Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 avant 1.9 TDi AJM - BEKER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samochód z roku 2000, silnik AJM 116KM sprowadzone z niemiec + dolorzone turbo AWX pompki seria(ponoc al byly ale niestety nie sprawdzilem i okazalo sie ze sa standard)i wirus na 161KM co do mocy to wykresu nie dostalem od poprzedniego wlasciciela bo nie mogl znalesc. Bede wiedzial dokladnie ile ma KM na wiosne jak pojade na rolki :)

Wyposażenie:
- 4 Airbag
- Climatronik
- tempomat
- elektryczne przednie szyby i lusterka podgrzewane elektryczne
- termometr
- alufelgii
- wspomaganie
- centralny zamek
- ABS
- ASR
- 8 glosnikow BOSE
- orginalny alarm
- składana tylna kanapa
- podgrzewane spryskiwacze i wkłady zamków drzwi przednich
- immobilizer
- tempomat
- Audi Navigation + RNS-D + mapy PL/SK + glowne drogi europy
- tuner tv
- zmieniarka 6xCd wymieniona na modul w schowku mp3 sd usb aux :)
- zestaw glosnomowiacy sonyericsson
- lusterko wewnetrzne fotochrom

Dodatkowo dolorzone bixy od Gwertego :)



zdj_cie_1.jpg

audi.jpg

zdj_cie_3.jpg





adeja3em.jpg

Aktualnie tak wykres wyglada :)
KM w gore NM w dol

f8a27d53d267a77516b7352239e640be.jpg

Edytowane przez pjurzak

Opublikowano

Srodek jak i białe podświetlenie wygląda zacnie. Jakieś dobre koło na lato i będzie git. Pozostaje życzyć udanych modów i bezawaryjności kolego. :decayed:

Opublikowano

ładna ładna :hi: a co to za wyświetlacz nad radyjkiem???

Opublikowano
  • Autor

Wbudowany zestaw glosnomowiacy sonyericssona :)

Dodatkowo grzane lusterka kontrola trakcjii i fotochrom lusterko :)

planuje wlasnie jakies alusy fajne zarzucic na lato :)

Opublikowano

17?18?19? :) ja chwilowo 17 będę pakował :)

Opublikowano
  • Autor

17-18 nie wiem jeszcze bo komfort na 18 strace i bedzie bardzo tluklo na dziurach tylko ze wygladac bedzie fajnie :)

Opublikowano

no właśnie dlatego póki co ładuję 17 tym bardziej że za dobrą kasę wpadły :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ja 17 za 2 miechy gdzies kupie narazie auto poszlo na hamownie program poprawic i wyszlo 170 km i 400nm wiec jest ok :)

Opublikowano

za małe turbo pod te pompki:decayed: jak byś zapodał BRD to by było 180+ na lajcie i pewnie zapas w paliwku spory:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie problem jest ze myslalem ze sa al pompki a sa seria jednak. Wiec na seryjnych pompkach nie jest zle :) pozatym silnik ma 300 tysi wiec chyba strach troche robic mu wiecej KM :)

Opublikowano

gratów pełno, słupki tanie, bez obaw:decayed:

Opublikowano
  • Autor

zmienie pompki na wydajniejsze bedzie wiecej mocy :)

Opublikowano

Fajna lalka :thumbup1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dzieki jeszcze tylko fajne alu zalorze, grzane dupki zrobie, obnize i narazie styka :)

Edytowane przez pjurzak

Opublikowano

niutów to on napewno tyle nie ma:wink: będzie jakieś 380, 400nm to jest przy 200km w tym silniku powtarzalnie:wink:

no ale i tak pewnie fajnie zwija asfalt:kox:

Opublikowano

Fajnie pewnie to idzie, ja mam u siebie 162 hp i 370 niuta i juz jest piekniw :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Korekta w piatek 13 tego robiona byla hehe ale jedzie spoko nie narzekam narazie :)

Opublikowano

a tak z ciekawosci jakie spalanie przy tulu kuniach??

Opublikowano
  • Autor

Przed korekta miasto 7.4 trasa 5.7 po korekcie jeszcze nie sprawdzalem.

Opublikowano

Spalanie nie powinno sie odczuwalnie zmienic ws, ystko zalezy od stylu jazdy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.