-
N75 i jego podciśnienia
pójde sobie do ASO i poprosze o numer tego zaworu żeby kupic poprawny
-
N75 i jego podciśnienia
ZAWÓR CIŚNIENIA TURBINY AUDI A4 A6 1.9 TDI 2.0 TDI (4403944892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to ten sam ?
-
N75 i jego podciśnienia
to już wolę kupić odpowiedni zawór N75 skoro juz wiem, że ten który mam teraz jest nie od mojego roku modelowego a ten, który mam wystawię tutaj bo ma nalatane od nowosci może 300km
-
N75 i jego podciśnienia
ale w obudowie filtra niema dziurki, że tak powiem wiec niema czego zasysać jest tylko jakby fabryczna wypustka, ale jest zaślepiona
-
N75 i jego podciśnienia
zawór jest juz w aucie... ja mam AWX rok prod. 2001 kupiłem ten sam zawór który był wcześniej, ale nie jest powiedziane, że ktoś wsadzil odpowiedni ;/ mój zawór ma 3 wejścia na węże podciśnień...i jedno jest puste ja mam taki jak na foto ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- aha, czyli jeśli ga zabezpiecze węzykiem ( zaslepie go ) nic negatywnego stać się nie powinno ?!
-
N75 i jego podciśnienia
dzięki ale oddam nerkę za opis, mniej wiecej kumam co jest 5 ale fachowe oko, albo ktoś kto zna dobrze AWX-a lub AVF-a będzie wiedział, czy z puchy filtra powietrza idzie wąż podciśnienia do N75
-
N75 i jego podciśnienia
witam towarzystwo i zadaje pytanie, mam 1,9TDi AWX, wymieniałem niedawno N75 który ma 3 końcówki na węże podciśnień a u mnie podpiętę były tylko 2 i jeden "wolny" gdzieś widziałem, ze jeden wąż wychodzi z puszki filtra powietrza...czy tak ma być ? bo moja puszka ma fabrycznie zaślepione to wyjscie... podpowiedzcie proszą lub wklejcie schemat N75 i jego węży podciśnień...skąd dokąd biegną dzięki
-
Zawieszenie gwintowane
trzeba uważać, ja kupiłem gwint NIBY od A4 a okazuje się, że zawieszenie od Passata czy superba nie do końca pasuje, jest różnica w szerokości/rozstawie tego dolnego widelca/mocowania wahacza ( tej literki U na dole przedniej kolumny ) szukaj KW WEITEC H&R AP FK Koni Bilstein do 1500 zł znajdziesz coś dobrego,a le musi być dedykowane do A4
-
Zawieszenie gwintowane
ostatnio każdy gwint jest z auta sprowadzonego z Niemiec i nie jeżdżony po Polskich drogach ;/ JOM to lipa....nie warto jak masz wątpliwości to na allegro zobacz sobie ile kosztują nowe gwinty ja bym szukał HR KONI WEITEC KW FK jakiś wysoki model AP to są dobre gwinty
-
S-line oryginał czy replika.
ori koła zawsze mają TYLKO jeden rozstaw i wybity symbol audi między gniazdami na śruby
-
Zawieszenie gwintowane
taka trochę bzdura bo każdy gwint KONI ma regulację twardości
-
S-line oryginał czy replika.
yyyyyyyy a jakieś zdjęcie ?? byłby łatwiej
-
Felgi 18" profil opony 45 czy można
bedzie ok
-
Felgi 18" profil opony 45 czy można
-35 to zdaje sie nominalne obniżenie dla aut z zawieszeniem 1BE ? czy 1BV ? w każdym razie dla S-Line więc to kosmetyczne obniżenie, przycierać nie powinno, ale podaj jeszcze wartość ET bo jak będziesz miał ET 50 albo 10 to będzie przycierać
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
moje kola są w dziale giełda i można zobaczyć jak 8,5" z ET20 wchodzi w nadkole B6 z oponą 215/40 oczywiście, że można kupić inne felgi ale jeśli np. te koła kupujesz okazyjnie ? to czasami warto się pobawić dystansami
Zeppelin
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta