Treść opublikowana przez pjurzak
-
Krzywe tylne koło audi a4 b5 ajm
Witam. Jak w temacie ostatnio zauwazylem ze mam krzywe tylne koło. Jetno jest proste a drugie jest delikatnie rozkraczone. Czy do wymiany jest belka czy mozna oske da rade wymienic bo jest krzywa. Zauwazylem tez ze przy wiekszych predkosciach auto mi nosi po drodze.
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Masakra !!
-
Ukręcona śruba od poduszki AirBag kierowcy
mialem podobny problem torx 25 szedl obrobilo mi sie nie wiem jakim cudem ale zdarzylo sie kupilem 30 i wbilem klucz mlotkiem i odkrecilem
-
[ALL] Stalowa Wola - magik od VAG
Gosc jest dobry ale kolejki u niego nie male
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
Jest ok
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
spoko dzieki
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
wiem troche zwalilem misje Ale mam nadzieje ze nic nie zajechalem
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
Kazdego czasem glupawka dopadnie i zrkbi jakies glupstwo za ktore czasem slono sie placi
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
....
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
na starych tarczach co mialem hamowalem kilka razy z ok 180-200 do zera i jakosc hamowania spadla bardzo ale nie dymilo. Czyli wina klockow ze dymia czy musza sie jeszcze dotrzec zeby sie wylozyly
-
[B5 AJM] dymiace sie klocki a4 b5
Witam jak w temacie zmienilem tarcze przod, tyl, klocki i plyn na dot 5.1. Tarcze Brembo Max i tarcze TEXTAR i problem jest taki ze przy hamowaniu z 200km/h do zera dymi mi sie z klockow. Czy to wina klockow czy tarcz?? Podkreslam ze tarcze maja przejechane ok 200 km.
-
[ALL B5] Tarcze hamulcowe
http://allegro.pl/tarcze-brembo-max-nacinane-audi-a4-a6-vw-passat-i1392683619.html a te nie beda dobre ?? Ja sie nad nimi zastanawiam czy ich nie brac
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
250tys km i jeszcze jezdzi
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
mnie tutaj google przyprowadzilo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczow a4-klub.pl Pozdrawiam Piotr - BEKER