdzie, za ile, za co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 posty wyzej dalem adres na kraczkowa ponoc oni w miare ok robia maglownice co do ceny nie wiem trzeba dzwonic i pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tez dołączam do was, bo czeka mnie regeneracja, rowniez szukam cen. a Ty kolego ze Stalowej juz cos robiles ze swoja maglownicą? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie robilem bo dziwnym trafem przestal sie saczyc plyn i przestalo ubywac wiec narazie nic nie robie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powienienes sie cieszyc, u mnie pod samochodem kaluza, a cos dowiedziales sie moze odnosnie jakiegos zakladu który regenruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem regenerowaną przekładnie z golfa właśnie tam w kraczkowej, po regeneracji golfem jezdziłem rok i wszystko śmigało więc myśle że ok, gość tam daję ileś gwarancji na to więc nie tak w ciemno. mój mechanik wszystkie przekładnie tam zawozi do regenerowania. 500 zl regeneracja kosztowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie mieć dobrze zrobione to ten gość Kraczkowa to najlepszy wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie mieć dobrze zrobione to ten gość Kraczkowa to najlepszy wybór :)

Potwierdzam i zdecydowanie polecam.

Regenerowałem w tym zakładzie przeszło półtora roku temu i jak do tej pory nie ma najmniejszych problemów (zero jakiegokolwiek wycieku).

Co do ceny nie pamiętam dokładnie bo właściciel mówił coś o 550zł brutto. W dniu odbioru był chwilowo nieobecny więc magiel wydał mi pracownik - zapłaciłem 470zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do tego kraczkowa jakis czas temu, i rzeczywiscie jak mowicie zaklad jest robi, cenowo 470zł netto. można zawiesc swoja za kilka dni odbior, badz oni moga wlozyc. ale nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy nie znacie odmiany ?? Miejscowość nazywa się Kraczkowa a magiel zawozisz do zakładu w Kraczkowej.

Słyszałem dobre opinie o tym zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekałem aż się ktoś oburzy :D Chyba mieszkasz w Kraczkowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...