Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zeppelin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zeppelin

  1. Zeppelin odpowiedział(a) na Zeppelin temat w 1.9TDI
    pójde sobie do ASO i poprosze o numer tego zaworu żeby kupic poprawny
  2. Zeppelin odpowiedział(a) na Zeppelin temat w 1.9TDI
    ZAWÓR CIŚNIENIA TURBINY AUDI A4 A6 1.9 TDI 2.0 TDI (4403944892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to ten sam ?
  3. Zeppelin odpowiedział(a) na Zeppelin temat w 1.9TDI
    to już wolę kupić odpowiedni zawór N75 skoro juz wiem, że ten który mam teraz jest nie od mojego roku modelowego a ten, który mam wystawię tutaj bo ma nalatane od nowosci może 300km
  4. Zeppelin odpowiedział(a) na Zeppelin temat w 1.9TDI
    ale w obudowie filtra niema dziurki, że tak powiem wiec niema czego zasysać jest tylko jakby fabryczna wypustka, ale jest zaślepiona
  5. Zeppelin odpowiedział(a) na Zeppelin temat w 1.9TDI
    zawór jest juz w aucie... ja mam AWX rok prod. 2001 kupiłem ten sam zawór który był wcześniej, ale nie jest powiedziane, że ktoś wsadzil odpowiedni ;/ mój zawór ma 3 wejścia na węże podciśnień...i jedno jest puste ja mam taki jak na foto ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- aha, czyli jeśli ga zabezpiecze węzykiem ( zaslepie go ) nic negatywnego stać się nie powinno ?!
  6. Zeppelin odpowiedział(a) na Zeppelin temat w 1.9TDI
    dzięki ale oddam nerkę za opis, mniej wiecej kumam co jest 5 ale fachowe oko, albo ktoś kto zna dobrze AWX-a lub AVF-a będzie wiedział, czy z puchy filtra powietrza idzie wąż podciśnienia do N75
  7. Zeppelin opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam towarzystwo i zadaje pytanie, mam 1,9TDi AWX, wymieniałem niedawno N75 który ma 3 końcówki na węże podciśnień a u mnie podpiętę były tylko 2 i jeden "wolny" gdzieś widziałem, ze jeden wąż wychodzi z puszki filtra powietrza...czy tak ma być ? bo moja puszka ma fabrycznie zaślepione to wyjscie... podpowiedzcie proszą lub wklejcie schemat N75 i jego węży podciśnień...skąd dokąd biegną dzięki
  8. trzeba uważać, ja kupiłem gwint NIBY od A4 a okazuje się, że zawieszenie od Passata czy superba nie do końca pasuje, jest różnica w szerokości/rozstawie tego dolnego widelca/mocowania wahacza ( tej literki U na dole przedniej kolumny ) szukaj KW WEITEC H&R AP FK Koni Bilstein do 1500 zł znajdziesz coś dobrego,a le musi być dedykowane do A4
  9. ostatnio każdy gwint jest z auta sprowadzonego z Niemiec i nie jeżdżony po Polskich drogach ;/ JOM to lipa....nie warto jak masz wątpliwości to na allegro zobacz sobie ile kosztują nowe gwinty ja bym szukał HR KONI WEITEC KW FK jakiś wysoki model AP to są dobre gwinty
  10. ori koła zawsze mają TYLKO jeden rozstaw i wybity symbol audi między gniazdami na śruby
  11. taka trochę bzdura bo każdy gwint KONI ma regulację twardości
  12. yyyyyyyy a jakieś zdjęcie ?? byłby łatwiej
  13. -35 to zdaje sie nominalne obniżenie dla aut z zawieszeniem 1BE ? czy 1BV ? w każdym razie dla S-Line więc to kosmetyczne obniżenie, przycierać nie powinno, ale podaj jeszcze wartość ET bo jak będziesz miał ET 50 albo 10 to będzie przycierać
  14. moje kola są w dziale giełda i można zobaczyć jak 8,5" z ET20 wchodzi w nadkole B6 z oponą 215/40 oczywiście, że można kupić inne felgi ale jeśli np. te koła kupujesz okazyjnie ? to czasami warto się pobawić dystansami
  15. wejdzie ale pewnie będzie na styk....ja mam 8,5 cala z ET20 i jest idealnie wiec te Twoje też wejdą
  16. lepiej kupic felgi z ET48 i wyregulować to sobie dystansem niż kupić 8,5J z ET 15 i myśleć czy wejdzie spokojnie możesz je kupić...dołożysz 100 zł do dystansów i dłuższych śrub i będzie super
  17. jesli koła mają być polerowane to nie wolno ich piaskować bo wtedy piasek powoduje tworzenie się małych "kraterów: na powierzchni felgi i późniejsze polerowanie może tego nie zniwelować...najlepiej usunąć lakier chemicznie....jednak problem może być z dekle,,,bo jest prawdopodobnie plastikowy...no chyba, że jest farba imitująca chrom z zastosowaniem do plastiku a najpeiej polerka wibracyjna...pytanie, czy gra jest warta świeczki
  18. zakładasz dystans z odpowiednim centrowaniem na piastę i felge i zmniejszasz ET...nic prostszego
  19. kolego po pierwsze opona 245 jest raczej zbędna, no chyba, że takie opony są razem z felgami, ale w innym przypadku to przerost formy nad treścią, poza tym będą wystawały i tarły o nadkola
  20. no przecież widać, że tylne błotniki są zmodyfikowane/wycięty rant, a nie wykluczone, że są też wypchane więc nie wiem dlaczego miały by nie wejść
  21. 215/35 bedzie wyglądało ŻLE bez konkretnej gleby !! załóż 225/40 a 215 odpuść bo będziesz przeklinał
  22. musisz kupić przejscie z 66,5 felga na 57,1 piasta i wszystko w temacie
  23. warto tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale wygląd też swoje zrobi
  24. nie da się bo masz tam rozstaw 4x100 i 4x108...na bardzo upartego sie da ale raczej przyjmij że się nie da...gra nie warta świeczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.